Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay muso hemen bir pedagog a götürün 3 nüz birlikte ihmal etmeyin

Ayyy hamile mi hayırlı olsunnn kızzzzz kardeş geliyor şehzadeneeee

Kadinin hic cocugu olmadigi icin cocuk istemesi normal degil mi?

Ya musko kadının hamile olduğu jüpiterden bile belliydi hayali bebeğe oda yapacak hali yok. Bak sesini kes ha oğlanı kullanıp saçma sapan kadından rol çalmaya çalışırsan kalemini kırarlar. Oğlunu da bu kadar sünepe yetiştirme senden başka seveni olmaz.

Ben bile buradan, odada tadilat var dediğinde anladığım kadının hamile olduğunu. Çüş artık ya sen nasıl anlamadın

Yavrum kıyamam ya maddi konuları hiç açmayın sadece psikolog ile ilgili konuşun alt ıslatma önemli yavrum az çok duyduysa orada kıskanmıştır yaşları kızımla aynı tam kıskanma yaşı

Yavrum kıyamam ya maddi konuları hiç açmayın sadece psikolog ile ilgili konuşun alt ıslatma önemli yavrum az çok duyduysa orada kıskanmıştır yaşları kızımla aynı tam kıskanma yaşı
Evet bir an önce başlasın yoksa dahada kötü içine atsın istemem

Sallıyorsun güzelim her gün buradan aldığın bilgileri gelip bize satıyorsun inanmıyorum ben şahsen ama yeni de sen bilirsin anlat

Sünnet düğünü neden olmayacakmış?
Kaynanamın anne tarafı deprem bölgesinde olanlar var akrabalarından düğün yakışık almaz dedi sordum bugün takı takacak olan eve gelir odasını hazırlarız beraber düğünlü yapmayız dedi kayınbabam yakışık almaz demiş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…