Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şaka yaptım de ne olur 🤦‍♀️
Kadın çocuğumu yılbaşında fotoğraf attı ben uyardım kaldırttım eski eşime yaranmak için yaptığını anlatamıyorum size kadına kötü bir şey söylemiyorum ama Çocuklu bir adamla evlenmek kolay olmamalı size de bir şey demiyorum beni anlayamazsınız

Kadın çocuğumu yılbaşında fotoğraf attı ben uyardım kaldırttım eski eşime yaranmak için yaptığını anlatamıyorum size kadına kötü bir şey söylemiyorum ama Çocuklu bir adamla evlenmek kolay olmamalı size de bir şey demiyorum beni anlayamazsınız
Kız deli neden kaldırttın, çocuk ürünleri gelmez öyle🤣

Canım peki, bırak adam naparsa yapsın yeni eşiyle. Bak iyi niyetliymiş söz vermiş. Sen boşandın ama hala adamı darlıyorsun yanlış ama bu birtanem.
İşte çocuk olursa bu verdiği sözleri yapamayacak o yüzden çocuğu yaparken bunları düşünmesi gerekmiyormuydu beni neden anlamıyorsunuz

Cok kolay gidiyorsun imzayi atiyorsun evleniyorsun

Muso eski kocan seni hiç mağdur etmemiş ki isteseydi neler neler yapabilirdi. Neden onun adına mutlu olmuyorsun? Bak yuvasını kurmuş aşık. Sen onu sevmiyormuşsun. Annen evde kalırız düzenimiz bozulmaz dedi diye boşanmışsın ya muso. Kullanmışsın adamı.

ne dedi ay merak ettim çok. ilk defa bişi mantıklı gelmiş musakkama
İşin doğrusu biraz piskolojim bozuktu sanırım o dönemler manipüle edilmiş olabilirim bana mutsuz olduğunu yürümediğini ayrılırsak artık kavga etmeden iki arkadaş gibi evladımızın yanında olacağımızı söyledi çünkü biz aslında tartışıp kavga ediyorduk ev içinde hakaret ve şiddet olmadan ama anlaşamıyorduk

İşin doğrusu biraz piskolojim bozuktu sanırım o dönemler manipüle edilmiş olabilirim bana mutsuz olduğunu yürümediğini ayrılırsak artık kavga etmeden iki arkadaş gibi evladımızın yanında olacağımızı söyledi çünkü biz aslında tartışıp kavga ediyorduk ev içinde hakaret ve şiddet olmadan ama anlaşamıyorduk
Sende hep manipule ediliyorsun ya. Git terapi alda manipule olma artik

Eşinin rahatsız olduğunu bile bile neden annenin kalmasini istedin daha fazla. Zaten ittire kaktira ilerleyen bir evlilikmis tümden ip kopmuş annen sizde kalmaya başlayınca. Annende tabi kendi rahatı bozulmasın diye sizi doldurup yollamış damadı evden. Oğlumun boynu bükulmesin diyorsun da kendin evliliğin sonunu getirip bukmussun boynunu.

Şimdi de bu işleri hırs haline getirip tümden soğutma oğlunu ,. Kadın kalmasını istemezse eski eşin ses çıkaramaz. Zaten kadına karşı boynu eğri , onun evinde büyük ihtimal onun maaşıyla geçiniyor. Çünkü size bu kadar masraf yapan bir adamın evine çok da katkı saglayabildigini sanmıyorum.

Kadın bence normalde laf etmiyordu çocuğa. Ama musakkak inadından babası evde yokken gönderiyor çocuğu. Sonra yok kadın çocuğun eline tablet veriyor, yok köfte yapmıyor diye suni kriz yaratıyor. Kadın çocukla ilgilense kabahat, ilgilenmese kabahat. Kim çeker böylesini.

