Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence cicim ayındalar. Bunlar boşanalı 2 yıl olmuş, 8. Ayda evlenmişler ilişkilerinin, eğer önceden tanışmıyorlarsa ki bence tanışıyor olabilirler,musakka aldatıldığından şüphelenmiş ama kanıtlayamamış, hızlıca sorunsuz kısa vadede boşanmış adam bundan.

8 aylık evlilikte de çocuk düşünmeleri garip geldi bana. Birbirlerini ne kadardır tanıyorlar, yeni gelinde daha genç.
Kadını canından bezdir mis sinir krizi gecirtmis kadının da şu aşama da sağlıklı düşündüğünü dusunmuyorum

Fenomenler bebek yapmak zorunda,bebek takipçi artırıyor hamileyim takipçim artacak diyeni bile var.

Bebek olunca hamileliği baby showeri cinsiyet partisi hamile kıyafetleri doğumu diş çıkarması vs vs

Fenomenlerin çocuklarının bi kullanım zamanı var 2 yaşına basınca yenisini yapıyorlar.

O yüzden yenge cocuk yapacak.

Adam zengin değil öyle olsa kadının evine geçmezdi villa da otururlardı.

Kadınlar nasıl elde edilir iyi biliyor ama o bir gerçek.
Ohaa böyle düşünmedim bak, doğru diyosun. Benim gözü açılmamış gül goncası musom nasıl baş etsin şimdi bu yengeyle

Bence cicim ayındalar. Bunlar boşanalı 2 yıl olmuş, 8. Ayda evlenmişler ilişkilerinin, eğer önceden tanışmıyorlarsa ki bence tanışıyor olabilirler,musakka aldatıldığından şüphelenmiş ama kanıtlayamamış, hızlıca sorunsuz kısa vadede boşanmış adam bundan.

8 aylık evlilikte de çocuk düşünmeleri garip geldi bana. Birbirlerini ne kadardır tanıyorlar, yeni gelinde daha genç.

Nedeni bu canım fenomenlere cocuk demek takipçi demek
Fenomenler bebek yapmak zorunda,bebek takipçi artırıyor hamileyim takipçim artacak diyeni bile var.

Bebek olunca hamileliği baby showeri cinsiyet partisi hamile kıyafetleri doğumu diş çıkarması vs vs

Fenomenlerin çocuklarının bi kullanım zamanı var 2 yaşına basınca yenisini yapıyorlar.

O yüzden yenge cocuk yapacak.

Adam zengin değil öyle olsa kadının evine geçmezdi villa da otururlardı.

Kadınlar nasıl elde edilir iyi biliyor ama o bir gerçek.

Adamın şimdiki eşi kadının evi varmış da adam oraya geçmiş ya
İşte kadına dair birşey öğrenemedik ki kaç yıldır bu işi yapıyor o evi ne zaman aldı. Bunlar önemli. 5-6 yıl önce aldıysa normal, şimdide fenomenlikten kazanıyor. Bence eskiden daha ulaşılabilirdi fiyatlar o sırada almıştır.

Çok ünlü bir fenomen olması lazım cok kazanıyor ev alacak kadar ev almak kolay değil ne yazıkki onceden 10 20 sene kredi ile alınıyordu ben cok net biliyorum şimdi hiçbir şekilde alamazsın tabi durumun cok iyidir ayrı ben ortalama bir durumdan konusuyorum

Bu adam ticaretle uğraşıyor kesin. Beyaz yaka değil. Kazancı bence kötü değil. Double etki var. Yenge kıyameti kopartır tüm parasını oğlana harcarsa doğal olarak.
Evet adamın ne iş yaptığı tahminlerine geldik 😂katılıyorum ticaret yapıyor bence de hatta musakkak ismini nereden aldı musakkak eski eşin en sevdiğu yemek 😂

Bu adam ticaretle uğraşıyor kesin. Beyaz yaka değil. Kazancı bence kötü değil. Double etki var. Yenge kıyameti kopartır tüm parasını oğlana harcarsa doğal olarak.

Şu 2 yıl öncesine kadar ev almak çok kolaydı ya

Bence bu adam çok kazanmıyor. Evlendiğinde babasının evine geçmiş. Nerdeyse temiz 10 yıldır çalışıyor ama ev alamamış kendine. Başka evde yaşarken hopp yeni eşin evine taşınmış.

Yeni eşi de özel üniversitede okumuş, evi özel dekore edilmiş riymiş. O adam da yakışıklı değildir, ben saçları dökülmüş bir tip bekliyorum.

Bence bu adam çok kazanmıyor. Evlendiğinde babasının evine geçmiş. Nerdeyse temiz 10 yıldır çalışıyor ama ev alamamış kendine. Başka evde yaşarken hopp yeni eşin evine taşınmış.

Yeni eşi de özel üniversitede okumuş, evi özel dekore edilmiş riymiş. O adam da yakışıklı değildir, ben saçları dökülmüş bir tip bekliyorum.
Yeni eş bu kadar iyi durumdaydı o zaman bu adamda ne buldu gerçekten

Ya saçları dökülmüş bir tipe güldüm 😂musakkak nasıldır aceba

Evet çok kazanıyor olsaydı ilk boşandıklarında bir süre aynı evde yaşamışlar ayrı eve çıkardı dicem ama çocuk alışma süreci diye de aynı evde kalmış olabilirler bir vakit

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X