co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

Sesimiduyun, sen hangi cihazla yaptırdın? Sude sen ne kadara yaptırdın. Ben de Ocak 20 gibi erbium olan bi yerde yaptırmayı düşünüyorum ama yorumları okuyunca, tereddütte kaldım. Bi Allah'ın kulu yok çok memnun kaldım diyen. Bir de güneşten korunabileceğimi hiç zannetmiyorum. Öğretmenim bahçede nöbet tutarken, okula gidip gelirken... mümkün değil korunamam.

merhaba arkadaslar oncelıkle yenı yılınız kutlu olsun hepımze allah guzel bır cılt guzel bır hayat nasıp etsın:))

benım bugun 38.gunum cıldım de lazer yerlerı bellı oluyor ama bayagı azaldı pembelıkler bayagı soldu ama ben hala goryrum bu arada yapracak arkadslar ben fraksyonel co2 yaprtdım erbıum yada dgerlerı ne gore guya ustunlugu olan sıvılce lekelerınde basarılı oldugu ıddıa edılen bı cıhaz

sahsen bennn hıc memnun kalmaım sonucta 40 gune yakın bı surede cıldımde kı olumlu degısımı farketmem gerekırdı gozeneklerım kuculmedı cıldım parlamadı ustune ustluk psıkolıjımı altust eden bır 1 ay gecrdım lekelendım cıldım hassaslastı su an tek ıstedıgım bırakın olumlu bsey eskı cıldıme kavusmak yanı lekesız bır cılt merak etmeyın bu lazerın yol actıgı tahrıbat herkeste bole uzun olmuyor ama benım cıldım asırı tepkı verdı galıba.bu arada lazer lekelerının ınsallah kalıcı olmadıgını bılyrum cunku her gun bıraz daha ıyıolesyor ama keske bu ektıgım acıya degseydı bır ay lekeleı gezdım ama degdı deseydım lutfen sızde dgeryaptranlar dılber hanım falan asamaları yazın ve kutup yıldızı vs..

benım bır arkadasım aynı ıslemı yaptırmıstı , her seans sonrası aynı seylerı oda yasadı ama 2 -3 gun sonra normale donmeye baslıyordu bır hafta ıcınde kabuklanma ve kızarıklıklar kalmadı, toplam 8 seans cıvarı ısleme gttı yuzundekı sıvılceden dolayı olusan oyuklar duzeldi,
gecmıs olsun sanada,

merhaba sesimi duyun sanada iyi yıllar.evet günden güne soluyorlar ama kesinlikle bende tavsiye etmem.tamam yüzümdeki güneş lekeleri geçti.ama çektiğim çile bana yettide arttı ya geçmezse psikolojisi ile geçen 1 ay.verdiğim para ile cilt bakımı yaptırıp leke açıcı kremler kullansaydımda aynı sonucu alırdım ben.ki bir tane lekem geçmemişte zaten.bu ctesi kontrole gideceğim.birde dedikleri gibi 3-5 günde birşey kalmayacak sözleri yalan dolan.

Canım sen hangi cihazla yaptırdın? Bu işlemlerin sonucu 3 ay sonra ortaya çıkıyormuş, siz biraz acele davranıyorsunuz sanırım. Bir de lazerle alamadığın sonucu hiçbir kremle alamazsın. Leke açıcı kremleri sürekli ve düzenli kullanman gerekiyor, kullanıyorsun ama hiçbir etkileri olmuyor.

merhaba,acelecilik ettiğimizi düşünmüyorum çünkü bize bu adımlar anlatılmadı.herşeyi yaşayarak gördüm.3-5 günde eski deri atılacak alttan pembe bir deri gelecekti.eski deri 10 günde atıldı.alttan yuvarlak yuvarlak kırmızılıklar çıktı.bunların tam ne zaman geçeceği söylenmedi.üzerinden 1 ay geçip sorduğumda geçmezse ek tedavi yaparız denildi!!!! bunların hepsi sinir bozucu.nerede okuduysam fraksiyonel lazer teknoloji harikası kısa sürede canlı pırıl pırıl cilt deniyor.ama geniş gözeneklerim bile yerlerinde duruyorlar.

