Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kayınvalidemin bana tek ricası eve bir erkek gelmesin o zaman istediğin kadar senin evin demişti

Evet ben de eski gelini evde oturtsam toruna bak ama eve erkek alma derim sonuçta sapık da gelebilir. O yüzden cocuğu kullanmayın oturun oturduğunuz yerde evden olmayın.

Son düzenleme:
Tutarlı. Kocaaaaa diye bağrınıyor görmüyor musun
Hem eski kocamla yemeğe gideyim,hem kaynanamla gezme gezeyim,hem o kadın çocuğuma köfte yapsın,oda açsın,hem ben evlenmek istemiyorum,hem benim çocuğumu onlara vereyim eşek gibi baksınlar,hem nafakam,evim dursun,hem çalışmayayım …Bu kadın ne istiyor?

adım Melda değil fikir almak istedim çocuğu verme konusunda çevrem akıl verdi

Çevrenizi değiştirin sizin kötü olmanızı istiyorlar.

Çevreye kalsa ohoooo ben 10 kere evlenmiştim saçma sapan insanlarla. Mantık süzgecinden de geçirin.

Ayrıca çevrenizle aynı fikirde olmasanız yapmazdınız, çevrenize de güvenmeyin çevre yüzünüze Güler arkanızdan ‘ haha boşandı evden de kovuldu’ diye dedikodu yaparlar. Olan size olur

Son düzenleme:
Babası dışında kimse sizin çocuğunuza bakmak, sürekli istediği yemekleri yapmak, onu eğlendirmek zorunda değil. Kaldı ki siz sürekli istediği yemeği mi yapıyorsunuz, hiç sert çıkmıyor musunuz ya da çocuğunuza? Bir de eşek gibi falan ne çirkin tabirler. Bu kadar kıymetli olan, herkesin hizmet etmek zorunda olduğu çocuğunuza da intikam aracı olarak babaya vermek istemeniz beni benden aldı.

Arkadaşlarımda diyor çocuğu tek yapmadın onlarla yaşayabilir çocuğum sık sık kendi gitmek istiyor kadın rahatsız oluyor çocuğum değilki
Çocuğunuz ilgi alaka görmediği yere sık sık kendi gitmek istiyor öyle mi? Kendinle çelişmekten saçmalamaya başladın bence iyice. Baba anca akşam 8-9 gibi çocuğun uyuyacagi saatte işten geliyor ama çocuğun kadınla vakit geçireceğini bile bile gitmek istiyor ve bu kadın kötü bir kadın senin gözünde. Sen sadece açık arıyorsun huzur kaçırmak için. Büyük hazımsızlık yaşıyorsun.

Çevre apır sapır akıl veriyor, kendi evlenmeyi çocuğunu düşündüğü için istemiyor(!)• çocuğunu verince ev elden gider mi onu düşünüyor!

Totalde hepsini bir gözden geçirin bakalım düşünceleriniz ne kadar mantık çerçevesine uyuyor.

O nasıl bi başlık on kez okudum. çocuğum ve üvey annesini sil (ESKİ EŞİM) bırak tek derdin o çünkü hırsından napıcagını şaşırmışsın yazık

Kadın istemiyor zaten düğüne bile istemedi şimdi kavga etmeye başlamış istemiyor çocuğumu bende bekar çocuksuz bitiyle evlenseydi diyorum linc yedim zaten istemiyor çocuğumu istemek zorunda değilmi
Değil. Babanın evde olduğu izinli olduğu günler görüş izni olur baba o zaman alır çocuğu. Çocuğun yemesinden içmesinden ödevinden aktivetisinden o gün baba sorumlu olur. Ya da çık adamın evinden sen çalış nafaka öde adam evde oturup çocuğuna baksın. Neden senin ve kocanın bile istemediği çocuğu hiç Bi kan bağı olmayan Bi kadın baksın ya hu. Evet çocuğu çok sevse belki nazıyla da oynardı, belki daha çok ilgilenirdi belki ortak Bi oda yapardı kardeşlere ama senin gibi Bi annesi olduğu için çocuğa da sempati duyamıyordur. Ya ben çok iyi Bi üvey anne olsa benden iyi baktığına emin olsam bile göndermek istemem ne işi var benim çocuğumun elin kadınının yanında. Neden sen evdeyken çalışmıyorken ve sana çalışmadan hayatını sürdürebilmen için destek olurlarken çocuğunu atacak yer arıyorsun. Otur bak kendin öz be öz çocuğun için benim başıma atamazlar diye bahsederken elin kadını ne diye istesin çocuğu. Yapman gereken eski eşinle konuşup sadece hafta sonları dışarda görüşün yatılı kalmasın demek, hatta onu da almıyorsa hiç ısrarcı olmamak. Çocuk istenmediği yerde durunca psikolojisi daha çok bozulur babayı daha az görse daha iyidir. Düşün ya çocuğunla empati kur 7 yaşındasın annen seni sürekli babaya göndermeye çalışıyor baban veyeni eşi senin o evde istememenle ilgili bağırıp çağırıyorlar. Vay kuzum benim kıyamam ona ya nasıl Bi sahipsizlik annesi babası varken ne kadar sevgisiz. Sakın kendi gitmek istiyor deme çocuk kendisine kötü davranılan yerde kalmak istemez. Ya sen kötü davranıyorsun senden kaçmak için gidiyor orda senin dediğinin aksine daha mutlu ya da istemediği yere zorla gönderiyorsun.

Eski kocasıyla barışmak istiyor tabiki

Bi adamla görüşmüştüm, boşanmıştı bana ‘eski eşim peşimde, hala barışmak istiyor’ demişti de inanmamıştım barışmak isteseydi boşanmayı kabul etmezdi diye

Demek varmış böyle sakız gibi yapışkan kadınlar
, herifin günahı almışım

Çocuğumu vereyim derken çocuğu kendim yapmadım tek mesul benmişim burda anlamadım ama
Tamam ver çocuğu çık evden. Sorun ne?

Evden gitmek istemiyorum kiraya çıkamam düzenim komşularım var çevrem var çocuğumu vermiyorum dinliyorum sizi
Sen böyle yapmaya devam et. Milletin huzurunu kaçır, onların da çok umrunda olurdu düzenin komşuların. O evi sana komşularınla görüşmekten geri kalma diye vermediler kendine gel.

Çocuk elde tablet önde bilgisayar abur cubur gitmeyi o yüzden istiyor kadın ilgili değil aksine tüm gün telefonda televizyonda kadın programları izleyen biri birde çocuk yapmayı düşünüyor

Çocuk elde tablet önde bilgisayar abur cubur gitmeyi o yüzden istiyor kadın ilgili değil aksine tüm gün telefonda televizyonda kadın programları izleyen biri birde çocuk yapmayı düşünüyor
Sen de babası olmayan eve elin kadınının başına atıyorsun çocuğu. Anneliğini yarıştırma istersen.

ay ben de çok seviyorum kadın programlari
müge olsun , Esra Erol olsun
Esra favorim

Sizde cocugunuza hayir gitmiceksin demelisiniz ikide bir yollamicaksiniz babasinin olmadigi zamanlarda cunku cocuga bakmiyor size gore ya da kotu bakiliyor size gore.

Boşandığında bunları göz önüne alacaksınız,eşek gibi yapacak tabiri çok yanlış o onun annesi değil ,merhamet herkeste olmuyor,

Haseki Sultan olacak desene. Ay bir de erkek olursa yandı gülüm keten helva.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…