co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

arkadasslarrrr cook kotuyum ben yaa bugun co2 yaptralı 25 gu oldu yuzum leke leke oldu pembe ve kahve lekeler var chanel ne olur yardı et yzumdekı bu ton farklılıkları nasıl gdceekkk cokm korkyrum allahım o kadar pısmanımkıııı napıcam ben arkadslar chanele nasıl ulsaabılrım sayfaya uzun zamandr grmıyor galıba. o da son seansdan sonra yzunde ton farklılıkları olsutugunu solemstı ne zaman gectı acaba onunkısı yada gectımıı cok mutsuzum(((ne olur yardım edın(

sesimiduyun arkadaşım merhaba ben de seninle aynı yerde iki gün önce fraksiyonel lazer yaptırdım.Bütün yüzüme değil iz olan yerlere yaptırdım.Kendimi öyle kırmızı kırmızı görünce dün bütün gün ağladımAçıkçası kendimi aynada öyle görmenin beni bu kadar etkileyeceğini tahmin etmemiştim.Bugün 2.gün kızarıklık bayağı azaldı hatta hafiften kahverengileşti.2 saatte bir krem sürüyorum.Dikkat ettim krem sürerken soyulmalar başladı.Ben artık eskisinden iyi olmasını geçtim, eski halime dönsün yeter diyorum.Bütün yüzüne yaptıranlar iyileşme sürecine nasıl katlandı ben geceleri bile zor uyuyorum inanın.Umarım bir an önce soyulma gerçekleşir iz kalmaz dertsiz başıma dert aldım

canım gunes erturk e mı yaptrdın ben de korkunc bır hassayet olustu bugun 25.gun hala ız olan yerler pembe pembe sana psıkolojımı anlatamam cıldrdım ılk gunler aynada kendımı ole gorunce merak etme solarak ılerler belkı de senınksı bı haftada gecer benn sadece eskı cıldımı ısytum artıkk ne olur haberdar et benıı

bu arada ben de aslaaaaaa tum yuzmu eyaptrmadım sol yanagımda belırgın 10 tane pembelık ve kahvelık var nokta nokta ve genel olarak ta bı renk uyumsuzlugu var nıye bole oldu bılmyrum doktorlar kesınlıkle gececek dyor bakalım(((

Ben zaten panik bi insanım bi de seni okuyunca iyice korktum ama doktor kesinlikle iz kalmaz ben daha agresif uygulamaları tüm yüze yapıyorum dedi.Bir de yüzdeki deri en fazla yenilenen deriymiş.Süreci hızlandırmak için iki saatte bir bepanthen krem ve başka bir kremi uyguluyorum.Sabah akşam fenirepair diye başka bir krem daha sürüyorum.Ama cidden psikolojim kötü keşke yaptırmasaydım canım.Burdan birbirimi haberdar edelim.Senin yüzünde ince ince soyulma oluyor mu eğer soyuluyorsa cilt kendini yavaş yavaş yeniliyor demektir.Geç olsun güç olmasın canım.

Bu arada ben de güneş ertürk'e yaptırdım.Yaptırdıktan sonra telefonla konuştum aslında senin hiç belli olmuyordu gerek yoktu diyor,keşke baştan beni ikna edip yollasaydı ahh ahh

ya ben de bu doktoru anlamyrum tamam cok unlu tamam ıyı bı doktor ama bebnım yuzumde galıba senın gıbı cıldın guzel ıltfatları alan bıryken lekenemek cok kotu yanı ben ce tecrubelı bı doktor bıze co2 yapmamalıydııı bana soruyo ablatfmı non ablatfmı dıye ne bıleyım kardesım hangısı etkılı ıse onu yap dedım co2 yaptııı bu ne aptalca bı kararrrr yaaaaa nıye yanı haftaşlarca benım psıkolojımı bozmaya ne hakkı var fontodensz cıkarken fontotensız cıkmaz oldum ve benım yzumumde hıc soyulma olmadı bılıyomun hep kırmızı kaldı daha yenı yenı soluyorr ama cok korkyrum leke kalıcak dye bazen bole 1 yada 1.5 ıkı ay surebılırmıs bu kızarıklık ya yuzmu yıkyum lekeler kızaryor dus alyrum kızaryor mahfoldu psıkolıjım yaaaaa:(( umarım senınksı benımkıs kadar uzun surmez bı de bıze buı surecten bahsetöelydı dyokı kahverengı kabuk olcak 4 5 gunde ıyılesr nerdeeeee!!!!!!! ben 3 seans paketı almıstım tovbee bı da para ıadesı ıstycem cokerttgı psıkolojım de cabasııı ınsan bıraz sutecteb bahseedr ona gore hayrr derdım ayrıca yzumde olan azcıcık sıvılce cukurlukları da gecmedıııı uzerıne bı de lekelendımm sen aradınmı doktoru pekı ben hemen hemen hergun aryrum

benim de 1 ayı geçti yaptıralı, çok pişmanım. kahverengi iz kaldı heryerde. doktora söyledim, bekleyelim görelim dedi. dedim neyi görücez?? bazı ciltlerde izler kalabiliyo dedi. bunu şimdi söylüyosunuz dedim.. düzenli olarak kremlerine devam et dedi. karıştırıp sürüyorum. bepanten, fito, fucidin. ama bence geçmiycek. 2. seansa asla gitmem. bitti.