Aynenn uc bes gun yeter dendi iyilesme sureci icin doktoruma o kadar kzginimki hic bir isin ehli iyi dojtor bole anlaamali evet theist adli kullanicinin da dedigi gibi boyle bir haftada iyilesende var ama bize bu istsnai hastalar komplikasyonlar yan etkiler anlatilmaliydi bana sahsen bu surec anlatilsaydi degil yeni cilt alttan adriana lima cikacagini bilsem yaptrmazdim;-)

Herkesin yeni yili kutlu olsun. Yarin lazer(faksiyonel Co2) yaptirali iki hafta olucak. Asamalari burda anlatmanin , diger yaptiracak kisiler icin onemli oldugunu dusunuyorum. Oncelikle benim problemim yuzumdeki, ozellikle yanaklarimdaki derin akne izleriydi. Bir seansta hic bir degisiklik olmayacagi bana israrla, yapan kisiler tarafindan anlatildi. Yani ben lazer yapilmadan once cok da degisiklik olmayacagini biliyordum. Fakat yine de insan az da olsa bir iyilesme bekliyor. Yapilirken ve ertesi gunu aciyor, kesinlikle acisiz degil. Aci bir , iki gun icinde geciyor ama yuzde sislik oldugu icin biraz rahatsiz edici oluyor. Yuzunuz kizariyor ve sisiyor. Ikinci gun soyulmaya basliyor. 5 gun vaselin surdum cunki cildin yumusak olmasi gerekiyor. Kabuklanma kotuye isaret, yeni izler kalma ihtimali var. Yuzunuz soyuldugu ve sis oldugu icin yeni gelen deri pembe ve guzel . Fakat bu cok uzun surmuyor uc , bes gun icinde pembelik gidiyor , sislik iniyor tabiki izleriniz geri geliyor. Sadece cildiniz daha parlak ve saglikli gozukuyor. Yuzumde suan inanilmaz degisiklik yok ama iki , uc kez daha yapilirsa iyi sonuc verecegini dusunuyorum, cunki gozeneklerde kuculme gorebiliyorum. O nedenle bir kez yaptirip birakmanin, cektiginiz aci ve odediginiz para yaniniza kar kalmasi disinda hic bir faydasi yok. Cenemde asiri sivilcelenme oldu bunun lazerle ilgisi var mi yoksa benim asiri cikolata yemem ve regel donemine denk gelmesiyle mi alakali bunu ayirt etmek zor. Bunun disinda diyebilecegim tek sey, bir kez yaptirmakla sonuc almayi beklemeyin. Bunu yaptirmak istiyorsaniz ve derin izleriniz varsa en az 3 kez yaptirmayi goze almalisiniz. Bana resimler gosterdiler ama resimlerde olan kisilerin defalarca bu islemi yaptirdigini soylediler. Kac kez diye sordugumda ise oldukca fazla cevabini aldim.Derinizin soyuldugu kesin ama bunu kontrollu yapiyorlar, birden bire bir kac kat deri soyamazlar, o yuzden sabirli olmak lazim. Mart sonunda bir kez daha yaptiracagim, gelismeleri yazarim.

Valla kızlar kafam o kadar karıştı ki, ne karar vereceğimi şaşırdım. 1 ayda kızarıklık geçmiyorsa, ne yapacağız? ben çalışıyorum, bir de öğretmenim. öğrencilerin artık nasıl dalga geçeceklerini varın siz düşünün. 1 seansta sonuç alınamıyorsa, 2 seansı nasıl yaptıracağım? yazın lekelenme olur diye yapmıyorlar. kutupyıldızı, benim sorunum da yanaklarımdaki akne skarları. yıllardır bir türlü alışamadım varlıklarına. bu ayın 20'sinde yaptıracaktım ama hem ümitsizim hem de yaptıran arkadaşların anlattıklarından dolayı korktum. bu lazer de anlatıldığı gibi mucize yaratmıyormuş.

Kızlar benim ilk seansın birinci ayı bitmek üzere ama hala sivilce izlerinde geçme yok aynen duruyorlar. birde bu co2 lazeri doktorlar sitelerde farklı şekilde lanse ediyorlar yani; ilk seans sonrasında oluşmaya başlayan değişiklikler, farkedilen olumlu değişmeler, seans sonrası cilt daha güzel görünür falan gibi yazılar gerçeği yansıtmıyor. seans sonrası 1 hafta çok çirkin bir yüzle geziyorsunuz buda yetmezmiş giibi olumlu düzelmelerde olmuyor yani doktorlar bu gerçeği anlatmıyorlar hep olumlu yorumlar var müşteri bulma stratejisi böyle olmalı doktorlukta. co2 lazer doktor yorumlarına, videolarına bakın adını bilmediğim ünlü bi doktorun videosu var fox tvye çıkmış co2 lazer sonrası sürecini tamamen yalan anlatıyor.
2. seans için randevu alıcam birkaç gün sonrasına eğer 2. seanstan sonra 4 hafta sonrasındada cildimde düzelme olmazsa boşuna yaptırmam diğer seansları çünkü ztn 2. seanstan sonra tedavi yanıtı belirginleşir yani istanbula gitmek, yol masrafı, o zahmet çok zor ben istanbuldan gitmiyorum sizler gene istanbullusunuz yolculuk ve başka yerde kalma derdiniz olmuyor aynı şehirden yaptırmak kolay.​

