Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geldim beni anlayan yorumlar olmuş okudum sağolun .başkalarıyla konuşmuyorum bu konuları artık sinirle vercem çocuğu dedimde vermedim eşimin karısı kaynanam ile görüşmüş kahve içmeye gitmiş gel konuşalım mevzuları demiş kaynanam komşusu ve kızı da varmış Kv nin en yakın arkadaşı bu Kadın kızıyla yakınım o anlattı herşeyi kaynanamla o kadın gerilmişler .çocuklu adamla evlendin çocuğu istemiyorum demen doğru olmaz demiş kaynanm oda sizin bakmadığınıza ben baktım sizde üstüme attınız annesi gibi demiş annesi olan çocuğa bakacağıma kendi yaptığıma bakarım demiş kaynanam ben atmadım senin üstüne sende istedin çocuğu şimdi oğlumu elde edince değiştin sen demiş sonra kadının gerçek yüzü ortaya çıkmış siz oğlunuz ilk evlendiğinde ev verdiniz bize ne yaptınız demiş kaynvalidemde bir tane boşta evimiz vardı oğlum evlenince verdik dedi şartları eşit yapmıyorsunuz taraf tutuyorsunuz demiş kadında. Kaynanam gelinimi çıkarıp seni oturtsam kabul edermsin sanki demiş oda ederim biz geçelim madem demiş bebek gelebilir demiş bana bir bilezik taktınız düğünde o geline 5 takmışsınız başka daha yaptıklarınızda olmuş duydum demiş eski eşimin amcasının karısıyla aram bozuk benim o gidip yeni eşle yakın olmuş anlatmış doldurmuş paragözlüğü ortaya cıktı böyle kadının aile bağları güçlü değil bisey istememişler evlenirken benimkiler bedava vermedi beni :) başta isteseydi o da zaman gözünü para bürümüş içine atmış :) eğer böyle yaparsanız biz görüşmeyelim demiş Kadın kaynanama kendini bitirdi yani :)) sizin aksinize olaylar benim lehime döndü. Onu istemiyorlar :KK66:

Çocuğumu istemediği için eski eşim oğluna çok düşkün yakındır ayarı vermesi istemiyorum demesi doğru değil çocuklu adamla evlendi 👍🏻
Sen de kına yaktın yani

Biz de çocuğa telefon vermiştik, bu kez telefonu çocuk bizde olmadığında ajan gibi aratıp ne yaptığımızı öğrenmekle zaman geçirdi, çocuk için göz yumduk. Bir süre sonra ise çocuk arıyormuş gibi yapıp kendi hakaret ve sinir krizlerine başladı. Suc duyurusunda bulunduk, polis kapatmamızı söyledi. Çocuk kendi büyüyüne dek telefon olayını yapmayacağız asla, ki yine alır sırf taciz edebilmek için. Benim eşime ulaşmak için ve haber iletmek için eşim engellediği halde yaklaşık 70 in üzerinde insan denemiştir. Neyse ki eşim herkesi uyardı, her gün sahte bir krizle geliyordu çünkü çocuğu bahane ederek.
Biz hat almadık,kadın çok fazla istedi ama eşim güvenmediği icin almadı. Çünkü kadın iftira atıp yalan söyleyebilen birisi,o hat ile ne yapacağını bilmediğimiz için almamak daha güvenli geldi. Çocuk biraz daha büyüsün alır esim de o zaman,en mantıklısı bu sanırım

Geldim beni anlayan yorumlar olmuş okudum sağolun .başkalarıyla konuşmuyorum bu konuları artık sinirle vercem çocuğu dedimde vermedim eşimin karısı kaynanam ile görüşmüş kahve içmeye gitmiş gel konuşalım mevzuları demiş kaynanam komşusu ve kızı da varmış Kv nin en yakın arkadaşı bu Kadın kızıyla yakınım o anlattı herşeyi kaynanamla o kadın gerilmişler .çocuklu adamla evlendin çocuğu istemiyorum demen doğru olmaz demiş kaynanm oda sizin bakmadığınıza ben baktım sizde üstüme attınız annesi gibi demiş annesi olan çocuğa bakacağıma kendi yaptığıma bakarım demiş kaynanam ben atmadım senin üstüne sende istedin çocuğu şimdi oğlumu elde edince değiştin sen demiş sonra kadının gerçek yüzü ortaya çıkmış siz oğlunuz ilk evlendiğinde ev verdiniz bize ne yaptınız demiş kaynvalidemde bir tane boşta evimiz vardı oğlum evlenince verdik dedi şartları eşit yapmıyorsunuz taraf tutuyorsunuz demiş kadında. Kaynanam gelinimi çıkarıp seni oturtsam kabul edermsin sanki demiş oda ederim biz geçelim madem demiş bebek gelebilir demiş bana bir bilezik taktınız düğünde o geline 5 takmışsınız başka daha yaptıklarınızda olmuş duydum demiş eski eşimin amcasının karısıyla aram bozuk benim o gidip yeni eşle yakın olmuş anlatmış doldurmuş paragözlüğü ortaya cıktı böyle kadının aile bağları güçlü değil bisey istememişler evlenirken benimkiler bedava vermedi beni :) başta isteseydi o da zaman gözünü para bürümüş içine atmış :) eğer böyle yaparsanız biz görüşmeyelim demiş Kadın kaynanama kendini bitirdi yani :)) sizin aksinize olaylar benim lehime döndü. Onu istemiyorlar :KK66:

