Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir uye yönetimden izin alip konu acmisti. Sonra baska hesaptan yazdi biseuler oldu. Herkes ilk üyeliğini sorgulayip bulmaya calisinca hemen gelip olay yerini dagittilar. Bide gercek hayattan birileri ifşalanırsa hepimizi uçururlar 😂
Kk da yeminle utanmasa bizi gaz odalarına atacak 👔👔👔

Teknede evlilik teklifi almış , Acıbadem'de doğurmuş, sünnet düğününün düğün kadar önemli olduğu bi şehirmiş, kuvvetle ihtimal depremleri hiç hissetmemiş, kolejleri 150 bin bandında, denize kıyısı olmayan, 8 bin liraya dükkan kiralanabilen bi büyükşehir olarak elimizde Bursa kaldı 😀
Sgshshdhsh hele benim atanamayan sherlocklarım ya 😍

gözlerim kanayarak okuyorum konuyu kızlar siz cinnet geçirmiyor musunuz? Cidden adam oğlunu alıp geçsin evinde otursun muso d ne yaparsa yapsın burada ben bdv de kadınları kınardım kadın dert anlatmıs kadına saldırıyorlar diye yani şuan cidden hak veriyorum bacılara .. insan bu kadar sığ olabilir mi ya ???

Bursayı nasıl buldunuz ayöl. Okumadım araları neler oldu
Nsjsjjs muso sünnet düğünü dedi. Sünnet bursada çok kritik inanılmaz önemli. Düğün veya cemiyet derler. Sonra acıbadem de doğurmuş acıbadem olan şehirler belli. Birde depremin hiç bahsi geçmedi hisseden şehirleri de çıkarttık birde denize gittiler çocuğumu bırkatılar diye dert yanmadı kıyı kesimini eledik elimizde bursa kaldı 😂

Babası yapmak zorunda diyor adam tek basına yapmadı cocugu bçya benım bir sürü kız arkadasım var yaaa nafaka almayan alan da maksimum 500 alıyor sırf çocuğum bende kalsın birşey istemiyorum diyen ??

Nsjsjjs muso sünnet düğünü dedi. Sünnet bursada çok kritik inanılmaz önemli. Düğün veya cemiyet derler. Sonra acıbadem de doğurmuş acıbadem olan şehirler belli. Birde depremin hiç bahsi geçmedi hisseden şehirleri de çıkarttık birde denize gittiler çocuğumu bırkatılar diye dert yanmadı kıyı kesimini eledik elimizde bursa kaldı 😂
Ekleyelim yeni eş apartman ama site içi değil Demirtaş 🤣

gözlerim kanayarak okuyorum konuyu kızlar siz cinnet geçirmiyor musunuz? Cidden adam oğlunu alıp geçsin evinde otursun muso d ne yaparsa yapsın burada ben bdv de kadınları kınardım kadın dert anlatmıs kadına saldırıyorlar diye yani şuan cidden hak veriyorum bacılara .. insan bu kadar sığ olabilir mi ya ???
Geçiriyoruz. Sonra ebelek gübelek bişey söylüyo sinirler bozuluyo gülme krizleri filan, access sarhoş oluyo chemist yemek yiyo bursin altına yapıyo, istiklal marşı kapanış

Teknede evlilik teklifi almış , Acıbadem'de doğurmuş, sünnet düğününün düğün kadar önemli olduğu bi şehirmiş, kuvvetle ihtimal depremleri hiç hissetmemiş, kolejleri 150 bin bandında, denize kıyısı olmayan, 8 bin liraya dükkan kiralanabilen bi büyükşehir olarak elimizde Bursa kaldı 😀
🤣🤣Esra Erol olduk

Oğlanı kayınvalidemde bıraktım yemek yedik Eve geçtim babası bırakacakmış akşam moralim bozuk Kadın hamileymiş eski eşim söylemiş annesine bugün bir süre stres istemiyoruz demiş aslında kaynanam doğrudan hamile demedi ağzından kaçırdı yeni öğrenmiş oda hissetmiştim bende ne olursa olsun bizim en değerlimiz dedi oğlum için yeri ayrı ilkgöz ağrımız kardeş onlar çocuğu doldurma o bizim birtanemiz dedi sen bizim gelinimizsin dedi kadın aslında oda yaparkende hamileymiş tadilat o yüzden varmış. Yazıklar olsun sadece birdaha çocuk düşünmüyorum diyen adam 1 yıllık evlilikte bebek yaptı çocuğu varken Kadın o yüzden bu kadar rahat yükseldi herşeye demek bisey demek istemiyorum artık çocuğuma üzülüyorum sadece çocuğa söylemediler daha altına yapacak yine oğlumu psikoloğa götürelim dicem yarın .suan normalden daha fazla ilgi vermesi lazım oğlumuza kadının değil oğlumun ihtiyacı var ilgi sevgiye ben hissetmiştim ama o çocuk yapma mevzusu baya oldu çocuğum günlerce altına yaptı demek o zaman çok yeniydi bilmiyorum şimdi kaynanama söylemiş eşim daha oğluma söylememiş bugün de söylemesin dedim sakın zaten çocuğum çok etkileniyor yarın konuşucam herşeyden önce çocuğum gelir çocuğumun maddi durumunuda konusucam kalitesinin düşmesine izin vermicem düşüncesizler yüzünden

Adam yazık ya ayağındaki dona kadar verecek adam durumu cok iyi değil diyor daha ne kadar iyi olsun senelik 150 bin lira okul masrafı artı nafaka mutfak bu ne kazanc ?? Üstüne yurtdışı seyahatler euro olmus 20 tl bu adamın durumu cok iyi değil de benım mu durumum cok iyi .. adamın durumu bayağı iyi yani aylık 15 bin okula ver 5 bin kadına ver ustune bir o kadar daha masraf et ayrı diğer ev var kendi giderleri var arbası varmıs araba ya benzin al ki oda 20 tl litlresi ayrıca arba dediğin şey masraflı bakımı sigortası arızası ve durumu çok iyi değil normal Vallah ben böyle normal durumda insan görmedim bu normal değil yani bu bildipin bayağı hali vakti yerinde ben bile ailemle yasıyorum kira elektrik hiçbir masrafım yok tek masrafım kendi kişisel şeylerim ben bunun yanından değil yüz kilometre ötesinden geçemem ..

bende geziyorum arkadaşlarım var kuaförde gidiyorum pilatese gidiyorum tırnaklarım hep yapılıdır bakımlıyım kuaförüm eksik olmaz ev kadını değilim yani

Kadin annesine gidince evde yemek olmamasindan aralarinin bozuk olacagini dusunebiliyorsan tam bir ev hanimisin, begenemiyorsun ama oyle. 😁 Hiç kusura bakma kimin aklina o gelir evde yemek yoksa küsmek...
İsterse 10 kat ojeyle dolaşin icerdeki degismiyor.
Dediklerinizi yapmaya boşaninca mi başladiniz? 😬

Üyelerin gerçek kimliğini bulmaya çalışmak doğru değil hanımlar. Sonuçta burada konu açanlar anonim oldukları için bu konuları açabiliyorlar. Çok kelle gider, aman diyeyim.
Bizi o delirtti hepimiz normal insanlardık bi de şu yaşadığımız hayata bak. Elimizde telefon musakkak gelcek diye bekliyoruz, reva mı bu ? Şaka bi yana evet tehlikeli olabilir. Burda bırakalım ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X