Birde bu fraksiyonel lazer yaptıranlar güneş koruyucu evde camdan bakarken veya balkona çıkarken kullanıyorlar mı? yani ben bazen hiç güneş yokken sürmeden çıkıyorum ve camdan bakıyorum sizlerde öyle misiniz? balkona çıkıyor musunuz? veya camdan bakıyor musunuz? güneş koruyucu sürmeden yani güneş lekeleri kolay kolay oluşur mu?

Insan cok tereddut ediyor, seni cok iyi anliyorum cunki ayni seyleri bende yasadim. Defalarca burda yazilanlari okudum. Bende ogretmenlik yapiyorum fakat yurtdisinda yasadigim icin burda noel zamanina getirip tatildeyken yaptirdim. Bir hafta sonra kirmizilik kalmadi. Eger esmersen veya cilt rengin koyu ise bu lazer cok tavsiye edilmiyor. Eger izlerin benimkiler kadar cukur seklindeyse ilk seanstan bir sonuc bekleme. Ben bunu bile bile yaptirdim cunki icimde kalsin istemedim. Yillardir hersey denedim en son bu kaldi. Bunuda yaptircam ve duzelme olmazsa artik kaderime kusucem. Zaten bizim gibi izleri veya cukurlari olan ciltlerin bebek gibi bir cilde sahip olmasi imkansiz. Yapilan bu islemler sadece biraz daha iyi gozukmesini sagliyor o yuzden gercekci olmak en iyisi.
Saniyorum Turkiye `de burdaki kadar pahali degil. Tatillere denk getirip deneyebilirsin ya da doktordan bir hafta rapor alabilirsin belki. Yaz aylarinda yaptirmak hic dogru degil, yapacaklarini da sanmiyorum. Gunes kremine gelince yaz kis surekli olarak kullanmamiz gereken bir krem. Bunun lazerle alakasi yok. Cildi yaslandiran en buyuk etken o. Eger lazer yaptirdiysaniz ekstra dikkatli olup kremsiz cikmamaniz gerekiyor. Umarim sonuc alirsin. Hic ama hic bir duzelme olmuyor demek bence yanlis ama bizim beklentimizi karsilamadigi dogru. Dedigim gibi ikinciden sonra daha net biseyler yazabilirim. Bir hafta sonra kontrole gidicem, o zaman sorucam ikincinin etkisi de mi bu kadar az oluyor diye? Burda musteri kaygisi yok acik acik herseyi soyluyorlar. Beni gorur gormez cok seansa ihtiyacin var dedi. Ilk seans sadece bir baslangic ama burda asiri derecede pahali o yuzden 3 den fazla yaptirmayi dusunmuyorum. Daha once yazan arkadaslardan 2. ve 3. seansi yaptiranlar var saniyorum ama sonucu yazmamislar. Onlarin tecrubelerini duymak faydali olabilirdi umarim paylasirlar.

pazaRtesi qünü yaptRdm Baya Canm yandı 2qün Boyunca Buz kaLpLaRyLa doLaştm ettm Ara ara kanamalar oldu ilk 3qün baya bi şişti yüzüm we çukurlar neredeyse ilk seans olmasına raqmen kaybolmştu yani en azndan ben öyle sanmştm acı qerçekle bu sabah karşılaştm eskisi kadar olmasa çukurlar yinede belirqin bi şeklde ortada lazer izlerim qeçti sadece kızarıklk hala war oda hafiflemş durumda bir hafta içinde sanırsam oda qeçicek yine yazarım son durumu...

