Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
evlenirken bir sey demeye hakkiniz yok ki .bosanmis adam sonucta istedigiyle evlenecek

Hem çocuğu verecek ,hem adamin evinde oturacak hem nafaka alacak. Bir tek akıllı kendisi ya. Çocuğu verirse diğer ikisinden olur diye korkuyor. Çocuk ne yaşayacak umurunda değil.
Çocuğu silah olarak kullanıyor başka açıklaması yok. Ne psikolojini ne düzenini zerre düşündüğü yok. Çok bencil bir anne küçük çocuğa acıdım

Siz ne fesatsınız? Resmen evlendi diye kudurup çocuğu oraya temelli yollasam diyorsunuz. Birde utanmadan adamın evinde oturup bunu yapıyorsunuz. Madem çocuğunuzu sevmiyorsunuz o evden gidin ve çocuğu da babası alsın. Üvey anne sizden iyi bakar. Ayrıca evde yemek varken çocuk için yemek yapılmaz. Alerjik durum hariç Ne varsa onu yiyecek evet. Kocanız o eve gittiyse kadın ona oda yapmak zorunda değil. Kendisi de isterse çocuk da yapar. Size ne yahu. tam bir sinsirella olmuşsunuz

Ya ne diyebilirsin zaten?
Hangi vasıfla diyeceksin?
Diyemediğin için kuduruyorsun.
Adam mutlu ya, hayatına devam edebiliyor ya çıldırıyorsun.
Senin gibi kadın varken sinir krizi geçirmesi gayet normal.
Hasta gibisin ya. Nasıl bir mutsuzluk, fitne fesatlıktır bu.

Benim ailemde vermemi söyledi ben anneysem o baba değil mi diğer çocuk olunca ne yapacak
Çok şansınızı zorlamayın, adamın tepesi atarsa sizi olduğunuz yerden atar, karısını ve çocuğunu da yerleştirir oraya, kadının evini de kiraya verirler.

Adam boşanmış ne diyebilirsiniz ki. Size danışacak değil ki. Zaten bahane arıyormuşsunuz hep neden tetikteydiniz karışmanın o kıskançlığı bir an önce dökme fırsatı bulmak için. Siz boşanırken çocuğunuz hiç tartışma kavga görmedi mi? Çift arasında olur öyle şeyler o kadar sık göndermeyin o zaman. Yoksa çocuk böyle her anlarına tanıklık eder. Sizde ancak uzaktan bağırırsınız.

Eski kocanla niye kavga etmiyorsun?

Çocuğa çok üzüldüm. Silah gibi kullanıyorsunuz çocuğu. Babanın da evde olduğu zamanlar gönderseniz anlarız da baba da evde yok sırf huzurlari bozulsun diye gönderiyorsunuz. Çocuğun hakkı zaten sizin oturduğunuz ev niye kadının evinde hakkı olsun.

Konu fake mi yoksa siz şaka misiniz?
Yazdiklarınızda bir tane mantıklı şey yok kusura bakmayın. Kendi hirsiniz için çocuğu kullanmayın ortada çocuğu mahvedersiniz.

Tabi susucan napıcan, sus payını da vermişler adamın babasının evinde oturuyon, ha isteseler seni ananın evine yollayıp evlenirdi, ama o an uğraşmak istememişler. Bu da hiç uğraşmayacakları anlamına gelmez. Bizi dinle şansını zorlama.

Ben bakmak istemiyor değilim zaten ben bakıyorum ama çocuklu adamla evlendiğini kabul etmeli o kadın

Allah sabır versin o kadına.sozleriniz düşünceleriniz o kadar kotu ki.siz kendi öz çocuğunuzu değil evi nafakayı düşünüyorsunuz ama kadından mükemmel anne olmasını istiyorsunuz.kadin bakmak zorunda değil siz ve eşiniz bakmak zorunda.resmen çocuğa nafaka ve ev için göndermeyin diyosunuz ne biçim bı kafa bu.

Tabiki susacaksiniz size ne bekar adam istediği zaman evlenir.sanki iyi bişey yapmış gibi anlatıyorsunuz.esiniz çocuğu kadına atıp gidiyomus belliki.ikinizin yapamadığı ebeveynligi elin kadinindan niye bekliyosunuz

Ben bakmak istemiyor değilim zaten ben bakıyorum ama çocuklu adamla evlendiğini kabul etmeli o kadın
Kadın kabul etmek zorunda değil adam bakmak zorunda.
O kadın ne yemek yapmak zorunda ne çamaşır yıkamak ne de yatak sermek zorunda.
Bunların hepsini babası yapacak.
Sen kendini o kadınla değil babasıyla kıyaslayacaksın bakmak konusunda.
Ben bakıyorsam o da eşşek gibi bakacak diye bir şey söz konusu değil.
Çok kaba olacak ama o çocuk senden çıktı diğer kadından değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…