Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hâlâ eski eşinizle tekrar birleşirseniz gibi bir umudunuz mu var ?
Yok köprü altından çok su geçti o kadında zaten ayrılmaz instagramdan kadına methiyeler yazmış gözlerimi seninle açtım ilk kez aşk oldum diye eski eşim birdaha ben dönmem

Kimsenin evine çökmedi benim ailem ,kayınvalidem çocuğumun güvenli alanı olduğu için gitmemi istemiyor evden oda tek şartı erkek gelmeyecek o kadar aileme bisey demiyorlar
Durumunuz iyiyse çıkın adamın evinden kayinvalide torununa zimmetlemedi ya evi. Başka kardeşi yok mu eski eşinizin onların hakkını da gaspediyorsunuz. Size çocuk için tahammül ediyorlar sevdiklerinden değil.

Kadın bas bas bağırdı çocuğunu istemiyorum bu eve göndermeyeceksin çocuğun evi değil burası ben çocuğunu görmek istemiyorum asla bir daha dedi
Şöyle düşünelim. Siz yeniden evlendiniz ve eşiniz evde yokken annesi çocuğu sürekli size yolluyor ve eşek gibi bakacaksın diyor. Tabi ki bakacağım mı dersiniz ?

Çalışmayı düşünüyorum zaten gelirim var benim durumum iyi

Annem genelde bende biz evliyken de sık kalırdı eşim geç gelirdi çocuk için destek olurdu bana boşanınca da bana geldi arada gidiyor ablam başka ilçede ama haftasonları buraya gelir kalmaya genelde

Annemin evi kötü bir semtte oraya gitmek istemiyoruz

Hani durumunuz çok eyiydi babanızdan dükkan kalmıştı ailece fasfakirmişsiniz eski kaynananın evinde oturuyormuşsunuz 😂

her yorumunuz çekilişi dolu 😁

Hep beni kötülemişsiniz ben onlar evlenirken bile sustum bisey demedim çocuğumla iyi olsunlar kötü davranmasın tamam dedim çocuğma hep sordum bisey yapıyormu sana diye tetikteyim hepde geçen sinir krizi geçirmiş evde ondan hemen aradım kavga ettik ilk kes oldu bu
Evlenirken kimsenin sana sorduğunu sanmıyorum tabii susacaksın sanane çünkü

Siz çocuğunuzu düşünmüyorsunuzki.
Adamı ve eşini huzursuz etmek için çocuğu kullanıyorsunuz.
Tamam kadın çocuklu adamla evlenmiş de, öncelikle bakması gereken baba. Baba evde yokken kadın neden baksın. Baba evdeyken gönderin çocuğunuzu.
Köfte de yapmak zorunda değil ayrıca.
Siz her istediğini yapıyor musunuz öz annesi olarak? Evde başka yemek vardır, kıyma yoktur, odur budur ne yani. Saçmalık.

Korkunç geldi bana sizin durumunuz.
Kadını linçleyelim istemişsiniz ama neyse ki herkesin aklı başında.......

oturduğumuz ev sitede güvenlikli havuzlu çocuğum oynayabiliyor aşağıda annemin evi kötü bir ilçede sokak arasında kayınvalidem istemiyor torununun gitmesini
O çocuğu babası alsaydı senin tıpış tıpış döneceğin mahallen işte, çıktığı yeri beğenmiyor bababa, hanım olmuş dilberim.

Ben de az bir süre üvey anneyle yaşamış ve bu durumların beterini yaşamış biri olarak söylüyorum.Çocugunuz gündüz o evde kalıyorsa yalnız, tabiki orda birakmayacaksiniz.Kadin bakmak zorunda değil.Eski eşiniz evi bırakmış nafaka varmış kadının evine gitmiş bir de.Bu imkanı sağlayan kadın.Onun evi olmasa siz o evde kalamazsiniz belki.Cocugunuzu neden böyle bir durumun içine sokuyorsunuz.Ben olsam çocuğumu yanımdan ayırmam,elin kadınına teslim etmem.Siz alacağınızı almışsınız evinize yolunuza bakın.

Allah korusun adama bişey olsa konu sahibi güvenli olmayan anne evine dönecek. Şu an oturduğu evde kanunen kadın söz sahibi olacak.. Vayy ki ne vayy.

Hani durumunuz çok eyiydi babanızdan dükkan kalmıştı ailece fasfakirmişsiniz eski kaynananın evinde oturuyormuşsunuz 😂

her yorumunuz çekilişi dolu 😁
Dükkan kira gelirim 8bin eski eşim 5 bin veriyor her ay yeni bir kiraya cıksam param yetmez ama bu evdeyken durumum iyi geçiniyoruz

Allah korusun adama bişey olsa konu sahibi güvenli olmayan anne evine dönecek. Şu an oturduğu evde kanunen kadın söz sahibi olacak.. Vayy ki ne vayy.
Ev adamın değil ailesinin üstüne hâlâ. O evde daha kimlerin hakkı var kimbilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X