Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocuğumu sevmediğimi iddia etmişsnz ne alaka çocuğuma kötü davrandı diye kadına kızdım zaten ben anneysem o da babası niye yaşamasın ki orda
Siz düşünen bir anne olsa idiniz emin olun psikolojisi bozulmasın düzeni bozulmasın arada çocuğum ezilmesin derdiniz ama sizin amaç farklı eski eşe inat yapiyirsunuz sizin için çocuğunuz ikinci planda

Son düzenleme:
Eski eşim çalışıyor kadın evlenince işi bırakmış ayrıca o evde hakkı yokmu odası olması gerekmiyormu çocuğumun o evdede,çocuğumu istemiyor sa evlenmeseydi çocuklu adamla evlendi
Sana ne?
Sana mı soracaktı evlenirken?
Sen çocuğun öz annesi olarak bakmak istemiyorken başka bi kadın neden eşşek gibi bakacakmış?
Çocuğu başından atmanın ve diğer çiftin arasını bozmanın çabasındasın yani bu o kadar belli ki.
Ben anneyim falan da deme sakın. Diğer kadın senden daha anne şu durumda.
Neymiş köfte yapmamış. Yapmaz yapmaz.
Çok biliyorsan sen yap

Bugün pazar her pazar çocuğu alırdı bugün tek izinli günü eski eşimin almadı karısıyla olmayı seçti bunu onlar yapıyor ben değil
Çıldırıyorsun değil mı onlar pazar keyfi yaparken sen çocukla ilgileneceksin diye .
Bırak da yeni evli çiftler bi kafasını dinlesin

nasıl bir yüzsüzlük sizdeki yaa adamın evlenmeden önce aldığı evde oturuyosunuz belli ki adam çocuk var diye düzeninizi bozmak istememiş hem evde otur hem çocuğu bir tehdit malzemesi yap yeni eşin evine yolla hem de oda yapmıyor diye laf et kimse sizin çocuğunuza oda yapmak zorunda değil
insanları huzursuz etmeyi bırakın alın çocuğunuzu susun paşa paşa oturun

Bugün pazar her pazar çocuğu alırdı bugün tek izinli günü eski eşimin almadı karısıyla olmayı seçti bunu onlar yapıyor ben değil
iyi de okula giden çocuk bir pazar babasıyla bir pazar annesiyle olur. Velayette bu şekilde değil mi görüş günü.
Siz nasıl bir annesiniz gerçekten anlamadım. Okul haricinde göreceğiniz vakit geçireceğiniz zaman haftasonunun ve her haftasonunda çocuk onlarla olursa siz özlemeyecek misiniz?

çocuğumun istediğini yapmıyor niye çocukluyla evlendi o zaman eşek gibi yapacak
Yo yapmak zorunda değil.
bende eşek gibi bakacaksın orası çocuğumunda evi
Yo kadının evi.
Biz şuan çocuğumla eşimin evinde oturuyoruz ev biz evlenmeden alınmış babasının üstüne o evden valizle gitti herşeyi bırakmıştı boşanınca
Evet orası eşinin evi.
Ben evimden gitmek istemiyorum
Senin evin değil.

İyiki boşanmış senden, şu adama salça olmayı bırak bence.
Kendin mutsuzsun, o da mutsuz olsun istiyorsun.
Tamamen verirsen nafaka da vermek zorunda kalmaz, evden de çıkarır.
Hatta en güzeli o olur, birinin sırtından geçinmek zorunda kalmazsın.