İşte çocuk olursa bu verdiği sözleri yapamayacak o yüzden çocuğu yaparken bunları düşünmesi gerekmiyormuydu beni neden anlamıyorsunuz

Canım anlıyoruz. Ama bak tavrın çok kaba, aşırı gerginsin. Adamı da bu çenenle boşatmışsın.

Sana günlerdir tatlı dilli ol diyorum. Al eski eşini, bir kafeye git.

"Oğlumun geleceği için çok endişeliyim. Biz senle bir dönem hayatımızı paylaştık, ama yanlışlarımız oldu iki medeni insan gibi oğlumuz için görüşelim, onun geleceğini sağlama alalım"

Dieyeceksin.

Oturun orada. Kağıt kalemle hesap yapın. Bu çocuğun 18ine gelene kadar okul masrafları belli kursu belli. Adam bir hesap açsın, yatırım hesabı. Babası, sen, dedesi, babaannesi, anneannesi bu hesaba istediğiniz kadar para yatırın.

Düşüncen çok yanlış. Sen böyle agresif gergin davranırsan bu adamı çok rahatsız eder. Adam sana tazminat vermemiş çok uyanık biri. Kağıt üzerinde güvencen yok. Kuru bir söz var.

Muso sen istiyorsun ki herkes herşeyi hatta eski kocasın karısı bile parasını senin oğlun için harcasın.Peki sen ne yapıyorsun?Yarın babası ölse nasıl bakacaksın çocuğuna?Bu seferde kayınvalidenden mi isteyeceksin?

Kadın niye kendi kocasına yaransın. Yeterince yaranmış ki evlenmişler.
Çocuklu bir insanla evlenen birisi çocukla ebeveyn arasına giremez sadece. Bunun dışında hiçbir sorumluluğu yok.

Ben mesela, eşimin eski eşinden olan oğlu için doğumgünü yapıyorum, hediye alıyorum, fotoğrafını sosyal medyam da paylaşıyorum sence eşime yaranmak için mi?

1. si eşim bana yaranmak zorunda, sonuçta ben çöpsüz üzümüm.

2. si çocuğu olarak evliliğe başlayan eşim 1-0 geride kalıyor.

Ve bu yüzden hep beni el üstünde tutuyor.

Sen mi belirleyeceksin hangi evliliklerin kolay olacağını aşko

Canım anlıyoruz. Ama bak tavrın çok kaba, aşırı gerginsin. Adamı da bu çenenle boşatmışsın.

Sana günlerdir tatlı dilli ol diyorum. Al eski eşini, bir kafeye git.

"Oğlumun geleceği için çok endişeliyim. Biz senle bir dönem hayatımızı paylaştık, ama yanlışlarımız oldu iki medeni insan gibi oğlumuz için görüşelim, onun geleceğini sağlama alalım"

Dieyeceksin.

Oturun orada. Kağıt kalemle hesap yapın. Bu çocuğun 18ine gelene kadar okul masrafları belli kursu belli. Adam bir hesap açsın, yatırım hesabı. Babası, sen, dedesi, babaannesi, anneannesi bu hesaba istediğiniz kadar para yatırın.

Düşüncen çok yanlış. Sen böyle agresif gergin davranırsan bu adamı çok rahatsız eder. Adam sana tazminat vermemiş çok uyanık biri. Kağıt üzerinde güvencen yok. Kuru bir söz var.
Bırak ya boşa akıl veriyorsun anlamıyor, anca para yemeyi biliyor, kalsın dımdızlak aklı başına gelsin.

Ben mesela, eşimin eski eşinden olan oğlu için doğumgünü yapıyorum, hediye alıyorum, fotoğrafını sosyal medyam da paylaşıyorum sence eşime yaranmak için mi?

1. si eşim bana yaranmak zorunda, sonuçta ben çöpsüz üzümüm.

2. si çocuğu olarak evliliğe başlayan eşim 1-0 geride kalıyor.

Ve bu yüzden hep beni el üstünde tutuyor.
Muskonun bileklerini kolonyayla ovsun biri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X