co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

canım baktım ona onun tum yuzu kızarmıs farklı gornuyo bızımkınden ve ıkı haftada gecmıs ben tum tıbbı sıtelerı okudum pembelık yanı benımkısı ıkı ayı bulabılıyor dyor kahvelık ve lekelenmede maksımum 6 ayı bulur dıyo bu arada benım yuzumde bı bolgede de kahvelık olustu bılmyrum yanı resmen lekelı oldum solmasa cılddrrdım ama yıne soldukca bıle ya son ıyılesme buysa dıye karamsarlıga dusyrum eskı lekesı beneksız kırmızı olmayan yuzumu ozledım

bu arada dedgın gıbı porselen beyazlıgı ve berraklıgını gorsem leke olmayan bolgelerde ohh be bak bu rıske degdı derdım bılmyum gorcez senın acılma varmı?

ozetle merak etme ıkımızde de bu benekler kalıcı degıl bu arada senın kahvelıklerın yuvarlak degılmı kare olmaması gerekyor fraco2 dot dot yuvarlak ats yapyorda

dedim ya bana açılıyor gibi geliyor ama gözümde artık yanılmama sebep olabilir sürekli bakıyorum çünkü değişim var mı diye.yuvarlak benimkilerde.dr a gidecek misin tekrar bekleyecek misin sen?

45 gun olduktan sonra gdıcem aslında gtmek ıstemyrum cunku senın doktorun gbı o da bana gel q swıtch yapayım kurtul beklemekten dıyor ama cok sınırlenyrum cunku bıxz oaraya cıldımzı daha guzel olsun dye gdyrz bı lazerın yan etkısını gdermek ıcın baska tedavı yontemını duymak benı cıldtyor yanı sonradan olusan bı sorun ıcın bole denmesıne dayanamyrum gercı ben doktorumu artık arayamyrum bana guven benım dedgımı yap dyor yapmayınca da ondan benı tesellı etmesnı ısteyemyrum maalesef ama ben kenıd halınde mudahalae edılemden ıyılesecegıne ınanyrum maksımum ıkı ay beklycem sonrada belkı alternatf tedavı yollarına basvuracagım senı muhakak bılgılemndrrım ama bır ay daha yuzume dokundrtmam ıyılessın su hasssayte gtsın bıraz bılyomsun ben leke acıcı bıle kullanmyrm cunku benımkısı ıyılesme surecınde olusan kızarıklıklar nları hcbsey gdermez su asamada

merhaba hanimlar bende fraksiyonel lazer yaptırdım yüzümde leke ve kırmızılık var 4 gün oldu ne kadar sürer bu bilgisi olan varmı güneş koruyucu sürüyorum baya bi dışarı cıkmadan günşte durmuyorm fazla ama . Doktor 1-2 haftada lekelenme ve kızarıklık kalmaz dedi izlerde bi değişme yok su anda.

Merhaba sude hanim fraksiyonel co2 yaptrdiniz saniyrum normal sartlarda bir haftada kizariklik geciyor ama benim gibi istsnai durumlarda olusabiliyor ben yaptrali 33 gun oldu bazen iki ayi bulan kizarikliklar olabiliyomus benim cildim cok agr iyilesyor soluyor ama hala bes alti tane hatta yakindan bakinca uygulamanin yapildgi her yerde pembe likler var bende yuvarlak sekilde

Sesimiduyun meraba. Benm yaptrdgm erbium fraksiyonel lazer yan etkisi yok arastirdim cok. Senin dedgn gbi kizariklik ve kahverengi bi tane leke var soluk hafif dikkatli bakinca belli oluyor . Bi tanede sivilce vardi oda patlams izi kalms bilmiorm smdi nolacak zaman tek ilacimiz ama siz esmer misiniz? O kadar uzun sure kalmamasi lazim lekelerin

