Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocuk elde tablet önde bilgisayar abur cubur gitmeyi o yüzden istiyor kadın ilgili değil aksine tüm gün telefonda televizyonda kadın programları izleyen biri birde çocuk yapmayı düşünüyor
Bakın kimse kimsenin çocuğuyla sizin ilgilendiğiniz gibi ilgilenmez.bunu beklemek absurtluk ..babanneler anneanneler bile aynisini yapjyor aman cocuk iyi olsun hos olsun cani sikilmasin diye..kendi ister 5 cocuk doğurur bakmaz bu da sizi ilgilendirmez.kendi çocuğuna nasil bakacağı da kendini ilgilendirir.

Çocuk elde tablet önde bilgisayar abur cubur gitmeyi o yüzden istiyor kadın ilgili değil aksine tüm gün telefonda televizyonda kadın programları izleyen biri birde çocuk yapmayı düşünüyor
O kadın şimdiden olmamış çocuğunun odasını düşünüyor. Onun çocuğu şanslı sevildiği evde bğyütecek sen az akıllı ol da çocuğuna iyi anne ol eski eşin ve onun yeni eşi ile uğraşacağına enerjini çocuğunu mutlu etmeye harca.

eski eşimle 2 yıl önce boşandık 7 yaşında çocuğumuz var velayeti bende kendisi altı ay önce evlendi normalde mahkeme günleri dışındada alırdı çocuğu evlendiği kadın müşterisi o şekilde tanışmışlar geçen sene .kadının çocuğu yok ilk evlendiklerinde ben çocuğu sık gönderdim oraya alışsın diye aynı ilçede oturuyoruz ama kadın hoşnut değildi galiba bilmiyorum çocuğuma sordum hep sana bisey yaptımı diye kadın eline tablet veriyormuş bütün gün çocuk tablette ilgilenme yok ödev yaptırma yok çocuğumun canı köfte çekmiş x abla yapmadı yemek var evde dedi baska yemek yedirdi dedi kadın baska yemek yaptı diye çocuğumun istediğini yapmıyor niye çocukluyla evlendi o zaman eşek gibi yapacak çocuğu ağlatmış koltuğa bisey döküncede kızıyormuş çocuğa dikat et diye bide olay buradan sonra koptu çocuğum dün onlarda kalmıştı kadın sinir krizi geçirmiş evde eski eşimle kavga etmiş bağırmış niye bilmiyorum çocuğum korkmuş bugün kadını aradım benim çocuğumun önünde böyle yapamazsın haddini bil dedim oda çocuğunu zırt pırt başıma atıyorsan yaparım eşim bütün gün evde yok çocuğu bana atıyorsun dedi kavga ettik en son birdaha çocuğunu gönderme dedi bende eşek gibi bakacaksın orası çocuğumunda evi dedim oda çocuğunun evi değil benim evim eşim benim evime taşındı hatırlatırım dedi ev kadının bekarlıkta aldığı ev benim pislik eski eşim onun evine taşındı yinede çocuğumu kabul edip bakmak zorunda bugün arkadaşlarım çocuğu bırak babaya Anya Konya görsünler diyor çocuğumun o evde odası yok salonda yatırıyorlarmış kadın bebek odası yapacakmıs diğer odayı çocuk yapacak heralde neyineyse bir çocuğa bakmayı bilmiyor çocuğum oda istiyor orda diye o kadın yine kavga çıkarmış bebek odası orası ona oda yapmam yer yok demiş çocuğum şahit olmuş bunlara çocuğu bırakmak iyi olurmu onlar çocuk yapacak görsünler dünya kaç bucak sizce vereyimmi tamamen? Biz şuan çocuğumla eşimin evinde oturuyoruz ev biz evlenmeden alınmış babasının üstüne o evden valizle gitti herşeyi bırakmıştı boşanınca ,ben çocuğu versem beni evden çıkarabilirmi? Ben evimden gitmek istemiyorum nafaka alıyorum kesilirmi? Birde eski eşimi aradım onada kızdım ben yoğun çalışıyorum bilmiyorum ev içini sen gönderiyorsun çocuk istiyor diye x kabul ediyor rahatsızsan yollama dedi bende sen babasısım esek gibi bakacaksınız dedim tamamen verme fikri oluştu aklımda bu insanlara müstahak ben tek başıma yapmadım bucocugu
Çocuğunuza bakmak eşinizin görevi kadının değil. Siz sanırım rahatsız olsunlar diye daha önce öyle yapmamaniza rağmen evlendikten sonra sık sık göndermişsiniz çocuğunuzu. Üslubunuzdan bu çok net anlaşılıyor. Birlikte çocuk sahibi olmak istiyorlar diye bile kiskanmissiniz. Çocuğunuza üzüldüm. Üslubunuz çok kötü.

Babasının evi neden gitme diyeyimki
Karşımda olsan Bi tane tokat atardım kendine gelirsin belki. Ya hu kadın istemiyor senin çocuğunu, onun yanında kavga ediyor ben bu çocuğu istemiyorum diye. Çocuk zırt pırt gitmeye devam ettikçe iyice ayar olacak çocuğa daha da ters davranacak. İlla dövmesi gerekmiyor psikolojisinin içine ediyor istemeyerek, hoş sen daha çok ediyorsun. Baba da işine gelirse işine gelmiyorsa yollama diyor sana. Yani çocuğunu o da istemiyor. Hala niye yollamayayım diyorsun. Yolla ya yolla hatta komple yolla hiç Bi daha geri alma. Olan senin çocuğuna olacak bize ne? Gerç senden daha çok içimiz gitti burada.

Ben böyle kadınlara ‘ tirrek kadınlar’ diyorum.

Hasbelkader bi şekilde evlendiği kocasının kabusu oluyorlar.

Yemek yapmazlar, iş yapmazlar,çalışmazlar,kendi bakımlarını ihmal ederler, adamın sırtına kambur olurlar. Bi şekilde adam kaçınca da bana bakmak zorundasın diye adamın hayatını mahvetmeye devam ederler.

Haliyle bakımsız oldukları ve kötü bir karakteri oldukları için talipleri de olmaz bu yüzden boşandığı eşi birini bulunca onlara saldırırlar.

Tirrek kadınlarla evlenmek suçtur, kurtuluşu da yoktur :)

Evliliğin kadınlara verdiği avantajları sonuna kadar kullanma eğilimindedirler.

Şu görseldekiler gibidirler.

Konu sahibinin kilo sorunu varmış bakın demiştim kimseyi bulamadığı için eski eşine sarıyor :)

Şimdi siz anne mi oluyorsunuz? Çocuğunuzu babasına ve üvey annesine vermekten bahsediyorsunuz ve kadının çocuğunuza eşek gibi bakmak zorunda olduğunu söylüyorsunuz, bir de kadını arayıp hesap soruyorsunuz. Siz iyi değilsiniz. Yazık o çocuğa.

Konu sahibi bence haklısınız.Babası evde olmasada kadın çocuğunuza bakmak zorunda köfte yapmak zorunda,sabah akşam etkinlik yaptırıp tabletten uzak tutmak zorunda.Kesinlikle çocukta yapamaz sizin çocuk var yeter ne haddine.Kötü davrandığını kadın programları izlediğinide soyluyorsunuz bence cocugu vermeyin toplayın valizinizi sizde gidin onlara bu dertten kurtulun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X