Ben Acıbademde yaptırdım co2 lazerin ilk seansını sizin yaptırdığınız doktora yaptırmadım ama benim tüm yüzüme uygulama yapılmadı sadece izlerin olduğu yere yapıldı o bölgelerde de kırmızı kızamık lekeleri gibi lekeler oluştu ama bendeki lazer lekeleri uygulama sonrası en geç 6-7 gün içinde tamamen geçti. Acıbademde en az 10 yıllık bir geçmişi olan uzman cilt doktoruna yaptırdım bende 3 doktor var dı uygulayan şubede co2 lazerı bende doktoru hiç bilmeden seçtim ama doktorumu sevmedim, soğuk bir kadın, sormadan detaylı açıklama yapmadı ağzından zor laf aldım lazerle ilgili ve ilgisiz tavırları var geçmiş olsun demeden bize sonraki seans için gelebileceğimiz ortalama süreyi söyledi pişman oldum keşke diğer kadını seçseydim verdiğim parayı bu kadının kazanmasını istemiyorum. Sizin izlerde giderek silikleşiyorsa zamanla geçecektir bendede her geçen gün silikleşti lazer sonrası 4 gün sonra banyoya girdim ben lazeri paket olarak almadım ama sadece ilk seans parasını verdim istersem gitmeyebilirim diğer seanslara siz gideceksiniz galiba ücret ödediğiniz için diğer seanslara? hiç fayda görmezsem endişesi var yani forumlarda co2 lazerle ilgili olumlu yorumlar var ama aylar sonra gösteriyormuş. bende şu an akne çukurlar aynen duruyor benim sorunum sadece sivilce çukurları ama fazla ve derin değil. ben krem sürmüyorum ama sadece güneş losyonu güneşe çıkmadan önce bana krem vermedi doktor? Sizlerde tüm yüze yaptırmadınız sonuçta ilk seans ücreti olarak ne kadar para ödediniz?

sevgılı kımmel ve dıgerlerı ben o kadar acı cekıyorum kı 26 gundur zayfladım yemeden ıcmeden kesıldım resmen allahım dyrum nıye bole lekelendım sol yanagımda 10 adet nokta nokta krımızı kırmzı (pembelesen) lazer ats lekesı kaldı bakmadgım sıte aramadıgım doktor kalmadı hepsı gececek dyor ama ben cok korkyrum eskı lekesız kızamık gecrmeıs cıldımı aryrum mumla ve destegınıze cok ıhtyacım var keske bırı cıkıp desekı benımde aylar surdu ve gectı chanel e de ulasamyrum neden bole oldu yurt dısı sıtelerınde redness(kırmızılık) 1-2 ayı bulabılrı dyor ama ben umudumu kaybetymek uzereyı ya gecmezse ya ıyılesmesse cok korkyrum her gun dua edyrum allahım dertsız basıma dert aldım

fraksiyonel lazer uygulaması yaptıranlardan biri de benim.henüz kabuklanma biteli 2 hafta oldu.dr un dediği gibi 3 günde atmadı kabuklar tam 10 gün sürdü evden dışarı çıkamadım.lazer izleri bende de mevcut kimi yerde geçti kimi yerde ise halen var.yazılanları okuyunca korkmaya başladım.bu işlemi yaptırmadan çok fazla araştırma yapmıştım olumsuz hiçbir yorumla karşılaşmadım.dr um geçeceğini söylüyor.bio face whitening cream ve avene 50 faktör güneş koruyucu kullanıyorum.3 sa.1 güneş koruyucusunu yeniliyorum.ben esteworld plastik cerrahi hastanesinde yaptırdım.öyle aman aman lekelerimde yoktu güneşten oluşmuş hafif lekelerim vardı.dediğiniz gibi izlerin rengi pembe yada kırmızı değil.kahveye dönük.ama 10 gün önce gittiğim kontrolümde de bu şekildeydi.dr um olumsuz birşey söylemedi.1 ay sonra tekrar kontrole çağırdı.ama yazdıkalrınızı okuyunca yılbaşı ertesi hemen gitmeyi düşünüyorum

