Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Telefon oğlanda olunca sen nasıl stalk yapacaksın?

Bana daha çok he he deyip geçiyorlar, uğraşmaya değer görmüyorlar gibi geldi.

Adam birde sakince konuşup neden telefon almak istediğine dair açıklama yapmış. Bunca senedir tanıdığı kadının, inatçı fikir değiştirmez biri olduğunu anlayamamış. Sakince konuşuyor. Biz kadının karakterini anladık adam anlayamamış

Buna çok maruz kalınca bi süre sonra ya he he moduna geçiyorsun, bizim vaktimiz var ona daha.

Onu da istememiş ki.Kendi çocuğunun psikolojisini bozmuş.Altına kaçırmış çocuk.
yok onu biliyorum hepsine hakimim adama hayır çocuk yapamazsınız iznim yok falan dediğini düşündüm de bi an ahahahaha valla bi hışımla başlarım trollüğüne diye girecektim baktım yanlış anlamışım

Annen de çok paragöz yalnız ya da sen kendini öne atmayıp onu kullanıyorsun. Annenin aklı fikri evdeymis, daha evliyken yerleşmiş sana. Boşanmada seni evden çıkmaman konusundan yönlendirmiş. Simdi seninle beraber çökmüş insanların evine birde torunu evden göndermeye çalışıyor. Annen ile sen al birini hür ötekine misalisiniz.

Bir köfte bir de ev.

Kızım senin yerinde başkası olsa o telefonu aldırırdı. Çocuk babasıyla beraberken, böyle kuaför çıkışı ya da gezmedeyken görüntülü arar hava atardı. "Siz çocuk bakıyorsunuz ben geziyorum" diye havan olurdu.

O zaman adamın sesini nasıl duyacak?

Eski eşimle konustuk çocuğa telefon alacakmış ordan konuşuruz artık dedi sadece Wifi olcak dedi izin vermedim küçük çocuğa kavga ettik arkadaşlar
Musom benim.Sen iyi senaryo yazıyorsun biz yediğimizden değil seninle eğleniyoruz.

1. Sen dışarıdan okuyorsun burayı. Milletin yazdıkları ile geliyorsun sonra buraya yeni gelişmeler şunlar şunlar diye.
Yani burada aldığım aklı yeni buraya satıyorsun.Yapma

Sabah da öyle yaptın.Dün Katip sana milyon defa dedi ki kaşınma eski kocan ve karısı seni şutlar evden oğlunu da alıp senin oturduğun eve yerleşir sen kalırsın sokakta.
Sen ne yaptın?Geldin buraya hikaye anlattın sabah.Dedin ki yeni gelin kaynanama demiş ki oğlanı alırız evi de alırız orası bizim ev falan.
Tesadüf mü bu kadar hızlı gelişiyor olaylar.

2. Az önce de biri dedi ki musaka kayıp,kesin kocasıyla telefonda tartışıyordur.Sen buna sazan gibi atladın geldin şimdi eski eşimle konuştuk tartıştık diyorsun.

Yeter artık tadı kaçtı konunun.Ya heyecanını koru hakkını ver yeni bombalarla gel yada daha fazla kendini zorlama.

Konun artık dizleri çıkmış eşofman altı gibi.
Lastiği gevşemiş kaynana donu gibi.
Baydı.

Ben sizdeki bu istikrara hayran kaldim ya. Asla gardiniz düşmüyor ve motivasyonunuzu yitirmiyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…