Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eski eş muso gibi olsaydı çok net çocuğuna dışarıda görüş derdim eşime. Bu ne Bee karın ağrısı gibi kadin. Bizimki de bir miktar muso gibi ama öyle çeneleşemez. Bir şeyi ister ben uygun görürsem yapılır, uygun görmezsem istediğiyle kalır.
Sende zaten art niyet mi iyi niyet mi anladığın için ona göre seçiyosundur. Musonun çenesinden nolcak allah aşkına. Adam resti çekmiş hemen salya sümük birbirine geçmiş dişli olsa böyle mi olurdu 😂

Sende zaten art niyet mi iyi niyet mi anladığın için ona göre seçiyosundur. Musonun çenesinden nolcak allah aşkına. Adam resti çekmiş hemen salya sümük birbirine geçmiş dişli olsa böyle mi olurdu 😂
Çok afedersiniz ama ben 3 yıl önce, bir kaka için hastaneye 3 bin TL vermiş insanım 🤣🤣

Dur beynimde canlanmadı olay örgüsü nasıp ya 🤣🤣
Çocuğun bizde olduğu bir hafta sonu karnım ağrıyor dedi çocuk. Baktım için için ağlıyor. Hemen hastaneye götürdük. Tahliller , ultrason falan her şey temiz. Doktor kaka katılmamış bir şurup vericem 2 güne rahatlayacak dedi.

Pazar akşamı bıraktık çocuğu, pazartesi sabahı annanesi aradı, çok karnı ağrıyor hastaneye götüreceğim dedi.
Eşim de ben götürdüm, istiyorsanız götürün dedi.
Götürmüşler orada da bir sürü tetkik tahlil vs. Apandisit şüphesiyle yatirmislar hastaneye. 1 gece yattı hastanede, sonuç hiç bir şey yok ve taburcu ve giden 3 bin TL.
Sonraki hafta çocuk bize geldi, çantasında bizim götürdüğümuz doktorun verdiği surup.
O şurubu çocuğun ağzına dayayasim geldi o an.

Eklentiler

• 77C056EE-0DEC-414B-8A84-653741B54450.jpeg
    77C056EE-0DEC-414B-8A84-653741B54450.jpeg
    147,1 KB · Görüntüleme: 40
Çocuğun bizde olduğu bir hafta sonu karnım ağrıyor dedi çocuk. Baktım için için ağlıyor. Hemen hastaneye götürdük. Tahliller , ultrason falan her şey temiz. Doktor kaka katılmamış bir şurup vericem 2 güne rahatlayacak dedi.

Pazar akşamı bıraktık çocuğu, pazartesi sabahı annanesi aradı, çok karnı ağrıyor hastaneye götüreceğim dedi.
Eşim de ben götürdüm, istiyorsanız götürün dedi.
Götürmüşler orada da bir sürü tetkik tahlil vs. Apandisit şüphesiyle yatirmislar hastaneye. 1 gece yattı hastanede, sonuç hiç bir şey yok ve taburcu ve giden 3 bin TL.
Sonraki hafta çocuk bize geldi, çantasında bizim götürdüğümuz doktorun verdiği surup.
O şurubu çocuğun ağzına dayayasim geldi o an.
İçirmemişler mi çocuğa pess. Yazık olan çocuklara oluyor ben ona üzülüyorum

haklısın deyip giydiriyolar ironiden anlamadığı için teşekkür ediyo 😂
Kadını stalklamaktan açıp bir iki bir şey okumaya fırsatı kalmıyor ki azıcık algıları açılsa🤦🏻‍♀️
Bak oğlanı okula yolladı kesin kadının peşine düştü. Kadın da kocişkosuna yaptığı kahvenin storysini atıyor mis. Gerçi kocası ona yapıp yatağa getiriyor bile olabilir. Musonun toz pembik olmayan çilekeş hayatı😥

Mesaj sayısı 4 K ne yaptınız siz ya böyle. Dönüp dönüp bir daha mı vuruyorsunuz ne yapıyorsunuz 😆😆
bakıyoruz ölmemiş hala eşşek gibi bakacaklar diyo bi daha vuruyoruz sonra kayınvalidem eşim diyo yine vuruyoruz 😂😂😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X