Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bildiğiniz orta derece takipçili influcerlarin takip ettigi influcerlara bakin. Genelle birbirlerini takip ediyorlar.
Konu doğru olsa bile belki kadınla ilgili yalan söyledi ama.
Yalan söylemediğine eminim 😂😂 aslında onu derken işsiz vs de dedi bir nevi kendince aşağıladı 😅

Bir tur da ekşi sözlük ya da uludağ sözlük denenmeli bence 😁 yazar olan var mı aranızda ben oradan da ümitliyim 😁 fakat konu sahibi ifşa olmamak için bazı bilgileri farklı vermiş de olabilir. Emin olmadan da kimseye ulaşıp durduk yere huzursuz etmeyelim ya 😅
Yok kiz Musakka fesat, kuskanc, evlerden irak, şuursuz, paragôz falan olabilir ama yalanci degil benim bacim😇🙏❤️🥰

Bildiğiniz orta derece takipçili influcerlarin takip ettigi influcerlara bakin. Genelle birbirlerini takip ediyorlar.
Konu doğru olsa bile belki kadınla ilgili yalan söyledi ama.
Oy çok uzun iş.
Bir tur da ekşi sözlük ya da uludağ sözlük denenmeli bence 😁 yazar olan var mı aranızda ben oradan da ümitliyim 😁 fakat konu sahibi ifşa olmamak için bazı bilgileri farklı vermiş de olabilir. Emin olmadan da kimseye ulaşıp durduk yere huzursuz etmeyelim ya 😅
Ekşi kapalı. Sosyal medyada yayabiliriz bak tiktokta oluyor ya görüp beğendiği kişiyi anlatıyor buluyorlar onu. Hepimiz paylaşarak Bi ağ oluşturabiliriz. 🤣🤣🤣

Siz rahat etmek için çocuğu yolluyorsunuz ben bakarsam babası rahat eder, edemesin oda baksın evde huzurları kaçsın çocuk bu silah gibi amaçlarınız için kullanıyormuşsunuz gibi hissettim ,ben şahsen evladımı babası sorumluluğunu alıyor ve el üzerinde tutuyorsa ,elin kadınına ezdirmiyorsa gönderirdim ,bu şartlarda yavrumu asla göndermezdim ,amacınız siz çocukla olurken eski eşiniz yeni eşiyle keyif yapıyor ben çocuk bakıyorum kafasından bi çıkın evlat bu onunla ne kadar birlikte olduğunuz için şanslı ve mutlu olmayı deneseniz daha kolay olur. Siz eşek gibi bakacak edecek kafasındasınız ama öyle sizin demenizle olmuyor kalpten gelmesi merhametle ilgili bir şey babası sahip çıkacak öncelikle sizin baskılamanızla olacak iş değil

Kendi atomu parçalıyor çünkü. 🤣🤣
Herşeyin en doğrusu, en güzeli en mükemmeli seninde bildiğin gibi Musoda. Annelik olsun efendime söyleyeyim kapak atmak olsun, gasetlik olsun kıskançlık olsun.. vs o yüzden normal hakkını yemeyelim şimdi 😋

Ben kadına hakaret bisey demedim namusuna bisey diyemem
Vicdaniniz nasil el veriyor cocugunuz neler yasadigini anlattigi halde oraya gondermeye. Kofte cani cekmis yapmamis bisi dokmus bagirip aldatmis. Allahim nasi insanlar var kiyipta oraya birakip gercekten evde uyuyabilicekmisiniz rahat. Esimle bosansam baskasiyla evlense hayatta yatili oraya gondermem cocugumu. Kadin iyimi kotumu delimi ne belli. Ayrica esinizin evlendigi kadinin cocugu bile yok. Kadin cocukla ilgilenmeyi ne bilicek. Allah size akil fikir versin gercekten bir anne cocugunu nasil boyle bile bile oyle bir ortama gonderir gelsin babasi evinizde gorsun.

Acaba ben de boşanıp benim kocaya yeni eş mi bulsam. Çocukları da bakar ohh bedava dadı çok iyi fikir lan. Adadaf
Eskiden olsa 3 çocuklu herifi kim netsin derdim de, KK da fikrim değişti. Koşa koşa evleniyolar valla, merak etme bulursun bi safoz.😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X