co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

sevgili dilber iste ben o kremlerden o yuzden korktum evet yenıleyıcı ve onarıcı leke acıcı etkılerı var belkı ama zaten yuzumuz lazerden dolayı hassas ken daha da hassaslasıp kızaryor yanı ınanırmsın ben hıcbsey surmedım sadece bekledım hala cok yakından bakınca ıkı uc adet noktasal pembelık bellı oluyor hatta cok dıkkatlı bakınca hepsı ama o kadar solup azaldılarkı artık aglamıyrum:) meger huzur buymus dyrum ama tabıkı ne gerek vardı dyrum sımdı bosu bosuna lekelendık sıfrı fayda saglayan bısey yzunden merak etme benımkı sıfrılanacak senınkı de zaman ıcınde ıyılesıcektr artık ben cok emınım bu lazer lekelerı gunese cıkmadıgın muddetce kalıcı degıl canım.

Resigned,
Canim bugun kontrole gittim o sirada cihazin ismini sordum erbium degilmis. Fraksiyonel co2 lazer dedi. Bazen birden akne patmasi olabiliyormus bazi insanlarda. Simdi bana tetracyclin verdi. 15 sene sonra ayni ilaca baslamak biraz moral bozucu. Bilmiyorum bazen yaptirdigima cok pisman oluyorum ama ikinciyi yaptirmadan birakmak da cok sacma geliyor. Ayrica lazer lekeleri de olustu. Yani anlayacagin onceden izlerim vardi simdi izlerim, lekerin ve aknelerim var

Canım, eğer akneler tam geçmemişse zaten lazer yapılmıyormuş. lazer akneyi aktif hale getiriyormuş bazen. burada erbium yaptırmış bir arkadaş vardı, lazerden sonra yüzü sivilceyle dolmuş. o ilacı ben de kullanmıştım ve dişlerimi sarartmıştı hala da dişlerim sarıdır. keşke doktorlar sivilce tedavisi için gidenlere bizimki gibi izleri gösterseler de millet sivilceleriyle oynamasa. zamanında hep oynardım patlatırdım böyle izleri kaldı. ellenmese iz filan kalmazdı. neyse... beterin beteri var. buna da şükür. canım lazere bağlı izlerin, lekelerin bir kaç gün sonra geçer. yine şanlısın orada burdaki kadar güneş yoktur. bir de ben zaman zaman azelderm ya da acnelys diye bi krem var onlardan kullanıyorum. bunlarda sivilceyi tetikliyorlar ama dikkatli kullanılırsa iyi geliyorlar. izleri gidermiyorlar ama cilde bi canlılık veriyorlar ve lekelerin görünümünü hafifletiyorlar. haftada bir, iki kere kullanıyorum farkı görebiliyorum. yağları, ölü deriyi temizleyip cildi aydınlatıyorlar. kullanmadığım zaman gözenekler genişliyor, izler belirgin hale geliyor. ama şöyle de bir sorunum var yüzümde tüylenme var. bunlarda yüzde tüylenmeye neden oluyorlarmış. hatta saçı dökülenler bu kremleri kullanıyorlarmış. ben de 2, 3 ayda bir yüzüme lazer yaptırıyorum belki kahverengi lekeler bu yüzden oluşmuş olabilir. yani bedelsiz güzellik, sağlık yok.

Canım senin adına çok sevindim. inşallah olumlu etkilerini de görürsün.

