Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak olay şöyle kardesim.dogumdan sonra annesi sık sık kızına gelmeye başlamış..geldiği süreçte de adama ev olması noktasında baskı yapmış laf sokmuş bunaltmış.adam bir gün bosanalim mutsuzum diye gelmiş.musakkanin annesi de anlaşmalı boşan çekişmeli bosanma ev sende kalsin demis ..boşandıktan sonra 3 lu geziyorlarmis adam eve gelip çocuğun yatağında uyuyormuş hafta da 2 gün.yani musakka yi üzen hiçbir şey yokmuş ortada.adam evlenerek planları bozmuş..musakka da boşanma nin acısını kıskançlığını üzüntüsünü şimdi yaşıyor.aslinda yeni gelen takıntısı bu yüzden. Çünkü gelmiş düzenlerini bozmuş.ustune üstlük planları alt üst ediyor çünkü çocuk istiyor.oglanin saltanatı sallancak diye..umarım ozetim sag salim guzelcene olmustur

Ben oğlumu anneme bırakırken bile gözüm arkada kalıyor.
Eşşek gibi baksın diye tanımadığım kadına nasıl emanet ederim
İlginç kafalar

Ayrı odalarda kalıyorlarmış.

Olsun ya yine evde bu musakkanın anası var. Yine dırdır çekmiştir. Zaten kiracıya çıkmış adam, orda çocuğuna oda yapsaymış. Yok market alışverişini yapıp duruyomuş. Adam da evden kopamamış, sonra yeni biriyle tanışınca kopmuş. Bana bu adam da büyüyememiş bir tip geldi.

Musoya gazı veren annesi bence.Ev için adamın eşini çocuk doğmadan göndermek istiyorlar.Eşek gibi bakacak diye kadını bunaltmışlar.Ev gider diye.Miras bölünecek.Musonun kayınvalidesi toruna bakmamak için ev vaadiyle bakıcı olarak kullanıyorlar eski gelini.Hangi taraf daha hain bilemedim?
Evet ama bu musonun biraz ot gibi bir insan olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Hiç sanmıyorum bir kitaptan bir filmden muhabbet edecek, espri yapan vs vs birlikte yaşamayı kolaylaştıracak nitelikleri olduğunu. Sıkıcı bir insan maalesef.

Olsun ya yine evde bu musakkanın anası var. Yine dırdır çekmiştir. Zaten kiracıya çıkmış adam, orda çocuğuna oda yapsaymış. Yok market alışverişini yapıp duruyomuş. Adam da evden kopamamış, sonra yeni biriyle tanışınca kopmuş. Bana bu adam da büyüyememiş bir tip geldi.
Çocuğuyla haftada 2 gün kalıyormuş.En baştan beri adam hiç istememiş gibi.Çocuktan önce de evi bırakıp gitmiş kaç kere.

E büyüyememiş tabii, 24 yaşında kafalamışlar çocuğu hep beraber, sonra da senelerce musonun ve annesinin dırdırını çekmiş, çocuk yapn demişler yapmış dilan öğk oraları konuşmak bile istemiyorum moralim bozuluyor. Adam zincirden boşanmışa dönmüştür.

Adam şimdiki eşiyle karşılasana kadar eski karısıyla görüşmüş çünkü suçluluk duydu bence.Çocuğu yüzünden.Boşanmasına karşı çıkmışlar.Adam çok denemiş ayrılmayı.

Ay başka nickle konusunu okudum acıdım üzüldüm kıza ya ..Yavrum içinde bitirememiş hep çenesine vurmuş ondan kaybediyor yol yordam bilmiyor onlar gibi sinsi değil.

Ben de düşününce vazgeçtim, gecer karsimiza donunu sallaya sallaya, bu donu essek gibi yikiycaksiniz falan der, elimde kalir bxvzgzgz
ahahahahaha 😂😂😂 ama şöyle düşün yiyecek bir şey bulamadınız açlıktan öleceksiniz ve yanınızda musakka var 😂😂😂😂😂

Suçluluk duygusu olabilirmi?Çocuğuna karşı.Ta ki aşık olana kadar.

Musoya gazı veren annesi bence.Ev için adamın eşini çocuk doğmadan göndermek istiyorlar.Eşek gibi bakacak diye kadını bunaltmışlar.Ev gider diye.Miras bölünecek.Musonun kayınvalidesi toruna bakmamak için ev vaadiyle bakıcı olarak kullanıyorlar eski gelini.Hangi taraf daha hain bilemedim?
Kaynana da fena, yeni gelini oğluna baksın eski gelin torununa. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın demiş çekilmiş kenara .
Kendi oğlu haremm kursa ses etmeyecek cinsten. Konu sahibinin kaldığı eve erkek girmeyecek demiş ex kaynanası . Musakkak anasına diyecek tek söz yok evladına zerre kadar üzüldüğünü düşünmüyorum.
El birliğiyle yalnızlığa mahkum etmişler gencecik yaşta kadını yazık..

Kaynana da fena, yeni gelini oğluna baksın eski gelin torununa. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın demiş çekilmiş kenara .
Kendi oğlu haremm kursa ses etmeyecek cinsten. Konu sahibinin kaldığı eve erkek girmeyecek demiş ex kaynanası . Musakkak anasına diyecek tek söz yok evladına zerre kadar üzüldüğünü düşünmüyorum.
El birliğiyle yalnızlığa mahkum etmişler gencecik yaşta kadını yazık..
Musoda bunun hıncını almak için oğlunu kullanıyor.

E büyüyememiş tabii, 24 yaşında kafalamışlar çocuğu hep beraber, sonra da senelerce musonun ve annesinin dırdırını çekmiş, çocuk yapn demişler yapmış dilan öğk oraları konuşmak bile istemiyorum moralim bozuluyor. Adam zincirden boşanmışa dönmüştür.
Suçluluk duygusu olabilirmi?Çocuğuna karşı.Ta ki aşık olana kadar.

Suçluluk duysa bence oğlunu koltukta yatırmaz 😄 illa çocuk odası döşesin demiyorum ama evin bir odası mutlaka boştur, oraya parası çok olduğu için ikeanın yataklı divanından alabilirmiş. Ya da yeni karısı çocukla uğraşmasın, ona iş yapmasın diye dışarıdan yemek söyleyebilirmiş. Eski karısı, yeni karısını arayıp telefonda çirkeflik yapıyor. Mutlaka musakkanın huyunu biliyordur, o telefon numarasının musakkada ne işi var. Ben olsam musakkaya asla bu bilgileri vermezdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X