Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım ev bizim biz oturduk gelinliğimle geldim o çocuğun ne hakkı olanilir benim evladım Burda doğdu büyüdü benim evladımın hakkı burası güvenli alanı oğlumun
musocum o ev kayınpederinin üstüne onun evi. Allah geçinden versin ona bişey olsa güvendiğin kaynanana 1 pay eski eşine 3 pay kalacak.
o eski eşine kalan 3 pay da 4 e bölünecek biri yeni karısına 3ü çocuklarına .
2 çocuk var şimdi sana kalsa kalsa kapı kolu kalıyor kanunen .

yani o evin kanunen en büyük payı şimdiki nikahlı karısının ve çocuğunun hakkı.
aklını başına topla çalış kendin bak çocuğuna .

Canım ev bizim biz oturduk gelinliğimle geldim o çocuğun ne hakkı olanilir benim evladım Burda doğdu büyüdü benim evladımın hakkı burası güvenli alanı oğlumun

Once biz oturduk demeyle mal sahiplenilmiyor musaka ya haha. 😁
Yeni eşten olan her cocuk babasina ait tum mallarda sizin cocugunuzun hakkina ortaaakk. 😁

musocum o ev kayınpederinin üstüne onun evi. Allah geçinden versin ona bişey olsa güvendiğin kaynanana 1 pay eski eşine 3 pay kalacak.
o eski eşine kalan 3 pay da 4 e bölünecek biri yeni karısına 3ü çocuklarına .
2 çocuk var şimdi sana kalsa kalsa kapı kolu kalıyor kanunen .

yani o evin kanunen en büyük payı şimdiki nikahlı karısının ve çocuğunun hakkı.
aklını başına topla çalış kendin bak çocuğuna .
Eşi kaç kardeş bakalım o da var mirasçılar

Evet canım oğlumun üstüne yaptırıcam bu evi benim oğluna çok düşkünler göstermem çocuğumu bu evi oğluma vermek zorundalar artık
İnsanları evden sebep çok darlamayın sesini fazla çıkarmadan çekil kenara hayatını yaşa. Herkesin bir sınırı bir sabrı var. sen bu resti çektin diyelim eee adamların bir torun daha yolda zaten, ne halin varsa gör deyip çocuğunu da istemezler ise ne olacak?
Eşinizin görüş günleri belli, yeni eşi evde istemiyor zaten ne olacak peki, görüş günü geldiğinde alacak çocuğu götürecek annesine orada birlikte vakit geçirip sana geri getirecek yani her halükarda zararlı sen olacaksın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X