Tekrar selam, en son ilk kizim dogduktan sonra akne olusmustu yani nerdeyse 6 sene olcak. Uzun suredir akne falan yoktu ama simdi oldu. Neyse buda gecer. Yuzle oynamama meselesine gelince haklisin ama benim bazen akneleri cok buyuk ve ici dolu sislik gibi buyur sonra morarip solardi. Bu kuruma esbasinda cildin yuzeyini iceri cukurlastirarak kayboldu. Yani ben cok oynamadim bu bir cesit bakteri. Bu arada bugun doktora senin bahsettigin yuzdeki cukuluklari doldurma islemini sordum. Olabilir ben yapiyorum ama en fazla bir iki yil icinde eski haline doner senin icin cozum degil dedi. Killar akneler izler bu ne ya

Arkadaslar tekrar merhaba size cook acil bir sorum var benim frakaiyonel co2yaptrdiktan sonra hypertrophic scar deniken boyle derin tirnak izi gibi hani cirmalama gibi iki uc tane iz olustu lekekeden farkwdemiyodum ama eminim bunlar daha ince yoktu sanki ve yurt disi sutelerini de arasrtrdim scarring de bu lazerin enderde olsa yan etkileeindenmis sizde de bole lazer yapilan yerlerde dikkatli bakinca lazer izi olustumu aman allahim hem leke hem.iz biirakma riski olan bseymus bu megersem:-(

Canım, evet dolgu işlemi kalıcı değil.kıllardan lekelerden 5 kuruş birikim yapamıyorum. Allah yardımcımız olsun.

Anlattigin gibi izler olmadi ama hala gunes lekesi gibi lekeler var. Soyledigin izlerde gecicidir diye tahmin ediyorum.

Gunaydin arkadaslar lazerden kalma lekeriniz geciyormy azaldimi dilber ve kutup yildizi olumlu yada olumsuz bi degisiklik var mi cildinizde

çok çok hafifledi artık,8 gündür kullandığım o krem çok iyi geldi.sanırım 10 güne tamamen geçerler yarın yine kontrolüm var

Benimki de bitmek uzere sen hangi kremi kullaniysun hani o doktrun.onerdgi karisimmi ama ara verdin saniyodum yan etki yapti dye

Gunaydin arkadaslar lazerden kalma lekeriniz geciyormy azaldimi dilber ve kutup yildizi olumlu yada olumsuz bi degisiklik var mi cildinizde

Canim olumlu olumsuz her turlu degisiklik mevcut. Gunes lekesi gibi olanlar sanki biraz kayboluyor gibi ama hala varlar. Doktor zaten bazi durumlarda 3 yil bile kalabiliyor dedi. Ayrica dedigim gibi bende akneleri tetikledi burnumun yaninda dev bir akne var simdi. Onu lazerle biraz acip bosaltalim dedi gecen hafta, ama ben korktum elleme dedim. Yakinda 31 yasinda olucam uzun zamandir akne yoktu ama bazi kisilerde lazer sonra cilt yenilenirken tekrar olusuyormus bende de oldu. Ama genel olarak iyi gozukuyor ben kararliyim ikinciyi yaptircam. Bu islemin sonuc verdigine inaniyorum ama dedigim gibi bizim gibi derin izleri olanlarin sabirli olmasi lazim. Inci hoca 7 sefer yaptirdiktan sonra ancak yuzde 50 kayboldu yazmis. Yani bir seferde gozle gozukur bisey yok.
O lekeler icin kozmatik urunu tavsiye etti ordaki guzellik uzmani ama cok pahaliydi. O kadar para vermek istemiyorum. Ddf in glikolikli yagindan suruyorum saniyorum o da iyi gelir. Icinde retinol olan hersey yuzunun aydinlanmasina lekelerin gitmesine yardimci olacaktir.

Tesekkurler dilber ve kutupyildizi bu arada senin dedigin dogru kutup yildizi burada rant amacli fraksiyone co2 lazeri ayda bir yapiyorlar ama ben yurt disi sitelerini cok arastrdim o kadar derin ve etkili bi uygulamayi en az uc dort hatta 6 ayda bironeriyolar bence sende ara ver cildini cok yipratmaderim ben uc seans i pesinodedim ama bu kadar iki aya yakin bi iyilesme ve sonucunda husranla karsilasinca dger iki seans yerine daha haff uygula peeling mesela yaptrcam en azindan yuzume bi usilti aydinlik gelsin bi de bu uygulamalarda kesin sonuc en az uc ay tam sonyc 6 ayda goruluyomus tek tesellim zaman yani

2. seansı 11 gün önce yaptırdım sivilce izlerinde hala bir değişiklik hepsi duruyor.