eski eşimle 2 yıl önce boşandık 7 yaşında çocuğumuz var velayeti bende kendisi altı ay önce evlendi normalde mahkeme günleri dışındada alırdı çocuğu evlendiği kadın müşterisi o şekilde tanışmışlar geçen sene .kadının çocuğu yok ilk evlendiklerinde ben çocuğu sık gönderdim oraya alışsın diye aynı ilçede oturuyoruz ama kadın hoşnut değildi galiba bilmiyorum çocuğuma sordum hep sana bisey yaptımı diye kadın eline tablet veriyormuş bütün gün çocuk tablette ilgilenme yok ödev yaptırma yok çocuğumun canı köfte çekmiş x abla yapmadı yemek var evde dedi baska yemek yedirdi dedi kadın baska yemek yaptı diye çocuğumun istediğini yapmıyor niye çocukluyla evlendi o zaman eşek gibi yapacak çocuğu ağlatmış koltuğa bisey döküncede kızıyormuş çocuğa dikat et diye bide olay buradan sonra koptu çocuğum dün onlarda kalmıştı kadın sinir krizi geçirmiş evde eski eşimle kavga etmiş bağırmış niye bilmiyorum çocuğum korkmuş bugün kadını aradım benim çocuğumun önünde böyle yapamazsın haddini bil dedim oda çocuğunu zırt pırt başıma atıyorsan yaparım eşim bütün gün evde yok çocuğu bana atıyorsun dedi kavga ettik en son birdaha çocuğunu gönderme dedi bende eşek gibi bakacaksın orası çocuğumunda evi dedim oda çocuğunun evi değil benim evim eşim benim evime taşındı hatırlatırım dedi ev kadının bekarlıkta aldığı ev benim pislik eski eşim onun evine taşındı yinede çocuğumu kabul edip bakmak zorunda bugün arkadaşlarım çocuğu bırak babaya Anya Konya görsünler diyor çocuğumun o evde odası yok salonda yatırıyorlarmış kadın bebek odası yapacakmıs diğer odayı çocuk yapacak heralde neyineyse bir çocuğa bakmayı bilmiyor çocuğum oda istiyor orda diye o kadın yine kavga çıkarmış bebek odası orası ona oda yapmam yer yok demiş çocuğum şahit olmuş bunlara çocuğu bırakmak iyi olurmu onlar çocuk yapacak görsünler dünya kaç bucak sizce vereyimmi tamamen? Biz şuan çocuğumla eşimin evinde oturuyoruz ev biz evlenmeden alınmış babasının üstüne o evden valizle gitti herşeyi bırakmıştı boşanınca ,ben çocuğu versem beni evden çıkarabilirmi? Ben evimden gitmek istemiyorum nafaka alıyorum kesilirmi? Birde eski eşimi aradım onada kızdım ben yoğun çalışıyorum bilmiyorum ev içini sen gönderiyorsun çocuk istiyor diye x kabul ediyor rahatsızsan yollama dedi bende sen babasısım esek gibi bakacaksınız dedim tamamen verme fikri oluştu aklımda bu insanlara müstahak ben tek başıma yapmadım bucocugu
Hanımefendi Allah eski kocanız denen içgüveysini de, çocuktan bir odayı esirgeyen vicdan yoksunu karıyı da çocuğu hırslarına alet edip psikolojisinin canına okuyan sizi de tez zamanda bildiği gibi yapsın. Evet, babasına söyler babası da sizi o evden yallah eder, çocuğun velayetini alırsa nafakanız da kesilir. Kayınbaba evinde, çocuğu babaya satıp misler gibi yaşayacağınızı size düşündüren nedir? Gidin çalışın, kiraya çıkın, istediğinizi yapın. O evi sizin kara kaşınıza gözünüze vermediler heralde.

senin çocuk isteyince yapabilsin diye köfte yapmayı öğretiyormus kadin adama.
çocuğu yapan adam çocuktan sorumlu olan yeni eşi. niye hersey kadınlara kaliyo anlamadim.

Hem çocuğu verecek ,hem adamin evinde oturacak hem nafaka alacak. Bir tek akıllı kendisi ya. Çocuğu verirse diğer ikisinden olur diye korkuyor. Çocuk ne yaşayacak umurunda değil.
Bu kafayla adam çocuğu alır evi de kadından alır kiraya verir. Gelen kira geliriyle de çocuğu kursa yazdırır. Haftasonu da anneye sepetler. Mis gibi karlı iş.
Ben olsam öyle yapardım

