Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Muso ömür törpüsü.Ben öyle çok mutlu olacağına,birini mutlu edebileceğine inanmıyorum.Musonın gelini yandı.Yazık o geline.
Z kuşağı geline belki de o zamana ne kuşağı çıkar bilemem o geline değil ancak Musoya açırım. Şu saçmalıklarına ve hastalıklı düşüncelerine devam etsin de bir görelim gelini alnını karışlar onun

Z kuşağı geline belki de o zamana ne kuşağı çıkar bilemem o geline değil ancak Musoya açırım. Şu saçmalıklarına ve hastalıklı düşüncelerine devam etsin de bir görelim gelini alnını karışlar onun
Yok ya bu beter.Eşek gibi gelin bana bakacak der,donlarımı yıkayacak der.Gelinin alnına bakacak daha.Ak mı değil mi?Köfte yaptıracak.Bakış makış okumadınız mı?Oğlan ana kuzusu olur bu gidişle.

Yok ya bu beter.Eşek gibi gelin bana bakacak der,donlarımı yıkayacak der.Gelinin alnına bakacak daha.Ak mı değil mi?Köfte yaptıracak.Bakış makış okumadınız mı?Oğlan ana kuzusu olur bu gidişle.
Bakışı kaçırmışım nilev ya ne dedi o bir aydınlatsana beni 🤣

Muso ömür törpüsü.Ben öyle çok mutlu olacağına,birini mutlu edebileceğine inanmıyorum.Musonın gelini yandı.Yazık o geline.
Ben geçen gün böyle dediğimde biri yok ya yeni nesil gelinler kendini ezdirmez musakayı yerin dibine sokar falan yzmıştı
2023 görüyoruz hala okumuş öğretmen olmuş kadınlarımız nasıl eziliyor maaşına bile el konmuş kaynanadan şiddet görüyor yani nesil ile alakası yok insanın yapısıyla alakalı. kendine kurban seçebilir gelin diye alır veya sert kayaya çarpar huzur evinde bulur kendisini.

Ben geçen gün böyle dediğimde biri yok ya yeni nesil gelinler kendini ezdirmez musakayı yerin dibine sokar falan yzmıştı
2023 görüyoruz hala okumuş öğretmen olmuş kadınlarımız nasıl eziliyor maaşına bile el konmuş kaynanadan şiddet görüyor yani nesil ile alakası yok insanın yapısıyla alakalı. kendine kurban seçebilir gelin diye alır veya sert kayaya çarpar huzur evinde bulur kendisini.
Ben demiştim ama 20 yıl sonrasının gelinleri için dedim onu. Özellikle z kuşağından olanlarda. Hala da öyle düşünüyorum. Musonun sonu en iyi ihtimalle huzurevi bence de kimse çekmez bu kafayla gider değişmez ise

İşinemi geldi Çocuksuz gibi adamla ayda bir dışarda görüşüyor çocuk adamla ne güzel dünya kadının kafasına atmışsınız mağrifwt gibi anlatıyorsun birde çocuğun annesiyle hücbirzaman ayrılmaz onlar istediğin kadar konuş bir bakışa bakar içinin gitmesi kusura bakma böyle dediğim için amacım seni üzmek değil ama gerçeklere gözlerini aç bekar adammı kalmadı piyasada yazık etmişsin kendine anlı şanlı evlenmek tek olmak varken yazıl etmişsin kendine bunu dediğim için kusura bakma namusuna bisy diyemem senin hakkm yok belki ilk erkeğin o senin ama bekar mi kalması yakmışsın kendini bak şimdide çocuk istemiyorsun yazık

Bakışı kaçırmışım nilev ya ne dedi o bir aydınlatsana beni 🤣
İşte burda.

Anlı şanlı,alnım ak,tertemiz gelin oldum.Hep kullandığı kelimeler böyleydi.
Bu Yalan Dünya daki Nurhayat değil mi? O da anlı şanlı lafını çok kullaniyordu😅 çok da hatırlamıyorum Muso yüzünden diziyi baştan izlicem o olcak 😃

Musakkak kızımız niye ban yedi ..bu kadin gerçekse bunun düşüncelerini 2000 sayfa yazsak değiştiremeyiz...

Son düzenleme:
Çocuk annesiyle hiç bir zaman ayrılmaz yazmış.2 gün önce eski kocanın başına atmayı düşünüyordu.Büyüyünce gelinle ortasına yatacak değil ya?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X