Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben neden öz çocuğumu kullanayımki annesiyim
Konu sahibi sizin de bir hayatınız var siz neden geçmişe dönük yaşıyorsunuz.Neden eski kayınvalidenizin evinde yaşıyorsunuz.Neden o evden sığıntı gibi çıkmak istemiyorsunuz.Hala bana beş bileşik yapılmıştı ona tek bilezik yapıldı diyorsunuz.Kime ne eski eşiniz onunla evlenmeyi tercih etmiş artık evliler yeni bir hayatları var.Elbette çocuk da yapacaklar geçmişe dönül yaşamıyorlar.Siz olmuşsunuz bitmişsiniz.Evli adamla evlenebilir.Sevmiştir evlenmiştir.Kendinize neden yeni bir hayat kurmuyorsunuz da arkanıza baka baka insanları rahatsız ediyorsunuz.Ne rahatsız edici kafa yapınız.Bitmişsiniz.Hala daha ev diyorsunuz bilezik diyorsunuz haklı haksız diyorsunuz.Kadın akıllıca kayınvalidesini de ailesinden uzaklaştırmış sizinle mi uğraşacak

kendini fazlalık hissetmiyor musun artık o evde ?

Yuvada büyüdüm.3 yaşımdan beri.Aile ortamını bilmem kardeşim de yok bir kan bağım yok.4 adet evim var.
Ama musakanın dediği gibi eşşek gibi çalıştım
Zengin değilim

Ya işte çalışanın,emek verenin tabiki olur.
Bu yeni eş çalışmıyormuş, evini özel dekore ettirmiş, evde onun kendi eviymiş, en az 25 yaşından beri bu şekilde özel dekore ettirdiği kendi evi var. Özel üniversitede okumuş ben bu yüzden ailesinin zengin olduğunu düşündüm. Öyle tek başına, çalışmadan 25inde bunlara sahip olmak çok zor.

Konu sahibi tam olarak ayrıldıklarını bile kabul etmiyor hanımefendi bu yazdıklarınız beyhude

ay ben bu konuda sonuçta musakkanin kazanacağına inanıyorum
ne olursa olsun moral bozmadan takmadan hedefe ilerliyor hep.
hep böyle misin musakkak abla ?
Çok ayrı bir dünyası var.Gerçeklerden kopuk.İnatla kendi doğrularına sığınıyor.Kadının etek elbise giymesi bile mutlu etmiş,istenmiyor diye.Sanki vesikası var.

Konu sahibi tam olarak ayrıldıklarını bile kabul etmiyor hanımefendi bu yazdıklarınız beyhude
Karşıdaki kadına üzüldüm yazıktır ya uğraştığı kafa yapısına bak asla doğruyu ayırt edebilecek bir zihniyet değil.Çocuğa da yazık.etrafında bir Allah’ın kulu doğru bir akıl veremiyor demek ki

olaylar yeni başlıyor asıl .olayın senin lehine falan döndüğü yok.o ev an itibariyle eski kocanın, yeni karısının ,çocuğun ve yolda olan bebisin :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…