2. seansı 11 gün önce yaptırdım sivilce izlerinde hala bir değişiklik hepsi duruyor.

gecmis olsun cnm umarimbi nebze de olsa faydasini gorrsun ben kesinlikle bi daha yaptayi dusunmyrum riskleri ve ciltte yari hassasyete degecek bi faydasi oldugunu dusunmuyrum ama anlamyrumda nasil son ve mucize teknoloji dye abartarak anlatiliyor ve risklerinden bahsedilmiyor

sesimi duyun ben kreme 3 gün ara verdim sonrasında dr önerisi ile içine bir miktar daha bepanthene sıktım.sorun kalmadı

Sağol canım. bende istediğim sonucu elde edeceğime inanmıyorum pek ama çaresizlikten dolayı deniyorum çünkü alternatif yok sivilce izleri konusunda en iyi ve en etkili yöntem fraksiyonel co2 lazermiş pelling ve dermarollerdan çok daha iyi sonuç elde edilidiği kanıtlanmış. Konu sahibi chanel hanım mesajlarında 3. seanstan sonra yarar gördüğünü ve etki meydana geldiğini yazmış yani ilk iki seansta değişklik olmadığı yazıyor eski mesajlarda yani belki 3. seanstan sonra etki edecektir bilmiyorum. birde forumda izler konusunda fayda gördüğünü yazanlar olmuş ama uzun zamandır mesaj yazmıyorlar bu konuya ben bu tip yazıları görüncede umutlandım yani hep olumsuz eleştiri ve sıfır fayda görüğünü yazan kişilerin eleştirilerini görseydim kararım farklı olurdu. Lazer lekelerine gelince bende iki seansdada lazer lekeleri en geç 5-6 gün içinde tamamen geçti lekelerin uzun süre kalması durumu cildin yapısı ile ilgili olabilir umarım seninde tamamen yok olur. lazer lekeleri bazı kişilerde 2 haftaya kadar geçmeyebiliyormuş doktor dedi doktor ayrıca sağlanacak fayda oranın yaş, izlerin derinliği, cilt yapısı ile alakalı olduğunu söyledi.

Kızlar, peki co2'nin seansını kaça yaptırıyorsunuz, bana buradan ya da özelden bilgi verebilir misiniz? Ben burda sizlerin yazdıklarını okuduktan sonra yaptırmak istemiyordum ama dün gittim nasıl olduysa yaptırdım, ama co2 değil, erbium. kahverengi lekelerim geçer belki diye yaptırdım.

bende 2.seansi yaptırcam . ilk seansdan meydana gelen kızarık ve lekeler geçti.
en az 3-4 seansdan sonra etki ediyor bu işlem 2 seans yaptırıp olumsuz yorumlar yazmıssınız sabir ediceksiniz yaptırmasanız hic bi düzelme olmucak izlerde bunu düşünün . %30 da olsa bi deişme olmasi kÂrdir die düşünüyorum. sadece sabir edelim biraz bendede kızarıklık ve leke olnca korkmstm ama geçti . Bakalım inş kotu bişşi olmaz kötü düşünmeyin :)

merhaba arkadaslar resıgned,dılber,kutup yıldızı ve fraksyonel co2 yaptran dıgerleri, benım ıkı ay olmasına ragmen yuzumdekı ton farklılıkları hala bellı oluyor evet gecmek uzere ama hala ten rengım kendıne gelemedı lekeler hala az da olsa mevcut sız de nasıl cıldınzıde olumlu olumsuz gelısmelerı yazarsanız sevınrım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…