Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dalga yorumlarını destek sanıyor garibim ama tutar bence sayfa açsa konusu bile kk all star a girdi.
Hayır vazgeçilemiyor birde 3 gündür elimi verdim kolum kapıldı ya kadın gitti banı yedi mışıl mışıl uyuyor sosyolojik durumu bize kaldı

Ben de pek garipsemiyorumki bu yüzden en eğlenen benim

Ay o pısırık kocası, yeni gelinden korkuyor. Korkmasa musakka ile görüşür. Şurda onlarında üç yılı var. O adam şimdi yeni kadına modern adam profili çiziliyor. Daha evleneli 8 ay olmuş, çocuk yapcaklarmış. O çocuk doğsun, musakkaya yaptığının aynısını yapacak. Ama çocuk vs olmazsa, 10 seneye adam azıcık çöksün boşanır, musakkaya gider kendine baktırmak için. Yeni gelin bu adama öyle musakka gibi bakmaz. Yeni gelin bu adama böyle kendi ayakları üzerinde duruyor, sessiz, canlı, neşeli diye iyi geliyor. Bunalsın hop bıkacak.

Cicim ayları daha dimi

Kesinlikle buna katılıyorum. Musakkanın tam tersi bir kadın yenge şuan cazip geliyor.

Kesinlikle buna katılıyorum. Musakkanın tam tersi bir kadın yenge şuan cazip geliyor.

Bence adam değil yenge bırakacak. Bi süre sonra ben ne yapıyorum ne gerek var böyle bir adamı beslemeye diyecek. Hele yaş 30 a gelsin. Sonra adam da Musoya gidip kendine baktıracak.

En son bir mesaj attı gitti ya üyelik iptali istedi.beni manupule ettiniz mesajı.onu kesinlikle musakkanin yazdığını dusunmuyorum ..bu akılları hep başkasından alıyor ama yanlış yönlendiriyor lar ne yazikki

Cicim ayları daha dimi

Bence cicim ayındalar. Bunlar boşanalı 2 yıl olmuş, 8. Ayda evlenmişler ilişkilerinin, eğer önceden tanışmıyorlarsa ki bence tanışıyor olabilirler,musakka aldatıldığından şüphelenmiş ama kanıtlayamamış, hızlıca sorunsuz kısa vadede boşanmış adam bundan.

8 aylık evlilikte de çocuk düşünmeleri garip geldi bana. Birbirlerini ne kadardır tanıyorlar, yeni gelinde daha genç.

Bence adam değil yenge bırakacak. Bi süre sonra ben ne yapıyorum ne gerek var böyle bir adamı beslemeye diyecek. Hele yaş 30 a gelsin. Sonra adam da Musoya gidip kendine baktıracak.
Kadın bebek peşinde ama ya cidden zengin bu adam ya da çok yakışıklı kimse vazgeçemiyor. Ben anlamadım.

Kadın bebek peşinde ama ya cidden zengin bu adam ya da çok yakışıklı kimse vazgeçemiyor. Ben anlamadım.

Fenomenler bebek yapmak zorunda,bebek takipçi artırıyor hamileyim takipçim artacak diyeni bile var.

Bebek olunca hamileliği baby showeri cinsiyet partisi hamile kıyafetleri doğumu diş çıkarması vs vs

Fenomenlerin çocuklarının bi kullanım zamanı var 2 yaşına basınca yenisini yapıyorlar.

O yüzden yenge cocuk yapacak.

Adam zengin değil öyle olsa kadının evine geçmezdi villa da otururlardı.

Kadınlar nasıl elde edilir iyi biliyor ama o bir gerçek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…