Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocuk elde tablet önde bilgisayar abur cubur gitmeyi o yüzden istiyor kadın ilgili değil aksine tüm gün telefonda televizyonda kadın programları izleyen biri birde çocuk yapmayı düşünüyor
Bakın kimse kimsenin çocuğuyla sizin ilgilendiğiniz gibi ilgilenmez.bunu beklemek absurtluk ..babanneler anneanneler bile aynisini yapjyor aman cocuk iyi olsun hos olsun cani sikilmasin diye..kendi ister 5 cocuk doğurur bakmaz bu da sizi ilgilendirmez.kendi çocuğuna nasil bakacağı da kendini ilgilendirir.

Çocuk elde tablet önde bilgisayar abur cubur gitmeyi o yüzden istiyor kadın ilgili değil aksine tüm gün telefonda televizyonda kadın programları izleyen biri birde çocuk yapmayı düşünüyor
O kadın şimdiden olmamış çocuğunun odasını düşünüyor. Onun çocuğu şanslı sevildiği evde bğyütecek sen az akıllı ol da çocuğuna iyi anne ol eski eşin ve onun yeni eşi ile uğraşacağına enerjini çocuğunu mutlu etmeye harca.

Çocuğunuza bakmak eşinizin görevi kadının değil. Siz sanırım rahatsız olsunlar diye daha önce öyle yapmamaniza rağmen evlendikten sonra sık sık göndermişsiniz çocuğunuzu. Üslubunuzdan bu çok net anlaşılıyor. Birlikte çocuk sahibi olmak istiyorlar diye bile kiskanmissiniz. Çocuğunuza üzüldüm. Üslubunuz çok kötü.

Babasının evi neden gitme diyeyimki
Karşımda olsan Bi tane tokat atardım kendine gelirsin belki. Ya hu kadın istemiyor senin çocuğunu, onun yanında kavga ediyor ben bu çocuğu istemiyorum diye. Çocuk zırt pırt gitmeye devam ettikçe iyice ayar olacak çocuğa daha da ters davranacak. İlla dövmesi gerekmiyor psikolojisinin içine ediyor istemeyerek, hoş sen daha çok ediyorsun. Baba da işine gelirse işine gelmiyorsa yollama diyor sana. Yani çocuğunu o da istemiyor. Hala niye yollamayayım diyorsun. Yolla ya yolla hatta komple yolla hiç Bi daha geri alma. Olan senin çocuğuna olacak bize ne? Gerç senden daha çok içimiz gitti burada.

Konu sahibinin kilo sorunu varmış bakın demiştim kimseyi bulamadığı için eski eşine sarıyor :)

Şimdi siz anne mi oluyorsunuz? Çocuğunuzu babasına ve üvey annesine vermekten bahsediyorsunuz ve kadının çocuğunuza eşek gibi bakmak zorunda olduğunu söylüyorsunuz, bir de kadını arayıp hesap soruyorsunuz. Siz iyi değilsiniz. Yazık o çocuğa.

Konu sahibi bence haklısınız.Babası evde olmasada kadın çocuğunuza bakmak zorunda köfte yapmak zorunda,sabah akşam etkinlik yaptırıp tabletten uzak tutmak zorunda.Kesinlikle çocukta yapamaz sizin çocuk var yeter ne haddine.Kötü davrandığını kadın programları izlediğinide soyluyorsunuz bence cocugu vermeyin toplayın valizinizi sizde gidin onlara bu dertten kurtulun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…