Benim cildim beyaz, izlerim de bayağı derin . bir haftada kırmızılık kalmıyorsa, hiç korkmam yaptırırım. yazın bir yerde lazerle benlerimi aldırdım, aslında izlerim için gitmiştim ama yapmadı dr. kışın yaparız, dedi. bana bir seansta yüzde altmış başarı sağlanabileceğini söylemişti. cihazları da erbium'muş. bir de bu cihaz seçme sorunu var. herkes kendi cihazını övüyor. benlerimi bu cihazla aldı ama hepsi de geri çıktı. artık izlerde ne kadar yüz güldürür, Allah bilir. senin yaptırdığın cihazın markası nedir, biliyor musun? konu sahibi bayağı bir yaptırmış, yüzde elli filan düzelme olduğunu yazmıştı.

Canım çok geçmiş olsun, inşallah iyi bir sonuç alırsın. sonucu merakla bekliyorum. bir de yaptırdığın cihazı yazarsan, çok iyi olur.

Markasinin ne oldugunu bilmiyorum ama kontrole gittigimde bakarim ya da sorarim. Izlerin derinse ilk seans da oyle yuzde altmis duzelme falan olmuyor. Fakat bir kac sean yaptirirsak sonuc alabiliriz diye dusunuyorum.Ben sadece bir kez yaptirdim ve cok da degisiklik yok. Dun diger yaptiran kisilerin yazilarini okuma firsatim oldu. Orda incihocaedebiyat 7 sefer yaptirdigini yazmis. Saniyorum ondan tam net bilgi alabilirsin.
http://www.kadinlarkulubu.com/lekel...h-hakknda-bilgi-edinmek-isteyen-buraya-3.html

Dedigim gibi bu uzun bir surec. Kirmizilik gidiyor ama o ilk hafta cok keyifsiz geciyor. Ve ilk gunler makyaj yapma gibi bir luksun yok. Ben tam bir hafta bekledim, bir hafta sonra pudra ile kirmiziliklari kapatmaya calistim ama pudra topak topak olur ya boyle tam cilt kabul etmez, oyle oldu. Yavas yavas o da duzeldi. Kisacasi ilk seans da daha saglikli gozuken bir ciltten baska bir seye sahip olmuyorsun. Ayrica burda yilda iki seansdan fazla tavsiye etmiyorlar. Cihazin ismini ogrenince yazarim.

1 ay oldu yaptıralı acıbademde en iyi lazer modelini yaptırdım co2 cildim çok uygun buğday tenliyim açık ve esmer değilim cildimdeki izerin çoğu hafif ve heryerde yok ama buna rağmen hiçbir değişme olmadı sıfır düzelme açıkcası çektiğim zahmet ve yaptığım masrafların karşılıksız kalacağını hissetmeye başladım yani ikinci seansıda yaptırıcam ama aynı şekilde olacak gibi bu seansla sıfır düzelme oluyorsa onda en fazla ne kadar olur siz tahmin edin. doktorlar bir dünya ücret alıyorlar 5 dk. lık basit işlem için buda hırsızlığın farklı bir yöntemi olmalı. yok istanbulda çektiğim acılara ve ödediğim paraya değcek biraz düzelme olduğunu farketsem üzülmem ama boşa acı çekmek ve uğraşmak sinir bozucu yani birde resmimi çektiler ilk seanstan önce bence bizleri denek olarak kullanıyorlar etkinliği ispat edilmemiş bir tedaviden alınan sonuçları inceliyorlar tıpkı piyasaya sürülmeden önce insanlar üzerinden yapılan ilaç deneyleri gibi ;-) olumlu düşüncelerim yok artık.

meraba kızlar bende erbium yaptırmştm 2. haftam kızarıklık geçti
Ben yüzümü günde 2-3 kere soguk suyla yıkıyorum cunku cok yaglanıyor bide güneş koruyucu surduugum için bunun bi yan etkisi olurmu acaba ?

Sesimiduyun seni merak ediyorum son durumun nedir bir düzelme varmı ?

selam eylos evet son haftalarda cok hizli bi iyilesme surecine grdim kirmiziliklar pembige simdi de biraz sutlu kahveye dondu artik ben harc kimse anlamiyor ama yuzumde ton farkliliklari olystu yani yakindan bakinca egertamamen gecmezse cok uzulurum bugun 43. Gunum cektigim cile bitti sayilir dualarimla;-) ama sunu soyliyim paramla rezil oldum resmen cildim hiccc guzellesmedi hani allttaki kolajen uretimi guya maksimum duzeyde imus sugarada icmiyrum ustune ustluk lekelendim saol sordugun icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…