Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ya sabit fikirli cahil bir kadın imajınız var.
Kusura bakmayın ama adam sanki aile etkisiyle istemediği bir evlilik yapmış. Sonra aşkı bulmuş gibi görünüyor burdan.
Size de bir yandan üzüldüm yalan yok. Kendinize güzel bir hayat kurmak yerine hala ex kaynanayla akrabağ gezmesi yapmak, çocuğu da sopa gibi kullanıp arada hayatını yaşayan eski eşi dürtmekten ibaret bir dünyanız var.
Halbuki belki siz de aşkı bulacaksınız. İkinci bahar yaşayacaksınız.
Bu kafayla giderseniz ileride çocuk evlenince de ona saracak bı sefer de gelinle didişeceksiniz. Nereden biliyorum biliyor musunuz. Arkadaşımın eşinin annesinden. İki oğluyla boşanmışsa adam başka şehirde baştan bir hayat kurup evlenmiş. Ona olan öfkesiyle hayatını çocuklarına adamış. Çocuklar evlenince boşluğa düşüp genç yaşında sabah akşam gelinin evine nasıl giderim diye kuruyor. Bir hayatı harcıyorsunuz.

Çok ayrı bir dünyası var.Gerçeklerden kopuk.İnatla kendi doğrularına sığınıyor.Kadının etek elbise giymesi bile mutlu etmiş,istenmiyor diye.Sanki vesikası var.
vala onu bunu bilmiyorum da
bu hikaye gerçekse filmin sonunda ben bu adamın musakkaya döneceğini düşünüyorum

Yeni eş iyi biri belli eşini de seviyor ki çocuğunu ağırlamış evde

Çok haklısınız.Konu sahibinin o bilince ulaşması çok zor gözüküyor.

Elinizi sallasanız influencer ( paylaşımla etkileyen kişi, internet ünlüsü vesaire ) a çarpıyor. Zamanınıza yazık. Yapılacak arama sırasında, maruz kalınacak içerikler de cabası.
Bol bol Jalebi Baby şarkısına maruz kalmak.

Yeni eş iyi biri belli eşini de seviyor ki çocuğunu ağırlamış evde
Bir sene cuma akşamından pazar akşamına kadar gitmiş.Kadın gelmesin dememiş.Konu sahibi köfte yapmıyor,eline tablet veriyor diye kadını aramış.Eşek gibi bakacaksın demiş.Yoksa ben kötü niyetli olduğunu düşünmedim.

O ex kayın aile çok fena. Bulmuşlar safoz kadın, iki canım cicime bağlamışlar. Biliyorlar ki yeni gelin bakmaz bunlara. Eskisi gidip başka adam bulup evlenmesin, dibimizde dursun diye yağlıyo da yağlıyolar.

O ex kayın aile çok fena. Bulmuşlar safoz kadın, iki canım cicime bağlamışlar. Biliyorlar ki yeni gelin bakmaz bunlara. Eskisi gidip başka adam bulup evlenmesin, dibimizde dursun diye yağlıyo da yağlıyolar.
En başta söyledim.O evden çıkmazsa kendi hayatını boş yere kayınvalidenin kısır günlerinde harcar.

Valla oğlanı alirlarsa musakkanin yüzüne bakmaz hic biri, isi gücü yok Musakkayi mi egliycekler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…