Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nişanlılık doneminde bana "cirkin" olduğuma dair mesajlar atmıştı, kendisine beyin olmadiktan sonra güzelliğin pek bi anlami yok demistim.. kendi yazdıklarıni silmiş ben hakaret etmisim diye şikayet etmiş.. evlendiğimizi öğrendiğinde çocuğu kedi yavrusu gibi kapımıza bıraktı gitti,o ara çocukla iletişim kurarken esime birşey demek istediğinde kızına telefonu hoparlöre almasını istiyordu,sonra ordan esimi beni tahrik ederek sinirlendirmeye çalıştı,onları da ses kaydina alıyormuş kendi istediği gibi kesip onları da hakaret olarak sunmuş... tabi akıl edemediği kısım konuşmaları benim silmedigim..

Esime de nafaka arttırım davası acti,eşim zaten nafakayı arttiracakti,çocuğunu mağdur etmez asla ama ordaki amacı da dava açıldıktan sonra nafaka artınca karşı tarafın avulat masraflarini da biz karşılamak zorunda kalıyoruz..

Bu da yetmedi,eşimle boşanmasının üzerinden 7 yıl gecmis olmasina rağmen ziynet davası açtı. Boşanirken sözde almamış... ki çekişmeli süren bir davaları olmuş... üstelik sunduğu altın miktarı aşiret düğünlerinde anca o kadar olur..

Şimdi devam eden şikayet ve davalar bunlar,bunlar bitinde ne yapacak bilmiyorum...

Amacı bizi yıpratmak, konu sahibi üyenin dediği gibi "eşşek gibi bakacaklari,benim çocuğum ilk çocuk o değerli sözleri,benim hizmet edecek olmam" daha buraya yazamayacagim kadar çok hakaret ve küfürleri oldu,kayinpederimi arayıp "onlara asla huzur vermicem" tehditleri oldu.. baktı bunlar ise yaramadı yeni yöntemler bulmaya çalışıyor iste
Hırsa bak ne çok dokunmuş adamın sizinle evlenmesi. Öfkeyle hareket edip akıl edememiş tek taraflı kesip biçip sunmuş oh ne güzel. Bir sen akıllısın sanki allahım ya. Siz huzurunuzu bozmamaya çalışın, mutluluğunuz daim olsun 🧿 bırakın o orada kudursun dursun. Allah ıslah etsin ne diyeyim.

Nişanlılık doneminde bana "cirkin" olduğuma dair mesajlar atmıştı, kendisine beyin olmadiktan sonra güzelliğin pek bi anlami yok demistim.. kendi yazdıklarıni silmiş ben hakaret etmisim diye şikayet etmiş.. evlendiğimizi öğrendiğinde çocuğu kedi yavrusu gibi kapımıza bıraktı gitti,o ara çocukla iletişim kurarken esime birşey demek istediğinde kızına telefonu hoparlöre almasını istiyordu,sonra ordan esimi beni tahrik ederek sinirlendirmeye çalıştı,onları da ses kaydina alıyormuş kendi istediği gibi kesip onları da hakaret olarak sunmuş... tabi akıl edemediği kısım konuşmaları benim silmedigim..

Esime de nafaka arttırım davası acti,eşim zaten nafakayı arttiracakti,çocuğunu mağdur etmez asla ama ordaki amacı da dava açıldıktan sonra nafaka artınca karşı tarafın avulat masraflarini da biz karşılamak zorunda kalıyoruz..

Bu da yetmedi,eşimle boşanmasının üzerinden 7 yıl gecmis olmasina rağmen ziynet davası açtı. Boşanirken sözde almamış... ki çekişmeli süren bir davaları olmuş... üstelik sunduğu altın miktarı aşiret düğünlerinde anca o kadar olur..

Şimdi devam eden şikayet ve davalar bunlar,bunlar bitinde ne yapacak bilmiyorum...

