Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hırsa bak ne çok dokunmuş adamın sizinle evlenmesi. Öfkeyle hareket edip akıl edememiş tek taraflı kesip biçip sunmuş oh ne güzel. Bir sen akıllısın sanki allahım ya. Siz huzurunuzu bozmamaya çalışın, mutluluğunuz daim olsun bırakın o orada kudursun dursun. Allah ıslah etsin ne diyeyim.

Usenmiyor mu bu kadar dava acmaya yahu bide bunlarin durusmasi var. Calisiyor mu bu kadin?

Yakın zamanda ayrılmış olsalar inanın anlıcam,zor bir psikoloji der geçerim..Ama biz kaç yıl sonra tanışıp evlendik.. nasıl geçmek bilmeyen bir hırs varmış anlamadim.
Allah herkesin yuvasında huzur versin inşallah,cok sagolun. Inşallah çocuğuna hırsları yüzünden daha fazla zarar vermez.

Ay bacım Allah sana sabır versin ay bu ney. İğrenç. Çocuğa üzüldüm gerçekten. Üzülmeyeceksen birşey sormak istiyorum bu kadar düşkünmüşte neden boşanmış madem? Ya da neden oraya getirmiş durumları. Böyle kadınların boşanması da garibime gidiyor aslında buldumcuk gibiler yapışıp adamlara. Ayy allah kurtarsın sizi. iyyy

Biz de çocuğa telefon vermiştik, bu kez telefonu çocuk bizde olmadığında ajan gibi aratıp ne yaptığımızı öğrenmekle zaman geçirdi, çocuk için göz yumduk. Bir süre sonra ise çocuk arıyormuş gibi yapıp kendi hakaret ve sinir krizlerine başladı. Suc duyurusunda bulunduk, polis kapatmamızı söyledi. Çocuk kendi büyüyüne dek telefon olayını yapmayacağız asla, ki yine alır sırf taciz edebilmek için. Benim eşime ulaşmak için ve haber iletmek için eşim engellediği halde yaklaşık 70 in üzerinde insan denemiştir. Neyse ki eşim herkesi uyardı, her gün sahte bir krizle geliyordu çünkü çocuğu bahane ederek.

Ayy inanamıyorum, size sabır diliyorum ya ben kesin cinnet geçirirdim

Geldim beni anlayan yorumlar olmuş okudum sağolun .başkalarıyla konuşmuyorum bu konuları artık sinirle vercem çocuğu dedimde vermedim eşimin karısı kaynanam ile görüşmüş kahve içmeye gitmiş gel konuşalım mevzuları demiş kaynanam komşusu ve kızı da varmış Kv nin en yakın arkadaşı bu Kadın kızıyla yakınım o anlattı herşeyi kaynanamla o kadın gerilmişler .çocuklu adamla evlendin çocuğu istemiyorum demen doğru olmaz demiş kaynanm oda sizin bakmadığınıza ben baktım sizde üstüme attınız annesi gibi demiş annesi olan çocuğa bakacağıma kendi yaptığıma bakarım demiş kaynanam ben atmadım senin üstüne sende istedin çocuğu şimdi oğlumu elde edince değiştin sen demiş sonra kadının gerçek yüzü ortaya çıkmış siz oğlunuz ilk evlendiğinde ev verdiniz bize ne yaptınız demiş kaynvalidemde bir tane boşta evimiz vardı oğlum evlenince verdik dedi şartları eşit yapmıyorsunuz taraf tutuyorsunuz demiş kadında. Kaynanam gelinimi çıkarıp seni oturtsam kabul edermsin sanki demiş oda ederim biz geçelim madem demiş bebek gelebilir demiş bana bir bilezik taktınız düğünde o geline 5 takmışsınız başka daha yaptıklarınızda olmuş duydum demiş eski eşimin amcasının karısıyla aram bozuk benim o gidip yeni eşle yakın olmuş anlatmış doldurmuş paragözlüğü ortaya cıktı böyle kadının aile bağları güçlü değil bisey istememişler evlenirken benimkiler bedava vermedi beni :) başta isteseydi o da zaman gözünü para bürümüş içine atmış :) eğer böyle yaparsanız biz görüşmeyelim demiş Kadın kaynanama kendini bitirdi yani :)) sizin aksinize olaylar benim lehime döndü. Onu istemiyorlar

Çocuğumu istemediği için eski eşim oğluna çok düşkün yakındır ayarı vermesi istemiyorum demesi doğru değil çocuklu adamla evlendi

Bide zaten kaynvalidem öyle sevmezler video foto influencer faln ondanda istememişler normalde o kadını elbiseli fotoğrafları var diye görmüşler rahat gelmiş Kadın gözlerine ha bisey diyemem kadına namusuna kötü diyemem kaynanamlar sığ o konuda zaten o yüzden de istemiyorlardı onu kendi topuğuna sıktı böyle yaparak hanfendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…