Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evlendikten sonra açıkçası anneme de eşimi niye ezdireyim değil mi annem de bizde kalıyorsa kalmak zorunda ise çeki düzen vermesini söylemesi lazım annem de annem olmaz yani bir de cinsellik istemiyor başı ağrıyor deyince kurtuluyor adam sürdürmemekte sonuna kadar haklı

Ya zaten pasif rolde muso. Öyle insanla hayat geçmez. Evliliğin temel taşları oturmamış. Annesine adamı ezdirmiş miydi? Onu kaçırmışım ben. Ya muso sınırları çizememiş işte ne evliyken ne boşanında ne aileye ne adama. Az kaldı bak musoya üzülcem şimdi

Zaten kayıp bir hayatı var. Tam böyle evlenip koca evine gidene kadar annesinin dizinin dibinden ayrılmamış, kadın olmayı bilmeyen, hayatı böyle ev işi ve kendi ailesine hizmet etmeye odaklı birisi. Yuvası bu yüzden yıkılmış. Belki bir çift terapistine gitse, terapi alsa iyi olurmuş.

Kocası da evlendikleri ilk zamanlar evden kaçıp, anasına sığınıyormuş. Adam da garip. Hadi musakka cahil yetişmiş, bu adam da hiç musakkanın kendisini geliştirmesine yardımcı olmamış, bir alan açmamış.

Musonun gözü açılsın isterler mi? Nasıl kullanacaklardı o zaman. Yazık ya

Evet annesi hep laf söylemiş dilini tutmadı annem diyor nasıl bir şey yahu bunlar damadın evinde kal damada söv hanım desen başı ağrıyor herifi istemiyor napsın yahu iyi yine sorumluluk sahibi boşanınca fazlası hakları vermiş

Musonun gözü açılsın isterler mi? Nasıl kullanacaklardı o zaman. Yazık ya

Muso da kendi gözünü kendi açsın. Burada bu kadar insan akılverdi. Tamam şuan dalga geçiyoruz ama hayatını kendine odakla dedik. Kursa git, arkadaş edin dedik. Yapmadı işte. Şimdi değil ama beş yıl sonra çok pişman olur, yaşı da artık geçince iyice böyle kendisi hayatını yaşayamadığı için hıncını oğlunun eşinden, sevgilisinden çıkaracak biri olur çıkar.

Evet mağdur etmemiş Musoyu adam ne olursa olsun. O yüzden adamda ve yengede benim kızdığım birşey hiç yok.

Annesi mahvetmiş musoyu, muso da oğlunu ediyor işte. Kader motifi.

ya da böyle yapaydı belki bi şansı olurdu musonun

Bunu yapacak zaten, adam ‘çocuğuma telefon alacağım’ demiş Muso da ‘hayır benden konuşacaksınız’ demiş.Belki cam da soyunur kendi de dedi ‘ilk eşe ilgisinin kayması bi ana bakar’ diye. Muso artık eskisi gibi değil muso plan yapıyor

Ama begüm bu kadın bu kültürde yetişmiş, doğrusu kalıplaşmış. Çevresinden aldığı akıllar yıllardır bu şekilde. İyice çöreklenmiş içine. Kv desen bir yandan gaz vermiş, adam yengeyi bulana kadar gayet evli modunda takılmış. Burda tanımadığı insanlar musoya akıl verse ne olur bu kadının çevresi buymuş ve bu aşılanmış ona yıllardır. Sana bana ters geliyor ama muso gerçekse ben çokta garipsemiyorum böyle olmasını.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…