Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz evliliğinizde o kadar 2 aileyi de ön planda tutmuşsunuz ki eşinizin sizden uzaklaştığını fark etmemişsiniz. Çocuğunuz yaramaz diye anneniz yanınıza yerleşmiş ama söylediğinize göre eşiniz bu durumdan rahatsız olmuş siz bir de 2. Çocuğu istemişsiniz. Tek çocukla baş edemeyen bir kadınla neden tekrar çocuk yapsın ki adam mantıklı mı? Adam düşünmüştür bir çocuk daha olsa kayınvalidem tamamen bize yerleşir diye.

Şimdide her işinizi kayınvalide ile çözmeye çalışıyorsunuz ancak o da sizin ağzınıza bir parmak bal çalıp gönderiyor. Bu doğacak olan çocukta eşinizin çocuğu olacak ne demek senin oğlunun yeri başka! İnsan torunları arasında ayrım yapmaz sadece sizin gönlünüzü hoş tutuyorlar günü geldiğinde o bebeğe de ellerinden geleni yapacaklar çünkü oğulları başka bir kadını seçmiş sevmeselerde kabullenecekler.

Oğlunuz üzerinden plan yapmayı bırakın artık, sürekli babasının imkan sunmasını bekliyorsunuz anne olarak çalışın da siz de evladınıza faydalı olun. Şu anda deli gibi korkuyorsunuz çünkü siz şimdiye kadar çocuğu bahane ederek maddi manevi adamdan beklenti içine girmişsiniz, eski eşinizin yeni eşi de çocuk sahibi olduğunda aranızda bir fark kalmayacak, pasta bölünecek diye strese girdiniz.

Akıllı bir anne çocuğuna bir kardeşi olacağını artık onun da abi olduğunu onu çok sevmesi gerektiğini söyler altına işeyecek babası da gelsin pedagog a gidelim diye bahane aramaz. Birçok çocuk kardeşi olacağını öğrendiğinde kıskançlık belirtileri gösterir sadece sizin oğlunuza özel bir durum değil. Lütfen bu hastalıklı düşüncelerinizi çocuğa yansıtmayın artık.

Bencil olma lütfen sadece onun değil onjn ve bebeğin hakkı bu sefer sen onun hakkına giriyorsun yapma.
Canım ev bizim biz oturduk gelinliğimle geldim o çocuğun ne hakkı olanilir benim evladım Burda doğdu büyüdü benim evladımın hakkı burası güvenli alanı oğlumun

işte evi çocuğun üstüne yaptıracak. velayet kendisinde zaten. musakka bu sayede çıkmayacak hiç o evden çünkü çok rahat orda.
Evet canım oğlumun üstüne yaptırıcam bu evi benim oğluna çok düşkünler göstermem çocuğumu bu evi oğluma vermek zorundalar artık

Evet canım oğlumun üstüne yaptırıcam bu evi benim oğluna çok düşkünler göstermem çocuğumu bu evi oğluma vermek zorundalar artık
Hahaha gostermez misin gercekten boyle bir gucun olduguna inaniyor musun polisle alirlar valla cocugu evden de atarlar boyle atar gider yapma

Evet çıkmak istemiyorum ben sıfır girdim bu eve ve 5 tane cocukda yapsalar kolumdan tutup atamazlar burası benim çocuğumun güvenli alanı benim oğluma ait başka bir çocuğun hakkı olamaz

yooo bi tahliye emrine bakar😌
bak musakka çocuk küçük. kv eğer biraz bakacak enerji hissetse velayeti alır o evi kiraya verir kendi bakar torununa.
ha şu an baba almiyo velayeti ama sen böyle devam edersen oturduğun evin kirasiyla tam gün bakıcı tutarlar yine babaannede kalir.

sen o aile için külliyen masrafsin ziyansin. gün görmüş geçirmiş insanlar sana bunu bu şekilde söylememiş olabilir.
ama emin ol herkesin aklı en az senin kadar çalışıyo. ya sesini kes otur çocuğuna bak ise gir geleceğin için biseyler yap ya da aynen devam et bak bakalım lale devri nasıl bitiyor. 10 dan 0 a kaç saniye düşüyorsun.

Canım ev bizim biz oturduk gelinliğimle geldim o çocuğun ne hakkı olanilir benim evladım Burda doğdu büyüdü benim evladımın hakkı burası güvenli alanı oğlumun
Gelinliğinle geldiğim evde bir hakkın yok canım . Dantel serdin diye de yok anla artık.

icra yoluyla görüş için dava açarlar 🤷‍♀️
sen fazla Türk dizisi izliyorsun bence.
ayrıca yeni torun geliyor bağrına taş basar görmez ne olacak?
kp in adını yine koyarlar yeni bebeğe
seninki Ahmet arastir diğeri Ahmet ayaz olur çok mu zor saniyosun🤦‍♀️

Herşey size toz pembe geliyor ne güzel aynısını yaşarsanız anlarsınız bemi
Teşekkürler
Toz pembe değil zor ama önüne bak artık olmuşla ölene çare yok. Belki de korktuğun kadar kısılmayacak çocuğun bütçesi, belki bi kardeş ilerde ona da iyi gelecek. Siz bu dünyadan gidince onlar kalacak sırt sırta nolursa olsun düşman yetişmesinler.

öyle bir hamlede bulunduğun anda oğlunuda alıp kapıdışarı ederler seni ne olucanı sanıyosun kendi kendini bile geçindiremiyosun nafaka hariç bi gelirin varmı eski eşin istese hemen alır çocuğunu senden ne ev ne nafaka hiçbişey alamazsın

Jsjsjjsjsjjsjs veriyor işte kv gazı sana sonra böyle oluyor. Lütfen yap bunu sen böyle bir elin yapda bir elin bağda yaşamayu haketmiyorsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X