Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz bu adamlarla evlenirken hicmi çocukları düşünmediniz evlenirken yazık değilmi bu çocuklara anneleri kimbilir ne halde neler çekti adamları alıp kapıyı kapattınız çocuğumuz hesabımı kim verecek eski eşimi aramamak için zor tutuyorum kendimi
Kız senin düşünmediğin çocuğu ben niye düşüneyim

Allah korusun kötü bisey demedim rabbim sağlık versin o da bir evlat ama herkes kendi evladını düşünür önce
Bir onceki yorumunda resmen ölsün demek istedin. Artik olmayan bir varlik degil var ona gore konus. O daha bir melek annesini sevmesende ona kotuluk besleme temennide bulunma

Evet canım çok düşkünler :KK66: bugün bir de diğer çocuk olacağını söylediğinde bizim birincimiz oğlun dediler adı bile kayınpederimin adı ama haklısınız kayınvalidem ile konuşsam daha mantıklı olacak eski eşe Söylemeyeceğim çünkü ona boşanırken söylemiştim oda babam daha ölmedi ölmeden malını almaya çalışamam demişti ama belki kayınvalidem yapar. Çok da diğer çocuk onun umrunda değildi benim gördüğüm o da benim gibi oğlumu düşünüyordu

Evet canım kesin öyledir . Yoksa kv nin hayat amacı eminim ki sadece sen ve ogluşundur🤣 yav senin oglun varsa eski eş de kv nin oglu. Kadın oğlunu satar mi sence . Adama gençken lafını dinletmiş artık yaşi da ilerlemiş ne anasını dinler ne seni afgaga

Sen dua et de yeni gelin insaflı çıkmış ya senin gibi biri olsaydi tüm kaynaklar kesilirdi 🥶 ayrıca çocuğa verilen nafaka sonsuza kadar verilmiyor onu da söyleyeyim moralini bozmak gibi olmasın 🥶

Bir onceki yorumunda resmen ölsün demek istedin. Artik olmayan bir varlik degil var ona gore konus. O daha bir melek annesini sevmesende ona kotuluk besleme temennide bulunma
Öyle bisey demek istemedim Allah korusun sağlık versin can kan versin inşallah 🙏🏻benim derdim anası babasıyla yavruyla değil oda benim oğlum gibi günahsız

Siz bu adamlarla evlenirken hicmi çocukları düşünmediniz evlenirken yazık değilmi bu çocuklara anneleri kimbilir ne halde neler çekti adamları alıp kapıyı kapattınız çocuğumuz hesabımı kim verecek eski eşimi aramamak için zor tutuyorum kendimi

Sen bu kadar büyütürsen bebek mevzusunu çocuğun daha çok etkilenir. Eğer kötü bir şeymiş gibi yaklaşırsan çok etkilenir eğer güzel güzel anlatırsam oyunlar oynayacaksınız birlikte şuraya buraya gideceksiniz diye daha kolay kabullenir. En iyisi pedegoga gidip nasıl konuşulacağını ondan öğrenin. Baba da aynı şekilde yaklaşsın. Sana da yazık evlenmiş gitmiş çocukları oluyor bırak artık şunların peşini boş yere kendini kahrediyorsun. Merak etme seni çıkarmazlar çocukla evden çıkaracak olsalar zamanında bırakmazlardı.ne adamlar var nafaka vermemek için sigortasız işte çalışanlar var. Otur güzelce çocuğuna bak eski eşinle muhattap olma bırak çocuğa tel alsın sadece onlar görüşsün sen kontrol edersin kv zırt pırt gitme bırak görmek istiyorlarsa torunlarını onlar gelsin görsün. Boşandığın adamın ailesinin kapısındasın sürekli. Kendini daha fazla küçük düşürme. Bu arada beni dikkate alabilirsin bekardı benim koca. 😑

Çocuğumun garantisi olsun diye zaten eşim tek çocuk oğlumun garantisi olsun diye kayınbabamlamı konuşsam ne dersiniz çocuğumun geleceğinden endişeleniyorum

Mesela çalışıp çocuğunuz için para biriktiebilirsiniz. Hatta sizin tabirinizle essek gibi çalışıp ev alın. Tek ebeveyn eşiniz değil her türlü masrafını karşılıyor, daha ne yapsın. Bir de adamın evine göz koyuyorsunuz.

Allah korusun kötü bisey demedim rabbim sağlık versin o da bir evlat ama herkes kendi evladını düşünür önce
Kes riyakar. Konunun başından beri aynı haltı yiyorsun, söyleyip söyleyip insanlar hesap sorunca iyli dimidim. Bari kötülüğünün arkasında dur. İnsanın hayatın hiçbir alanında bir ilkeli duruşu olmaz mı ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X