sevgılı dılber hanım bende de hıc kabuklanma olmadı lekeler aynen sutlu kahveye donuk pembelıkler mevcut bende de bugun26.gun hala gecmedıler ben en unlu doktorlarla gorstum bu konuda cıldın normal ten rengıne gelmesı bır ıkı ayı bulabılıyor dedıler ama benım yasadıgım surecı anlatamam sıze lekesızken bır alet yuzunden lekelenmek ınsanı cıldrtıyor bı de br ıkı kısye rastladım nette yuzunde lazer lekelerı kalan onun dısında evet yorumlar olumlu ama ben ya o yuzde bırlık dılımde ısem dıye coook korkyrummmm sızın daha 10 gun olmus belkı bı haftada gecer ben artık sabretmekten baska caremın kalmadıgını dusnyrum her dakıka aynalara bakmaktan gına geldıı(((

sesimiduyun canım,üç gün oldu benim yaptıralı şu anda bepanthen krem ve arkasından beklazon krem sürüyorum nazikçe, sabah akşam da fenirepair diye bi krem daha sürüyorum. Bunların hepsini doktor söledi.fenirepair'i eczaneden aldım üzerinde yara iyileştirici yazıyor.bunu bir hafta kullan dedi.tekrar arayıp sorucam sonra devam edip etmeyeceğimi.Bugün biraz daha sakinleştim izler silikleşmiş görünüyor o ilk günkü kırmızılık yok açık kahverengi ince kabuk var.bi kısmı soyulmuş altı çok hafif pembe.Bence ikimizinki de zamanla geçecek tabi herkesin iyileşme hızı farklı oluyor.Mesela şöyle düşün bazen büyük bi sivilce çıkar ya hani tamamen geçmesl neredeyse 3 haftayı bulur.sonuçta burda lazerle deriye işlem yapılıyor.26 gün çok uzun bi süre değil.Hem sana bütün doktorlar geçer demiş.Tabi güneşten çok iyi korumak lazım leke olmaması için.

Bu arada ben de 2. Seansı almıştım ama kesinlikle düşünmüyorum aynı stresi psikolojim kaldırmaz.iade yapmak istiyorum ama kabul etmek istemezler diye tahmin ediyorum.

sosyal açıdan psikolojim bozuldu benimde.dışarı çıkarken avene compact 50 faktör fondoten sürüyorum çok çok iyi olmasada lazer lekelerinin görünümünü aza indirgiyor ama sanki sokakta herkes bana bakıyomuş gibi geliyor bencede geçecektir arkadaşımızınd ediği gibi benim yüzümde sivilce çıkardı haftalarca kalırdı sıkmadığım temiz tuttuğum halde.sabretmekten başka çaremiz yok maalesef.dr lar ve özel kurumlarda kendini riske atmaz diye düşünüp kendimi avutuyorum şimdilik.ben bioface başlayalıda 9 gün oldu.15.g ünde dr u arayacağım

sevgılı lazer magduru arkadaslarım dun bayagı koklu bır arastrma yapıp yurt dısı tıp sıtelerıne grdım ve olumlu seyler soyleyebılrım lazer sonrası kahvelık hypopogmentatıon yanı lekelenme dıye gecyor ve bu da en gec 6 ayda duzelıyor bleachıng cream (acıcı kremler) faysda saglar dyor benım durumumun adı da prolonged redness (zunn suren kısarıklık) bu da en gec 3 ay da normale donuyomus yanı ınsallah kalıcı bsy yok ve bugun turkıyede uzman doktorları aradım hepsı bu sıkayetlerınız gecıcı dıyor yanı bugun benım27. gunum hala sol yanagımda kızamık gıbı 10 adet nokta var cıldrmak uzereyeım evet psıkolojım bozuldu ama galbıba dua edıp beklemekten baska carem de yok zaman yıne ılac gıbı gozukuyor ben de fondoten surmeden cıkamaz oldm bır aydr((( ve cıldımde de guzellesme olsa yanmycam cılt aynı ustune lekelemdım((

çok teşekkür ederim içime su serptin arkadaşım.senin yüzüne tamamen mi uygulama yapıldı peki.sol yanağımda kaldı diyorsun ya tüm yüzün iyileştide sadece o bölüm mü kaldı.benim tüm yüzüme uygulandı çenemin sağından şakaklarıma doğru değişim var sadece.
dediğin gibi çok çokta işe yarayan bi sistem değil ki zaten gözenekelrimde aynı bir tane lekem vardı ben gibi o da duruyor

dilbercım benım ıkı yanagıma yapıldı ama ıyılesmeyen daha dogrusu solarak ve cok gec olarak ıyılesen yerım sol yanagımda 10 a yakın atıs lekeelrı bugun pembelı bıraz daha solmus kahveye donuk gıbı ama cok korkyrum pembelıkden sutlu kahveye terfı edıp oylece kalmalarından( ya anlatamam hem aynalara kustum hem bakmadan duramyrum doktoruma sureklı kufredesım gelıyor ne gerek vardı bu cılde olesıne komplıke bsy yapmaya dıye!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…