Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim ailemde vermemi söyledi ben anneysem o baba değil mi diğer çocuk olunca ne yapacak
Bana bak musakka, sen fazla kasiniyosun, sana verilen akillar gibi öbür kadina da benim verdiğim akillari veren olur, kendini 5 kurussuz kapinin önünde buldugunla kalirsin. Onun bunun aklina fazla güvenme

Çocuk elde tablet önde bilgisayar abur cubur gitmeyi o yüzden istiyor kadın ilgili değil aksine tüm gün telefonda televizyonda kadın programları izleyen biri birde çocuk yapmayı düşünüyor

Size ne kadından yahu, bu ne kıskançlık tövbeeee musallatsınız cidden

Kıskançlıktan çocuğuna yazık ediyorsun. Tamamen vermeyi bırak çocuğumun sesine hasret bırakırım öyle babayı. Baba evde yokken eşide sizin çocuğunuza bakmak zorunda değil ayrıca. Siz bu hırs ve kıskançlıkla ancak çocuğunuzu harcarsınız başkada bi iş çıkmaz bu hikayeden.

O adam buna dönmez daha

Artık bu karıya okeyde bile kimse dönmez, öyle iğrenç bi karakteri var.

O da bunu biliyor o yüzden çocuğuna dayak atsın diye yolluyor. Beni boşadı onu da boşasınlar diye bu ne biçim bir hırs Ya Rabbim

Koca.

Ay konu sahibi eski kocan evlendi diye kıskanıp huzurlarini kaçırmak için çocuğunu kullanan korkunç bir insansın. Adam evde değilken elin kadınına çocuğu gönderip eşek gibi bakacak ne demek. Anne değilim yeğenimi düşününce bile çok üzüldüm ya çocuğu ne durumuna düşünüyorsun.
Sen makul bir insan olsan belki kadinla çocuğun arası da iyi olurdu çocuk da babasıyla ilişkisini sağlıklı bir şekilde devam ettirirdi ama sen resmen herkese zarar veriyorsun.

Çok mantıklı geldi bana da.

Hık diye kalpten gidecek kadın jajajaj

Çocuk elde tablet önde bilgisayar abur cubur gitmeyi o yüzden istiyor kadın ilgili değil aksine tüm gün telefonda televizyonda kadın programları izleyen biri birde çocuk yapmayı düşünüyor
Çocuğunuzun zekasını hafife almayın bari. Hiç bir çocuk kendini aşırı huzursuz,mutsuz hissettiği yere tablet abur cubur için gitmez

7 yaşındaki çocuk babasını yanında başka bir kadınla düğünde görse ne hisseder onu bile düşünmüyor, tamam evde de görecek belki ama düğünde görmesi çocukta daha kötü etki bırakabilir, anlamlandırmak da zorlanır, yani o kadar küçük ki, bu durumu o yaşta çocuğa anlatmak zor. Herşeyi anlıyorum da çocuğu başka bir kadının eline temelli vermesini anlamıyorum, anlayamıyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…