eski eşimle 2 yıl önce boşandık 7 yaşında çocuğumuz var velayeti bende kendisi altı ay önce evlendi normalde mahkeme günleri dışındada alırdı çocuğu evlendiği kadın müşterisi o şekilde tanışmışlar geçen sene .kadının çocuğu yok ilk evlendiklerinde ben çocuğu sık gönderdim oraya alışsın diye aynı ilçede oturuyoruz ama kadın hoşnut değildi galiba bilmiyorum çocuğuma sordum hep sana bisey yaptımı diye kadın eline tablet veriyormuş bütün gün çocuk tablette ilgilenme yok ödev yaptırma yok çocuğumun canı köfte çekmiş x abla yapmadı yemek var evde dedi baska yemek yedirdi dedi kadın baska yemek yaptı diye çocuğumun istediğini yapmıyor niye çocukluyla evlendi o zaman eşek gibi yapacak çocuğu ağlatmış koltuğa bisey döküncede kızıyormuş çocuğa dikat et diye bide olay buradan sonra koptu çocuğum dün onlarda kalmıştı kadın sinir krizi geçirmiş evde eski eşimle kavga etmiş bağırmış niye bilmiyorum çocuğum korkmuş bugün kadını aradım benim çocuğumun önünde böyle yapamazsın haddini bil dedim oda çocuğunu zırt pırt başıma atıyorsan yaparım eşim bütün gün evde yok çocuğu bana atıyorsun dedi kavga ettik en son birdaha çocuğunu gönderme dedi bende eşek gibi bakacaksın orası çocuğumunda evi dedim oda çocuğunun evi değil benim evim eşim benim evime taşındı hatırlatırım dedi ev kadının bekarlıkta aldığı ev benim pislik eski eşim onun evine taşındı yinede çocuğumu kabul edip bakmak zorunda bugün arkadaşlarım çocuğu bırak babaya Anya Konya görsünler diyor çocuğumun o evde odası yok salonda yatırıyorlarmış kadın bebek odası yapacakmıs diğer odayı çocuk yapacak heralde neyineyse bir çocuğa bakmayı bilmiyor çocuğum oda istiyor orda diye o kadın yine kavga çıkarmış bebek odası orası ona oda yapmam yer yok demiş çocuğum şahit olmuş bunlara çocuğu bırakmak iyi olurmu onlar çocuk yapacak görsünler dünya kaç bucak sizce vereyimmi tamamen? Biz şuan çocuğumla eşimin evinde oturuyoruz ev biz evlenmeden alınmış babasının üstüne o evden valizle gitti herşeyi bırakmıştı boşanınca ,ben çocuğu versem beni evden çıkarabilirmi? Ben evimden gitmek istemiyorum nafaka alıyorum kesilirmi? Birde eski eşimi aradım onada kızdım ben yoğun çalışıyorum bilmiyorum ev içini sen gönderiyorsun çocuk istiyor diye x kabul ediyor rahatsızsan yollama dedi bende sen babasısım esek gibi bakacaksınız dedim tamamen verme fikri oluştu aklımda bu insanlara müstahak ben tek başıma yapmadım bucocugu
Ya yazmak istemedim ama tutamadım kendimi EŞEK gibi bakacak bu nasıl bi tabir evlendiği kadın bakmak zorunda değil merhameti varsa bakar artı biz kendi çocuğumuzda bile bi yere birşey dökünce kızıyoruz yaptığı şey doğru demiyorum ama hiçbirimizin yaptığı doğru değil artı babasına gönderiyorum diyorsunuz baba evde yok bence siz tamamen kadının inadına davranıyorsunuz ama yazık çocuğa lütfen dikkatli davranın

Yarıya kadar okudum sırf kadın rahat olmasın diye çocuğu hep oryaa yollamışsnz resmen ne gerek. Kadın hiç de mecbur değil sizin baktınız gibi bakmaya. tavrınz hiç hoş ve doğru değil

Hep beni kötülemişsiniz ben onlar evlenirken bile sustum bisey demedim çocuğumla iyi olsunlar kötü davranmasın tamam dedim çocuğma hep sordum bisey yapıyormu sana diye tetikteyim hepde geçen sinir krizi geçirmiş evde ondan hemen aradım kavga ettik ilk kes oldu bu

Hep beni kötülemişsiniz ben onlar evlenirken bile sustum bisey demedim çocuğumla iyi olsunlar kötü davranmasın tamam dedim çocuğma hep sordum bisey yapıyormu sana diye tetikteyim hepde geçen sinir krizi geçirmiş evde ondan hemen aradım kavga ettik ilk kes oldu bu
Ay ne demeye hakkınız var. Boşanınca bekar oluyorsun paşa keyfin isterse evlenirsin eski eşten icazet almazsın. Adama iyilik yapmamışsınız bir şey deme hakkınız yok zaten

Evlenirken tabiki suscaksiniz siz kimsiniz ki ne konuscaksiniz zaten. Sizin sifatiniz sadece cocugunun annesi evliliklerine karisma gibi bir luksunuz yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X