Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Musakka abla sen neden buraya yazıyorsun? Bize hava atmak için mi? musakkak musakkak Bizim fikirlerimizi önemsemiyorsun.

Muhteşem zengin eski kocanı elden nasıl kaçırdığını anlatıp duruyorsun. Unutma, yemeyenin malını yerler. Senin malı yemişler.
Anlatacak kimsesi kalmadı, herkesin kafası şişti, he he Mode on a geçtiler, artık onlara anlatmak tat vermiyor, o da burayı keşfetti. 🥲

Bunun eski kocası kesin safın garibanın biri. Yani bu çileye inanamıyorum. Benim kaynanam benim evimin düzenini bozacak, ona hediye ve çiçekler alacağım, yok canımm asla yapmam.

Nolcak böyle be musakka.Bu kadının gerçek yüzünü bu adam çocuk olduktan sonra görüp bir de boşarsa.Daha da sıkıntı kadın çok bilmiş birine benziyor.İyice kötü olur durumlar

musakkak musakkak sen psikolojik terapi alıyor musun? Bak yanlış anlama hakaret olarak yazmıyorum ama okuduklarını anlamayıp, bu kadar inatçı dar görüşlü olman normal değil. Evet /hayır sorularına farklı cevap veriyorsun. Almıyorsan terapi kocandan habersiz al.

Konu gerçek mi diye düşünüyorum artık ya..bu nasıl bir akıl tutulması , kendini bu kadar her konuda haklı görebilen birini daha önce görmemiştim. Resmen yeni eşine metres muamelesi yapıyor. Kendi hiç boşanmamis gibi konuşuyor şaka gibi,

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X