Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kilo ile ne alaka insanların fiziksel özelliklerini ön plana çıkararak bundan dolayı demek bana fazla çiğ geliyor

Şişman haha demedim ki, erkekler görüntüye bakıyorlar, bakmayanı yok. Görüntüsüne dikkat etmeyenlere de talip gelmiyor. Kadın da kimseyi bulamadığı için eski eşe daha çok sarıyor ve tek şansı o sanıyor bunu beyan ettim

Başlık bile ofsayt… siz varken cocugun neden bir de üvey annesi olsun? Kıskançlık gözünüzü kör etmiş. Orda da kötü muameleye maruz kalmış çocuk sizin yüzünüzden, yazık

Dayak

Laf ebeliği yapmayın. Hayır kilolu olduğu için birini bulamıyor o yüzden kocasının peşinde dediniz. Yazdığınız şey ortada. Kadının kilosunu yüzüne vurmak ayıptır cidden. Hiç yakıştıramadım size.

Konu sahibinin kilo sorunu varmış bakın demiştim kimseyi bulamadığı için eski eşine sarıyor :)

şişman değilim kilom normal Bakımlıyım düzenli pilatese gidiyorum sadece çocuğuma başka birini getirmek istemiyorum ben

Herkesin alıcısı bulunur mesele güzellik çirkinlik değil ki. Kadın beyin olarak kocasından boşanamamış baksanıza özel günlerde birlikte program yapmak ikinci eş gibi olmak istiyor. Kendi hayatına baksa elbet mutlu olur ama bu akılla zor. Çocuğuna bakış açısı o kadar çirkin ki herkes konu sahibine sinir oldu o yüzden sinirle yazmıştır arkadaş da. Yoksa tabiki mesele kilo değil.

Erkek genelde evlenir boşandıktan sonra sonra hemen evlenir evlenmez kadını hamile bırakır

Eski eş yeniden evlendi diye ona olan kızgınlığınızı çocuğu surekli göndererek,yeni eşin ona bakmasini isteyerek çıkartıyorsunuz, bence yanlış yapıyorsunuz..eski eşle çocuğun bakımı konusunda nasıl anlaştıysanız öyle yapmalısınız ve siz de gecmisi bir tarafa bırakıp kendi hayatınıza devam etmelisiniz artık..boşanırken evi keşke çocuğun üzerine aldırsaydınız, çocugunuzun bir garantisi olurdu..velayeti verirseniz adam evden çıkmanızı ister haliyle..Bu tutumunuzdan vazgeçip evladiniza annelik yapın,çocuk ilerde bunlari hatırlayıp size hep kızgın olur..çocuğunuza yazık gerçekten..çünkü kadın sizin çocuğunuza bakmak zorunda değil gerçekten..çocuğunuzu sevgiyle sarıp sarmalayın, bu konulardan uzak tutun...

Ev kv ve kpederinmiş.

Çocuğumu sevmediğimi iddia etmişsnz ne alaka çocuğuma kötü davrandı diye kadına kızdım zaten ben anneysem o da babası niye yaşamasın ki orda
Ay inanamıyorum. Siz çocuğu o eve nasıl gonderebiliyorsunuz? Çocuğa kötü davrandigini söylüyorsunuz zaten nasıl yüreğiniz dayanıyor? Sırf onların inadına çocuğu gönderip huzursuzluk çıkarmaya çalışıyorsunuz? Yazık o çocuğa...

Aynen öyle mesele kilo değil ama söylem de hoş değil. İnsanların fiziksel özelliklerini üzerinden vurup "kilo sorunu varmış kimseyi bulamamış ondan kocanın peşinde " diye yorum yapılması yanlış.
Kadın takıntılı koca evlenince takmış kafaya adamı bu kadar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…