Usenmiyor mu bu kadar dava acmaya yahu 😂 bide bunlarin durusmasi var. Calisiyor mu bu kadin?

Hırsa bak ne çok dokunmuş adamın sizinle evlenmesi. Öfkeyle hareket edip akıl edememiş tek taraflı kesip biçip sunmuş oh ne güzel. Bir sen akıllısın sanki allahım ya. Siz huzurunuzu bozmamaya çalışın, mutluluğunuz daim olsun 🧿 bırakın o orada kudursun dursun. Allah ıslah etsin ne diyeyim.
Yakın zamanda ayrılmış olsalar inanın anlıcam,zor bir psikoloji der geçerim..Ama biz kaç yıl sonra tanışıp evlendik.. nasıl geçmek bilmeyen bir hırs varmış anlamadim.
Allah herkesin yuvasında huzur versin inşallah,cok sagolun. Inşallah çocuğuna hırsları yüzünden daha fazla zarar vermez.

Maddi-maneviydi. Ben nişanlıyken düğünüme 4 ay kala, müstakbel kayınpederimi arayıp "baba dul olmak çok zormuş, çocuk da çok üzgün, pişmanım o kadın olmasa biz yeniden aile olur, tekrar evleniriz" diye ağlayan bir insan kendisi. Aile ilişkilerine verdiği zararlar saymakla bitmez, biz de insanları elemiş olduk bu süreçte güzel de oldu bir açıdan. Bizde de devam eden davalar var, nişan günümüzde ve nikah günümüzde icra talebi gönderiyor mesela. Tatile gideceğimizi öğrenirse (çocuktan) sinir krizi geçiriyor, tatil hassas noktası. Biz sevgiliyken sürekli bizi araştırıp, "sen sevgilinle pirzola yiyorsun ben simit kemiriyorum" "sen o kadınla yiyeceksin paraları, benim evliyken sadece sigara masrafım vardı" "sevgilinle gezeceğine babalık yap" "miras malını bize tamamen ver yoksa o kadınla evlenemezsin" ve şu an daha yazamayacağım üsluplarla taciz mesajları vardı, eşim çocukla iletişim kesilmesin diye engellemek istemediği için sürekli uyarıyordu düzgün konuş diye. En son karşı taraf istediği tepkileri alamayınca ağır hakaretler etti hem bana hem eşime çocuğun önünde, eşim de gereken cevabı ve tepkiyi koydu.
Eski eş de eşim hayatımda ciddi bir var, tanıştıracağım çocuğumla der demez, çocuğu görüş günleri dışında alırsa "çocuk kaçırmayla" polise şikayet edeceğini söyleyerek çocuğu göstermeyi kesti, eşim etütte görmek istediğinde çocuğu oradan kaçırdı. Sorsan herkese ağlar, "babası çocuğu görmüyor" diye. Mahkeme/ pedagog raporu bile kendisini uyararak baba-çocuk ilişkisini yıpratmamasını söylediği halde çıkarttığı olaylar yüzünden babanın görüş günleri yüzde 50 azaltıldı.
Ben asla nefes alıp dinleneceğini düşünmüyorum, ama eşim de ben de akıllandık sayesinde. Kendi kendine delirip duruyor işte, çocuğa oluyor maalesef.. Arada çocuk varken uzak tutmaya çalışmak çok ciddi sınırlar gerektiriyor. Biz de yaşayarak öğrendik.
Ay bacım Allah sana sabır versin ay bu ney. İğrenç. Çocuğa üzüldüm gerçekten. Üzülmeyeceksen birşey sormak istiyorum bu kadar düşkünmüşte neden boşanmış madem? Ya da neden oraya getirmiş durumları. Böyle kadınların boşanması da garibime gidiyor aslında buldumcuk gibiler yapışıp adamlara. Ayy allah kurtarsın sizi. iyyy 🤦🏻‍♀️