Hayr esmer degilim kumralim cildimde beyaz olmasada acik sayilir yani ideal vakaya yakinim ama benin yuzum ilk uc dort gun ciger gibi kipkirmizydi sonra soldular on gunde tam gecyorduki bisey belkide bi kere surdugum yogun c vitamini serumu alerji yapti sil bastan yuzum kizardi kabardi meger cilt lazer sonrasi bebek cildinden de hassas oluyomus sonra yeni bi iyilesme donemine grdigunden gune lekelerim siliklesyor ama hala bazi bolgelrr pembe pembe insallah kalici olmaz kendime iki ay sure tanidim yani bir ayim kaldi bir ayin sonunda doktorun kapisindayim

Canim valla sen oyle diyince bende korkmaya basladim kahverengi lekeler var ama kizariklim gecti sayilir cok az . Benm sadece ilk gun yanma oldu sonra duzeldi. Bide sana nasil gider bilmiyorum vitamin kullanmamak gerekiomus internetten okudum kremlere dikkat etmemiz gerek ben sadece terplorine var onu suruyorum bide gunes koruyucu surup cikiyorum . İzler biraz yuzuysellesti ama gecmedi tabikide. Bu kadar bana yeter aslnda 2 seans daha yaptrablrm cnku sadece 4 tane derin iz var alnmda oda benim takintim yuzunden yaptrdim yoksa arkadaslarim ailem falan belli olmuyor hic diyordu tek korkum leke kalmasi insallah kalmaz sana bi anlasma imzalatmadilarmi? Orda yaziyor hersey koyu tenli kisilerde kalici leke olabliyormus benim yuzum beyaz ondan 10 gun maximum gecer dedi doktor bende korkmaya basladm endiseleniorm tesaduf burayi gordum interntte burdan konusal brbrmzle

Ok cnm ben de aynen kasindim resmen bi iki sivilce izim var onun dsinda cildim guzel ve lekeszdi simdi cilt tonumun rengi garip oldu bana doktor hisbsey imzalatmadi hic risklerden de bahsetmedi zaten imzalatsa vazgecerdim binde bur de olsa risk var dye su an bakyrum da bende de yer yer sutly kahve lekelenmeler olusmus cildrcam ya resmen cilt tonum alacali oldu ama azalmasi sevibdryor beni kesin sonuc bir ay sonra bellu olur sen de takma dort gun daha cok erken gecer merak etme

Evet cnm bnmde su an oyle kahverengi kucuk kucuk lekelenmeler var ins gecer baska bisi istemiorm stres yapmaya basladm bu yorumlari okuyunca :) ama her sitede gecici lekeler diyor elbet gecicek bide 1 sene falan gunese cikmamaz gerekiyor onada dikkat etmek lazim sonradan lekelenmede olabliyor..

Niye boyle oldu anlamadmki gunes koruyucu suruorm cok suruorm hatta su havada bile :s co2 yaptranlarda daha cok riski varmis:/ daha derine indigi icin iyilesme suresi gec oluomus ben erbium yaptrdm ama anlamadm vlla snrlrm bzldu

Kizlar lekeleriniz ya da kizarikliklriniz ne alemde benim otuz besimci gunum bugun soluyor ama cok agr iyilesyor bes tane belirgin noktasal pembeligim mevcut cokbelliolmuyor ama ben goryrum:-(

Arkadaşlar merhaba öncelikle yorumlarınız çok güzel hepinize teşekkürler :)
Ben 16 yaşındayım cildimde sivilce izleri var sizce co2 lazer yaptırayım mı yoksa zamanla geçer mi başta yaptıracaktım ama yorumları okuyunca korktum açıkcası tenimde esmer risk altında oluyorum galiba bu durumda ne yapmamı önerirsiniz git derseniz Ankarada önerebileceğiniz iyi bir doktor var mı?
Şimdiden teşekkürler :)

Kizlar lekeleriniz ya da kizarikliklriniz ne alemde benim otuz besimci gunum bugun soluyor ama cok agr iyilesyor bes tane belirgin noktasal pembeligim mevcut cokbelliolmuyor ama ben goryrum:-(

Baştan sona sizin yaşadıklarınızı okudum inş istediginiz sonuca kavuşursunuz....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…