Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizim çocuğumuz var biz tam Ayrılamayız onunla çocuğun annesinin rahatını düşünmek zorunda bunu sorun yapan bir kadınla evlenmeseydi o zaman sonuçta o kadın hayatımıza girene kadar beni düşünüyordu zaten aslında şu anda da veriyor paramızı ama bundan sonra bitiremez kadın her zamanki gibi susmak zorunda bu konuda yoksa boşansın kaldıramıyorsa
Yalnız adam para vermezse, çocuğun velayetini de alırsa yapacak hiçbir şeyin yok farkında mısın? Gider kaynanaya ağlarsın acındırırsın kendini o kadar. Sabır tüketmeye bayılıyorsunuz. Tükenince de aaaa neden böyle oldu hüğğ.

Bu mükemmel ve cömert eski eş konuları bana hiç inandırıcı gelmiyor.Geçen seferde vardı sanki buna benzer bir konu fake olduğu anlaşıldı en sonunda inş buda o konunun devamı falan değildir.

2 yurt dışı tatilinden bahsediyoruz. İnanılmaz bir zenginlik değil.
Yıllık 150 bin lira kolej
Futbol kursu
Piyano dersleri
İki ayrı evin tüüüüüüüm masrafları
+5 bin nafaka

Yakın zamandaki yurtdışı gezileri. Musakkaya ve anasına kadar aldığı hediyeler çiçekler.

Ya bizle eğleniyor ya da dalga geçiyor.

Bizim çocuğumuz var biz tam Ayrılamayız onunla çocuğun annesinin rahatını düşünmek zorunda bunu sorun yapan bir kadınla evlenmeseydi o zaman sonuçta o kadın hayatımıza girene kadar beni düşünüyordu zaten aslında şu anda da veriyor paramızı ama bundan sonra bitiremez kadın her zamanki gibi susmak zorunda bu konuda yoksa boşansın kaldıramıyorsa

Peki gelecek için neler düşünüyorsun?

Çocuk 7 yaşında sanırım değil mi? 11 yıl sonra nafakaya bye diyorsun. Adam doğrudan çocuğuna verir parayı. Sen lazım değilsin artık

Çocuk bitirdi üniversiteyi işe girdi çalışıyor. Veya babası yanına aldı, baba-oğul yürütüyorlar. Sen nasıl geçiniyorsun bu durumda? Babanın dükkandan gelen parayla mı? Emekliliğin var mı? Sigortan yatıyor mu?

Kayınpeder kayınvalide öldü bu arada diyelim. Ev kaldı eski kocana. Ne yapacaksın.

Canım biz boşandık ama eski eşim haftada iki gelirdi Oğluyla kalırdı biz hafta sonları at binmeye giderdik, aktivitelere giderdik, tatile gitmişliğimiz var birlikte çocuğumuz için haftada bir gün dışarıda yemeğe çıkarıyordu bizi yani çocuğumuzla yapılabilecek şeyleri yapıyorduk tamam biz sevgiliyiz diyemem zaten değildik her şey çocuğumuz için yaptık boşandıktan sonra o kadın hayatımıza girince tamamen kesti benimle bu şekilde görüşmeyi aynı aktiviteleri o kadın eşim ve oğlum yapmaya başladılar kadınla sevgili olduğundan itibaren kalmaya gelmedi eve
Adam senin evinde niye kalsın?Onun karısı var artık.Kabullensen artık bunu.

Peki gelecek için neler düşünüyorsun?

Çocuk 7 yaşında sanırım değil mi? 11 yıl sonra nafakaya bye diyorsun. Adam doğrudan çocuğuna verir parayı. Sen lazım değilsin artık

Çocuk bitirdi üniversiteyi işe girdi çalışıyor. Veya babası yanına aldı, baba-oğul yürütüyorlar. Sen nasıl geçiniyorsun bu durumda? Babanın dükkandan gelen parayla mı? Emekliliğin var mı? Sigortan yatıyor mu?

Kayınpeder kayınvalide öldü bu arada diyelim. Ev kaldı eski kocana. Ne yapacaksın.

Adam bakacak ona ömir boyu öyle sanıyor

Kendiyle çelismeye başladı, yıllardır boşanmak isteyen adam ince ruhlu olmuş. Ev konusunda annesiyle sorun yaşıyordu ona bile çiçekler alıyormuş. Yersek.
Adam çocuğu olunca musonun parasını kesecek, o zaman da yağlıcak mı böyle bakalım. :) Kaçan balık büyük olmuş sadece.

Kendiyle çelismeye başladı, yıllardır boşanmak isteyen adam ince ruhlu olmuş. Ev konusunda annesiyle sorun yaşıyordu ona bile çiçekler alıyormuş. Yersek.
Gidin o zaman konumdan inanmıyorsanız sorunca anlatıyorum ben de zaten boşanmak için dört dönmedim etrafımda bu adam üç kez terk etti evi hep alttan aldım tamam gidin size cevap vermeyecem artık teşekkür ederim yorumunuz için de

Canım biz boşandık ama eski eşim haftada iki gelirdi Oğluyla kalırdı biz hafta sonları at binmeye giderdik, aktivitelere giderdik, tatile gitmişliğimiz var birlikte çocuğumuz için haftada bir gün dışarıda yemeğe çıkarıyordu bizi yani çocuğumuzla yapılabilecek şeyleri yapıyorduk tamam biz sevgiliyiz diyemem zaten değildik her şey çocuğumuz için yaptık boşandıktan sonra o kadın hayatımıza girince tamamen kesti benimle bu şekilde görüşmeyi aynı aktiviteleri o kadın eşim ve oğlum yapmaya başladılar kadınla sevgili olduğundan itibaren kalmaya gelmedi eve
Salla ziya...

Bu adam aylık en az 40 bin lira maaş alıyor. Kuruyemişçi kesin. Ya da avukat.

Mühendis olsa bu kadar romantik olamaz. Onlar düz düşünür.
Doktor olduğunu sanmam daha 35 yaşında.

Ben de bunu demek istiyorum zaten benim eşim ikinci çocuk yapmak istemiyordu bir tane çocuk var onu iyi Yetiştirelim diyordu bana biz evliyken
E okumuş adam, hayatımı s..tin ne ikinci çocuğu diyemiyor tabi on
Un yerine tek çocuk yeter onu iyi Yetiştirelim diyor. Adsfafa
O değil de iyi ki ikinci çocuğu yapmamış yoksa kadının evini de isterdi 2 çocuklu adamla evlenmeseymiş diye.

Problem ne? Bu olması gereken.

Gidin o zaman konumdan inanmıyorsanız sorunca anlatıyorum ben de zaten boşanmak için dört dönmedim etrafımda bu adam üç kez terk etti evi hep alttan aldım tamam gidin size cevap vermeyecem artık teşekkür ederim yorumunuz için de
Anlatmıyorsun ki. Kendi inatçı fikirlerini yazıyorsun sadece.

E okumuş adam, hayatımı s..tin ne ikinci çocuğu diyemiyor tabi on
Un yerine tek çocuk yeter onu iyi Yetiştirelim diyor. Adsfafa
O değil de iyi ki ikinci çocuğu yapmamış yoksa kadının evini de isterdi 2 çocuklu adamla evlenmeseymiş diye.
Okumuş mu? 24ünde evlenmiş. Ne ara iş okul askerlik bitti evlendi ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X