Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arada bir gelip bakıyorum musallatımı yine kaçırdınız mı diye
Musallatım bu manipülatörlere dikkat et sen yolundan dönme gerekirse git gir aralarına yat şehzademizin üstune kuma gelmesin. Sana olan ona olmasın!O ev şehzademizin olacak. Mıstafamızı yedirmeyiz.

Adeta bir kaynana

alan razı satan razı boşver zaman geçiyo işte ben de ciddi ciddi bu hikayenin tam olarak hangi kısımları doğru onu merak etmeye başladım

böyle arsız insanlar karşısındaki iyi oldukça azıttıkça azıtırlar, konu sahibi şansını fazla zorluyorsun, herkesin bir dayanma noktası var, adam istese seni 5bin lira nafakayla babanın evine postalardı, iyi insanmış çocuğunun annesine iyi imkanlar sunmuş, ona göre şuurunu yerine topla artık. ben bile burada sen yazdıkça delirdim, eski eşin delirirse senin için kötü olur, fazla nankörlük ediyorsun aklını başına al çocuğunu da cahil gibi kendi hırsların için maşa etme, akılsız kadın

İnfluncerın hesabını söylerse yeni bomba olur. Asağısı kesmez. Sıktı artık. 3 sezonuna giren dizi gibi.

2 maddeyi ben aöyledim. Katibi hatırlayıp beni hatırlamaman üzdü

kız troll ya, hikaye doğru bile olsa belki %20 falandır. arkadaş biraz mazoşist, eğleniyo kendine saydırarak. tabi troll de olsa ciddi problemleri var o ayrı

İnfluncerın hesabını söylerse yeni bomba olur.
bir şey söyleyim mi hiç merak etmiyorum.kimse kim.
bu noksan kadın eğer hikayesi gerçekse bıçak üstünde geziyor haberi yok.yakında sokağa atılır devran döner( chemist0 yiyecek döner değil sakin ol) olan çocuğa olur.

kız muso bak bizim böyle kocalarımız var bekarlığının kıymetini bil ay yok dayanamam canım kocam benim bi tanedir mental sağlığı koşarak uzaklaşan sadece ben değilimdir dimi

Zxshermine bu davayı reddetti.Başka ne yapabiliriz ki?
Belki de sallıyor ya böyle bir kadın olmayabilir bile.
Aafagah parantez içine koptum.
Valla musallat benim de kimsenin de umrunda değil güzel geyik döndü ben çok eğlendim gerisinden bize ne

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…