Çocuğumu istemediği için eski eşim oğluna çok düşkün yakındır ayarı vermesi istemiyorum demesi doğru değil çocuklu adamla evlendi 👍🏻
Kocası istiyor onu, sen de ex kaynananı al vitrine koyarsın. Paragöz diyene bak, sığıntı değil ya sen ona bak.

Çalışıyor aslında,bankacı.. aslında sorun zaman degil,kendi hayatına bakmıyor.. çocuğunu önemsese,kendini hayatını önemsese uğraşmaz zaten.

Sanirim cogu kadin bosandiktan sonra esine kafayi takiyor, saplantı haline getiriyor. Bunda çevrenin etkiside var. Cok fazla gereksiz sey söylüyorlar. Kocan pisman olacak, barismak isteyecek, baska biriyle evlenip çocuğunla ayni eve mi sokacaksin sen kadinsin, cocugunun babasi yabancidan daha iyidir vb. Eger kadininda cozutmaya meyili varsa savas cikiyor. Allah yardimciniz olsun

Bizimki 3 gün balayına giderken babaannesine bıraktık diye ortalığı ayağa kaldırdı.. düşünün daha balayına gitmeden bıraktı çocuğu.. çocuğun telefonu var normalde,ordan iletisim kuruyordu..bizim olmadığımızı öğrenince polisi aramış,kızından haber alamıyorum babasının yanında kendisi ile konuşmak istiyorum demiş..
Ay ruh hastası yaaaaaa

Kadın çocuğu evimde istemiyorum diyemez ama bakımında sorumluluk almak gibi bir misyonu yok. Annesi değil, babası değil; sadece çocuklu adamla evlendiği için çocukla zaman zaman aynı ortamda bulunmak zorunda o kadar. Ki babası evde yoksa kesinlikle aynı evde durmak istememesi gayet anlaşılır.

Bide zaten kaynvalidem öyle sevmezler video foto influencer faln ondanda istememişler normalde o kadını elbiseli fotoğrafları var diye görmüşler rahat gelmiş Kadın gözlerine ha bisey diyemem kadına namusuna kötü diyemem kaynanamlar sığ o konuda zaten o yüzden de istemiyorlardı onu kendi topuğuna sıktı böyle yaparak hanfendi
Kaynana mı alıyor koynuna, ona ne kadının elbisesi şusu busu? Herkes had bilsin.

böyle kadının aile bağları güçlü değil bisey istememişler evlenirken benimkiler bedava vermedi beni :)
Sen satılık mısın ki buna seviniyorsun?
eğer böyle yaparsanız biz görüşmeyelim demiş Kadın kaynanama kendini bitirdi yani :)) sizin aksinize olaylar benim lehime döndü. Onu istemiyorlar :KK66:
Seni asıl eski kocan istemiyor.Hamile kalırsa eşek gibi isteyecekler.Akıllı kadın kayınvalideyi senin başına atmış.Kocasını da çeker yanına.

Sanirim cogu kadin bosandiktan sonra esine kafayi takiyor, saplantı haline getiriyor. Bunda çevrenin etkiside var. Cok fazla gereksiz sey söylüyorlar. Kocan pisman olacak, barismak isteyecek, baska biriyle evlenip çocuğunla ayni eve mi sokacaksin sen kadinsin, cocugunun babasi yabancidan daha iyidir vb. Eger kadininda cozutmaya meyili varsa savas cikiyor. Allah
Kadın zaten hep barışmak istemiş,beklemiş.. nasıl olsa çocuk var döner dolaşır gelir sanmış ama eşim istememiş.. dediğim gibi yakın zamanda boşanmış olsa cidden anlarim onu,kolay değil tabiki de ama 7 yıl gecmis olmasina rağmen bu hırs anlayamiyorum

