Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gidin o zaman konumdan inanmıyorsanız sorunca anlatıyorum ben de zaten boşanmak için dört dönmedim etrafımda bu adam üç kez terk etti evi hep alttan aldım tamam gidin size cevap vermeyecem artık teşekkür ederim yorumunuz için de
Al adam yine b.k oldu.

Gidin o zaman konumdan inanmıyorsanız sorunca anlatıyorum ben de zaten boşanmak için dört dönmedim etrafımda bu adam üç kez terk etti evi hep alttan aldım tamam gidin size cevap vermeyecem artık teşekkür ederim yorumunuz için de
Ay resmen dalga geçiyorsun buradaki insanlarla.
Üç kere evi terk etmiş adamı yere göğe koyamayan sendin.
Ne oldu şimdi?
Sallayınca böyle oluyor işte.

Canım biz boşandık ama eski eşim haftada iki gelirdi Oğluyla kalırdı biz hafta sonları at binmeye giderdik, aktivitelere giderdik, tatile gitmişliğimiz var birlikte çocuğumuz için haftada bir gün dışarıda yemeğe çıkarıyordu bizi yani çocuğumuzla yapılabilecek şeyleri yapıyorduk tamam biz sevgiliyiz diyemem zaten değildik her şey çocuğumuz için yaptık boşandıktan sonra o kadın hayatımıza girince tamamen kesti benimle bu şekilde görüşmeyi aynı aktiviteleri o kadın eşim ve oğlum yapmaya başladılar kadınla sevgili olduğundan itibaren kalmaya gelmedi eve

Zaten normali bu. Adam evlenmiş. Nasıl 3 kişi takılsın sizinle. Çok medeni bir insanım ben diyorsan karısını da getirsin dördünüz gezin.

Ben bir şeyi merak ettim. Boşanma sebebiniz neydi? Ve eski eşiniz mi boşanmak istedi?
Gül gibi adammış. Romantik, ince düşünceli, bonkör, annenizi bile mutlu etmek için çabalamış, çiçekler, hediyeler almış arası iyi olmamasına rağmen, maddi durumu iyi, cinsellik desen var.
Millet böyle adamlara hasret, sen bulunca bezdirmiş boşamışsın 😬

Musakka abla sen neden buraya yazıyorsun? Bize hava atmak için mi? musakkak musakkak Bizim fikirlerimizi önemsemiyorsun.

Muhteşem zengin eski kocanı elden nasıl kaçırdığını anlatıp duruyorsun. Unutma, yemeyenin malını yerler. Senin malı yemişler.

Canım biz boşandık ama eski eşim haftada iki gelirdi Oğluyla kalırdı biz hafta sonları at binmeye giderdik, aktivitelere giderdik, tatile gitmişliğimiz var birlikte çocuğumuz için haftada bir gün dışarıda yemeğe çıkarıyordu bizi yani çocuğumuzla yapılabilecek şeyleri yapıyorduk tamam biz sevgiliyiz diyemem zaten değildik her şey çocuğumuz için yaptık boşandıktan sonra o kadın hayatımıza girince tamamen kesti benimle bu şekilde görüşmeyi aynı aktiviteleri o kadın eşim ve oğlum yapmaya başladılar kadınla sevgili olduğundan itibaren kalmaya gelmedi eve
Ay birde gelseydi kalmaya , kadın çok ayip etmis. Ses cikarmamaliydi,rutininizi bozmus

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X