Bizimki 3 gün balayına giderken babaannesine bıraktık diye ortalığı ayağa kaldırdı.. düşünün daha balayına gitmeden bıraktı çocuğu.. çocuğun telefonu var normalde,ordan iletisim kuruyordu..bizim olmadığımızı öğrenince polisi aramış,kızından haber alamıyorum babasının yanında kendisi ile konuşmak istiyorum demiş..
Biz de çocuğa telefon vermiştik, bu kez telefonu çocuk bizde olmadığında ajan gibi aratıp ne yaptığımızı öğrenmekle zaman geçirdi, çocuk için göz yumduk. Bir süre sonra ise çocuk arıyormuş gibi yapıp kendi hakaret ve sinir krizlerine başladı. Suc duyurusunda bulunduk, polis kapatmamızı söyledi. Çocuk kendi büyüyüne dek telefon olayını yapmayacağız asla, ki yine alır sırf taciz edebilmek için. Benim eşime ulaşmak için ve haber iletmek için eşim engellediği halde yaklaşık 70 in üzerinde insan denemiştir. Neyse ki eşim herkesi uyardı, her gün sahte bir krizle geliyordu çünkü çocuğu bahane ederek.

Ayy inanamıyorum, size sabır diliyorum ya ben kesin cinnet geçirirdim🤕

Geldim beni anlayan yorumlar olmuş okudum sağolun .başkalarıyla konuşmuyorum bu konuları artık sinirle vercem çocuğu dedimde vermedim eşimin karısı kaynanam ile görüşmüş kahve içmeye gitmiş gel konuşalım mevzuları demiş kaynanam komşusu ve kızı da varmış Kv nin en yakın arkadaşı bu Kadın kızıyla yakınım o anlattı herşeyi kaynanamla o kadın gerilmişler .çocuklu adamla evlendin çocuğu istemiyorum demen doğru olmaz demiş kaynanm oda sizin bakmadığınıza ben baktım sizde üstüme attınız annesi gibi demiş annesi olan çocuğa bakacağıma kendi yaptığıma bakarım demiş kaynanam ben atmadım senin üstüne sende istedin çocuğu şimdi oğlumu elde edince değiştin sen demiş sonra kadının gerçek yüzü ortaya çıkmış siz oğlunuz ilk evlendiğinde ev verdiniz bize ne yaptınız demiş kaynvalidemde bir tane boşta evimiz vardı oğlum evlenince verdik dedi şartları eşit yapmıyorsunuz taraf tutuyorsunuz demiş kadında. Kaynanam gelinimi çıkarıp seni oturtsam kabul edermsin sanki demiş oda ederim biz geçelim madem demiş bebek gelebilir demiş bana bir bilezik taktınız düğünde o geline 5 takmışsınız başka daha yaptıklarınızda olmuş duydum demiş eski eşimin amcasının karısıyla aram bozuk benim o gidip yeni eşle yakın olmuş anlatmış doldurmuş paragözlüğü ortaya cıktı böyle kadının aile bağları güçlü değil bisey istememişler evlenirken benimkiler bedava vermedi beni :) başta isteseydi o da zaman gözünü para bürümüş içine atmış :) eğer böyle yaparsanız biz görüşmeyelim demiş Kadın kaynanama kendini bitirdi yani :)) sizin aksinize olaylar benim lehime döndü. Onu istemiyorlar :KK66:

Çocuğumu istemediği için eski eşim oğluna çok düşkün yakındır ayarı vermesi istemiyorum demesi doğru değil çocuklu adamla evlendi 👍🏻

Bide zaten kaynvalidem öyle sevmezler video foto influencer faln ondanda istememişler normalde o kadını elbiseli fotoğrafları var diye görmüşler rahat gelmiş Kadın gözlerine ha bisey diyemem kadına namusuna kötü diyemem kaynanamlar sığ o konuda zaten o yüzden de istemiyorlardı onu kendi topuğuna sıktı böyle yaparak hanfendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X