Ay bacım Allah sana sabır versin ay bu ney. İğrenç. Çocuğa üzüldüm gerçekten. Üzülmeyeceksen birşey sormak istiyorum bu kadar düşkünmüşte neden boşanmış madem? Ya da neden oraya getirmiş durumları. Böyle kadınların boşanması da garibime gidiyor aslında buldumcuk gibiler yapışıp adamlara. Ayy allah kurtarsın sizi. iyyy 🤦🏻‍♀️
Biz boşanmanın ardından eşime gelen bir mail (eşim üstünde durmamış boşandıktan sonra bekarsın özel hayatın beni ilgilendirmez demiş)ve yaşadığımız şehirde tesadüfen bir tanıdık çıkması sonucu öğrendiğimiz kadarıyla, ki yakın bir arkadaşımdan kanıtlı olarak geldi evli/boşanma aşamasında olduğunu iddia eden bir adamla (adamın evi ayrıymış ve dava varmış o sırada) ilişki yaşıyor, boşanmak istiyor eski eşimden, fakat dava açılıp her şey sona yaklaştığında evli sevgilisi eşine döndüğü için bu pişman oluyor. Tekrar barışmak istiyor (bu anlattıklarım yazılı kanıtlı) fakat eski eşim bu kez kabul etmediği, bende de bitmişti zaten yıllardır, söyleyen sen oldun dediği için bir şey yapamıyor. Sanırım etrafı da "peşinden koşma bırak, boşan, burnu sürter sana döner vs" dedi gaza getirdi diye düşünüyorum. 1 yılın ardından benimle eşimin ilişkisi başlayınca balataları sıyırdı kendisi.

Sen satılık mısın ki buna seviniyorsun?

Seni asıl eski kocan istemiyor.Hamile kalırsa eşek gibi isteyecekler.Akıllı kadın kayınvalideyi senin başına atmış.Kocasını da çeker yanına.
Kız yazık, adamın ailesine yapışmış zamk gibi, kendini evli sayıyor.

Ondan ayrilip sizinle evlensin mi istiyorsunuz. Yuva bozmak araya nifak sokmak koğuculuk yapmak günahdır. Kayınvaldeninde size bunu anlatması cok yanlış.

Paragöz evime göz dikmiş ev istemiş istediğiyle kaldı bir bilezikle evlendi ailesi bile umursamamış
Yahu kadın kendi evini kendi almiş zaten kaynanayı sinir etmek icin mesafe çekmek için bir güzel vermiş ayarı aferin yeni geline. Senin kendine ait bir evin bile yok derdine yan.

Kadın zaten hep barışmak istemiş,beklemiş.. nasıl olsa çocuk var döner dolaşır gelir sanmış ama eşim istememiş.. dediğim gibi yakın zamanda boşanmış olsa cidden anlarim onu,kolay değil tabiki de ama 7 yıl gecmis olmasina rağmen bu hırs anlayamiyorum

Kadinlar cocuk konusunda çok yaniliyor. Sizin evliliginizden ve esinizden bagimsiz olarak yazacagim. Bir anne cocugundan ayrilamaz. Mutsuz da olsa, yorulsa da, bunalsa da çocuğu birakmaz. Icgudusel birsey olduğunu düşünüyorum. Ancak erkekler oyle degil. Mutsuzlarsa gidiyorlar. Cocuk, anne babayi birbirine baglayan bisey degil yani. 7 yil biraz fazla olmus. Yazik onada, gencligini bos islerle heba ediyor

Paragöz evime göz dikmiş ev istemiş istediğiyle kaldı bir bilezikle evlendi ailesi bile umursamamış
Sen nesin? Elalemin evine kazık çaktın, eski kocana faturanı ödetiyorsun, paralı koca bulup çocuk doğurdum diye adamın yeni karısının parasına bile göz diktin. Evim diyo 🤣 Senin evin yok. Sen 5 bileziğe tav olursun, onun zaten kendi evi işi var. Kaynanasının takacağı kıytırık bilezik mi ölçecek onun değerini?

Orası sizin eviniz değil, çocuğunuzun hayrına kalıyorsunuz. Adam iyiymiş, ben olsam sepetlerdim. Ki hadi çocuğum var diye kabul ettim; çocuğum büyüyünce kesinlikle sepetlerdim evli olmadığım kadını. Parazit yapan sizsiniz.

Kadın çocuğu evimde istemiyorum diyemez ama bakımında sorumluluk almak gibi bir misyonu yok. Annesi değil, babası değil; sadece çocuklu adamla evlendiği için çocukla zaman zaman aynı ortamda bulunmak zorunda o kadar. Ki babası evde yoksa kesinlikle aynı evde durmak istememesi gayet anlaşılır.
Aynen istemiyorum diyemez gayette gidecek donuda yıkayacak köftede yapacak kaynanan da demiş zaten istemiyorum diyemezsin oğlumun da evi demiş teşekkür ederim destekleriniz için👍🏻

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X