Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz bu adamlarla evlenirken hicmi çocukları düşünmediniz evlenirken yazık değilmi bu çocuklara anneleri kimbilir ne halde neler çekti adamları alıp kapıyı kapattınız çocuğumuz hesabımı kim verecek eski eşimi aramamak için zor tutuyorum kendimi

yaa kızım. Sen beni dinle. O mesajı düzgünce yaz gönder.

Oğlanı kayınvalidemde bıraktım yemek yedik Eve geçtim babası bırakacakmış akşam moralim bozuk Kadın hamileymiş eski eşim söylemiş annesine bugün bir süre stres istemiyoruz demiş aslında kaynanam doğrudan hamile demedi ağzından kaçırdı yeni öğrenmiş oda hissetmiştim bende ne olursa olsun bizim en değerlimiz dedi oğlum için yeri ayrı ilkgöz ağrımız kardeş onlar çocuğu doldurma o bizim birtanemiz dedi sen bizim gelinimizsin dedi kadın aslında oda yaparkende hamileymiş tadilat o yüzden varmış. Yazıklar olsun sadece birdaha çocuk düşünmüyorum diyen adam 1 yıllık evlilikte bebek yaptı çocuğu varken Kadın o yüzden bu kadar rahat yükseldi herşeye demek bisey demek istemiyorum artık çocuğuma üzülüyorum sadece çocuğa söylemediler daha altına yapacak yine oğlumu psikoloğa götürelim dicem yarın .suan normalden daha fazla ilgi vermesi lazım oğlumuza kadının değil oğlumun ihtiyacı var ilgi sevgiye ben hissetmiştim ama o çocuk yapma mevzusu baya oldu çocuğum günlerce altına yaptı demek o zaman çok yeniydi bilmiyorum şimdi kaynanama söylemiş eşim daha oğluma söylememiş bugün de söylemesin dedim sakın zaten çocuğum çok etkileniyor yarın konuşucam herşeyden önce çocuğum gelir çocuğumun maddi durumunuda konusucam kalitesinin düşmesine izin vermicem düşüncesizler yüzünden
Senden yapmadı diye üzüldün di mi ahahahah kıyamam.

Siz bu adamlarla evlenirken hicmi çocukları düşünmediniz evlenirken yazık değilmi bu çocuklara anneleri kimbilir ne halde neler çekti adamları alıp kapıyı kapattınız çocuğumuz hesabımı kim verecek eski eşimi aramamak için zor tutuyorum kendimi
Ne diyecek sin adama neden çocuk mu yaptın diyeceksin.sana ne der.

Salmayacaktın kocayı ahhh musakaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X