Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anasi değilmisin çalış sende öde

Böyle sünepe bir oğlan benim peşindeydi tiksiniyordum kız gibiydi hatta utangaç bir kız gibiydi musonun oğlu da öyle olacak. İstenilmediği eve zorla gönderiliyor.
Sürekli pışpışlanıyor istediği o an yapılıyor istemediği şey yok ediliyor. Bir çocuğa yapılabilecek en büyük kötülük. Çocuğa düzgün davranan tek kişi yengemiz

Bir uzmandan yardım alıp biraz soğukkanlı ve mantıklı olursan çocuğunun boynu da bükülmez psikolojisi de bozulmaz. Ne güzel, bir kardeşi olacak. Abi olacak.

Herşey size toz pembe geliyor ne güzel aynısını yaşarsanız anlarsınız bemi
Teşekkürler

Vah canım çok üzüldüm. Başınız sağolsun. Olsun yaza şöyle arkadaşlarının olacağı parti verirsin isteyen gelir.

Bir uzmandan yardım alıp biraz soğukkanlı ve mantıklı olursan çocuğunun boynu da bükülmez psikolojisi de bozulmaz. Ne güzel, bir kardeşi olacak. Abi olacak.
Teşekkür ederim yorumunuz için ama çocuğum kardeş istemiyor açık söylemek gerekirse

Sürekli pışpışlanıyor istediği o an yapılıyor istemediği şey yok ediliyor. Bir çocuğa yapılabilecek en büyük kötülük. Çocuğa düzgün davranan tek kişi yengemiz

Yo hiç bir dediği yapılmıyor kaynana bakmak istemiyor, annesi bakmak istemiyor, üvey annenin başına atıyorlar. İnanma musonun kıymetli dediğine .

Kıymet verilse istemiyorum diye sinir krizi geçiren kadının başına atmazlardı

Cocuk sünepe olacak cünkü kimse istemiyor onu

Muso gördün mü kv torunu duyunca seni gözden düşürdü hemen

Teşekkürler

Aynısını yaşayan bir çok kadın var, sen gibi tüm hayatı eski eşi değil önlerine bakıyorlar. Talepkar değiller senin kadar.

Çocuklarını zorla göndermiyorlar istenmediği yere. Eski eşleri evlenince kıskançlık yapmıyorlar

Teşekkürler

-Mis gibi evde beş kuruş harcamadan oturuyorsun
-Çalışmıyorsun. Pilatesten komşuya, komşudan kayınvalidenin gününe gezip tozuyorsun
-13000 lira gelirin var (yakında artmak üzere)
-Çocuğunun tüm masrafları karşılanıyor, üstüne evinin alışverişi yapılıyor

Ama bize her şey toz pembe

Muso gördün mü kv torunu duyunca seni gözden düşürdü hemen
Hala kadınla görüşmek istemiyor zaten kadın demiş bir tane torununuz var madem diğer gelininiz geliyor her yere diye kadınla görüşmek istemiyor çocukta pek sallamayabilirler kadınla konuşmamışlar bile

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…