Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen hasta bı ruhsun. Çocuğunu da asla sevmiyorsun. Hatta karşı tarafa kullanıyorsun. Oyuncağınmi o çocuk senin

Neden boşandınız onu çok merak ettim.
Konu çok hızlı ilerlemiş.
Tavsiyem çocuğu emellerinize alet etmeyin.
Boşandığınızı kabul edin.
İntikam almayı bırakın.
Kendi yolunuza bakın.

İntikam almayı bırakın.
Kendi yolunuza bakın.
Adamı bıktırmış, nefes aldırmamış, mikmikmik beynini yemiş, adam bi valizle çıkmış gitmiş evden, evi de bırakıp kaçmış.

Yok köprü altından çok su geçti o kadında zaten ayrılmaz instagramdan kadına methiyeler yazmış gözlerimi seninle açtım ilk kez aşk oldum diye eski eşim birdaha ben dönmem
Ne saçmalık, 40ina yakın, 7 sene gözünü başka kadının yatağında açmış coluklu çocuklu adam ergen gibi bunu yazmis, elalemi kendine güldürmüş. Bonivacim asıl olay orada karışıyor.
Akşam telefonda kavga ediyorlar, 'cocugu sana birakirim' diye blöf yapıyor,eski koca da 'yarin çocuğu anneme bırakıyorum, senden daha iyi bakar. Ben de orada görürüm' diyor. Sonra araya ex kaynana falan giriyor.
Kaçırma oraları, konu sahibinin eski mesajlarından oku

İntikam almayı bırakın.
Kendi yolunuza bakın.
Kadın kıskançlık yapmış.Eski eşi bunalmış ayrılmışlar.Bana kalırsa ayrı dünyaların insanlarıymış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…