Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seni gerçekten anlayamıyorum, anlayamayacağım da canım benim. Bir kaç yıla kendin yaşayarak öğrenirsin çok şeettmeee

Çünkü bu adam onun babası? Babası olduğu için oğluna sorumluluğu var. Kalacağı, yatacağı yeri o düşünmek zorunda. Musada düşünmek zorunda.

Katlanır yatak alabilir evde yer yoksa.
Gerekirse yeni eve geçsinler, çocuğa oda yapılsın. Bu çocuk bu adamın bir parçası.

Musakka aklima ne geldi ya. Cocugun masraflarini odemez diye tedirgin oluyosun ya. Adama senet mi imzalatsan? Mesela toplam 30 milyon tl, ayda 100.000tl taksitle odesin. Kendini garantiye almis olursun

Kiz yeni ev alırlarsa çocuğun yaşam kalitesi düşer. Musakkak kalpten gider sen ne diyorsun..şimdi ev almak kolaymı..

Söylediklerinizin hiçbiri mantıklı değil bence. Agree to disagree diyelim.

Yırttın kendini katlanır yatak diye kaç sayfalardır

Musakka aklima ne geldi ya. Cocugun masraflarini odemez diye tedirgin oluyosun ya. Adama senet mi imzalatsan? Mesela toplam 30 milyon tl, ayda 100.000tl taksitle odesin. Kendini garantiye almis olursun
Senet imzalamaz da nafakayı artırmasını isteyebilirim

Bu sepet kafalılar sevdiği kadından olan çocuğu daha çok seviyorlar ya, ciddi olmak gerekirse, üzücü.

Çocuk için üzücü evet. Ama erkekler öyle yani ben çevremde çok gördüm boşanıp Bi de yeni aile kurunca ilk çocuklarla araya soğukluk giriyor. Gözden ırak olan gönülden de uzak oluyor. Göz Hayatımda ilk defa Bi kadına bu cümleyi kuruyorum ama yetti artık sen de elinde tutsaydın kocayı o zaman başını ağrıtmasaydın şimdi harcadığın çabayı kendini sevdirmek için harcasaydın. Madem bu kadar vazgeçilmezdi vazgeçmeseydin.

Begüm ciddi misin ona göre ciddili cevap vercem ama ciddi değilsen yorulmayayım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…