Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocuğumun garantisi olsun diye zaten eşim tek çocuk oğlumun garantisi olsun diye kayınbabamlamı konuşsam ne dersiniz çocuğumun geleceğinden endişeleniyorum

sen bi ise girsen de kendi hayatına baksan?
çocuğunla neler yapiyosun diye sordum binlerce mesaj önce cevap vermedin

Çocuğumun garantisi olsun diye zaten eşim tek çocuk oğlumun garantisi olsun diye kayınbabamlamı konuşsam ne dersiniz çocuğumun geleceğinden endişeleniyorum
Ayıp edersiniz. Geç otur sana çık diyen mi var der sırtını sıvazlar yollar seni kayınpeder evden de olma

gerçekten bu hayatta başarılı olabileceğin hiçbişey yokmu boşanmışsınız ve hala eski kocanın parasıyla geçiniyosunuz allah yaşatmasın ben boşanıcam ve eski eşim bana bakıcak varmı böyle bi dünya kafın dediğin ne olursa olsun güçlü durmasını bilecek ben şuan ev hanımıyım ama eğer öyle bişey olsun temizliğe gider geçinirim genede hayatımı eski kocamın vicdanına bırakmam eğer gerçekseniz şaka gibisiniz

Musoa o çocukta o ailenin torunu. Mal mı kaçırsınlar daha doğmadan çocuk

Senin çocuğuna çok düşkün değiller mi soyle kv ye yapsin, eşşek gibi yapmaları lazım dünya da bir tek sen doğuruyorsun çünkü dbdbsbsb
Evet canım çok düşkünler :KK66: bugün bir de diğer çocuk olacağını söylediğinde bizim birincimiz oğlun dediler adı bile kayınpederimin adı ama haklısınız kayınvalidem ile konuşsam daha mantıklı olacak eski eşe Söylemeyeceğim çünkü ona boşanırken söylemiştim oda babam daha ölmedi ölmeden malını almaya çalışamam demişti ama belki kayınvalidem yapar. Çok da diğer çocuk onun umrunda değildi benim gördüğüm o da benim gibi oğlumu düşünüyordu

Kaynanamın anne tarafı deprem bölgesinde olanlar var akrabalarından düğün yakışık almaz dedi sordum bugün takı takacak olan eve gelir odasını hazırlarız beraber düğünlü yapmayız dedi kayınbabam yakışık almaz demiş
Diğer torunun doğmasını bekliyor da olabilirler, o doğunca erkek olursa 2sinin sünnet düğün falan beraber aradan çıksın diye olabilir 🧐

Son düzenleme:
Evet canım çok düşkünler :KK66: bugün bir de diğer çocuk olacağını söylediğinde bizim birincimiz oğlun dediler adı bile kayınpederimin adı ama haklısınız kayınvalidem ile konuşsam daha mantıklı olacak eski eşe Söylemeyeceğim çünkü ona boşanırken söylemiştim oda babam daha ölmedi ölmeden malını almaya çalışamam demişti ama belki kayınvalidem yapar. Çok da diğer çocuk onun umrunda değildi benim gördüğüm o da benim gibi oğlumu düşünüyordu

sen çok saf birisin galiba musakka

Musakkak bu konu hem uzadi hem karisti yeni konu ac

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X