co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

bu arada ozelden msj atma hakkı olan ne olur chanele msj atsın da ıyılesme surecı hakkında bılgı versın bıze onun da son senasda yzunde lekelenme olmustu ne kadarda gectı acaba bı de dılber senın lekelerın once kırmız sonra pembe sonra mı kahve oldu eger ole ıse benımkıde ole olucak bugun 27.gunum((

önceLikLe meRaba aRkada$LaR Ben konuya yeni dahiL oLdum 15yaşımdan beridir süre qeLen ciddi siwiLce RahatszLıqım waR sadece siwiLcede diiL kıRmızı LekeLer we yanakLarımda ki çukurLar Bu yüzden defaLarca intaR etmei biLe dşündüm etrafmdaki insanLarn sürekLi yüzüne nooLdu senin kçükken su çiçeqimi qeçrdn? die sormasndan artk bıktm qitmediqim dr. kuLLanmadıqım iLaç kaLmadı özeLLkLede Roaccutane normaLde herkese 30mq weriLrken bana fayda etmediqi için 40mq'a çkardıLar kiLoyLa orantıLı dozaj arttırıLp azaLtLdıqından Benm kiLomu qeçmş we 40mq Lk o iLacı üsteLk türkiyenin çok ünlü bi prof. kontroLü aLtnda kuLLandm we maLesef dikkatsizLiqi sonucunda qece körü oLdum üsteLk o iLacı kuLLanmadan önce yoktu bu kadar çukurLar. son zamanLarda iyice dernLeşti derma roLLer we orj. pembe maske kuLLanmama raqmen. Buqün acıbadem hastanesinden randewu aLdm fRaksiyoneL Lazer içn 550tL dediLer co2 fraksiyoneLin ücretini henüz öqrenmedm ama sanırım onu yaptrcam qözümü kararttm çukurlar izeL qibi derin diiL ama ynede dikkat çekici derecede beLirqin p.tesi hastaneye qidicem hepinizi haberdar ederm.....

sesimiduyun benimde senin gibi oldu evet önce kızarıklık sonra hafif pembeleşme.şimdi de aslında çok çok kahve değil sanki.ama açılıyor gibime geliyor.sende içini ferah tut.senin işlem yapıldıktan sonra 27. günün mü kabuklanma bittikten sonraki 27. gün mü.benim kabuklanmadn sonraki 15. günüm bugün

dilber benın ıslem yapıldıktan sonrakı 28.gunum bugun yanı ben de hıc kabuklanma olmadı senın ıslemden sonrakı kacıncı gunun bugun? cook agr ıyılesyor pembelıkler hala pembe banyo yapınca yuzumu yıkayıncada hassayetten dolayı daha ada pembelesyor o kadar cok arastrma yaptımkı cogu doktor yurt dısı sıtelerınde ıkı uc haftadan sonrakı leke ve kızarıklık normal degıl dyor yanı azınlık grubundaymsım ama gececek dıyolar kalıcı bı lekelenme olmazmıs dıger arkadasıma gelınce lutfen dıkat et doktoruna herseyo sorr ıyılesme surecı rıskler bakım vs..

25. günüm benimde.demek ki aynı zamanlarda yaptırmışız.dr ile irtibatta mısın peki.memnun olmadığını biliyor mu?şu anda hangi kremleri kullanıyorsun

evet ırtıbattayım su an artık krem kullanmayı kestım cunku ne sursem alerjı yapıyor sadece ceradolın adlı su bazlı nemlendrıcı kullanıyorum bugun benımde pembelıkler hafıf solmus kahve pembe arası olmus dılber aslında yasadgımız durum anormal doktorumu sureklı aıyorum kadın bana gel sana q swıtch yapayım tum o sıkayetlerınden kurtulursun dıyor ben de asla dyrum bı lazerın yan etkısın dger lazerle gdermek cok sacma gelıyor bana aradıgım dger doktorlar bekle 1.5 en gec 2 ayaa tum lekeler gder dyılar sen ne durumdasın sana ne dıyo doktorun

ben avene güneş koruyuculu fondoten kullanıyorum tamamen kapatmıyor ama kimi insan anlamıyor bile.3 sa bir güneş kremimi sürüyorum evdeykende.ben drumla en son 12 aralıkta görüştüm verdiği kremi kullanmaya 10 gün daha devam edeceğim.kontrolüm var zaten yılbaşı sonrası.seninle durumumuz benzerlik göstersede farklı sanırım.sende kabuklanma olmamış,cildin şu an kremlere reaksiyon gösterior.irtibatta kalalım.

evet kesınlıkle ıtrıbatta kalalım ama sunu solıyım resmen lekelı sorunlu bı cılt oldum ben cıldımın bebeksı olmasını beklerken cıldrmak uzereyım ya ınsan kendı elıyle lekelenmeye gdermı!! cook buyukk bı keskem olarak kalmaz umarım bu durum ya her gun bı doktoru aramaktan sıtelerde vakıt gecrmekten bıktım ya pskolojım goctu resmen hıc leke problemım yokken bı alet yzuunden bı hıc ugruna lekelenmek cok koydu bana bugun farkettım de sol yanagımda bı yerde acık kahve gunes leekesı gıbı olmus lazerden sonra senın doktorunun sana verdgı acıcı kremın markası ve adını tekrar yazarmn bı de alerjı kızarıklık falan yapmadı degılmı ben de alayım olmazsa

bu arada sen işlemini nereye yaptırdın?bioface whitening cream kullanıyorum.avene 50 faktör krem aynı zamanda.bioface sabah akşam.bide gece yatmadan bephanten kullanmaya başladım.ayşenur yazıcı yı bilirsin,kendisi ile mailleştim bu uygulamayı sordum onada 1.5 ayda geçecektir telaşlanma demiş.

ben md dermatolojıde yaptrdım unlu bı doktora (gunes erturk) cok korkurumn bılıyomusun dılber bole lekelı kalmaktan bıo face whıtenıng nasıl etksını gostermeye basladı mı yuzum o kadar tuhaf renklere burundukı ozellıkle sol yanagım kahve ve pembe lekelerkle dolu en az on tane yuvarlak nokta seklınde senınkıler nasıl? yanı aysenur hanımın dedıgıne gore 16 gun sonra gecmesı lazım lekelerımzın ınsallahhhh!!!

bu arada sen neden fraksyonel co2 yaprtdın benım uc bes tane sıvılce cukrum vardı dıye yaptrrdım ama ınan cıldım gayet guzel tek renk ve purusuzzusdu su an da cıldımde bır ay gecmesıne ragmen hıc bır olumlu gelısme goremyrum hanı bu ıslem altın standarttı harıklaar yartodu daha beter ardında atıs lekesı bıraktı baska yaptrıan arkadaslar da lutfen paylasımda bulunsun

kızlar benim yüzüm tamamen geçti çok şükür,kabuklar döküldü kızarıklık da geçti.küçük bi tırnak izi vardı yüzümde onun için yaptırmıştım, azalmış gibi görünüyor ama tamamen geçmemiş.

canım aynı doktora yaptrdık ıkımız enım nıye hala gecmedı anlamyrum ben neyı yanlıs yaptım 29.gunum bugun hala kızarık cıldım o kadar bozukkı moralım kabuklanmada olmadı bende herkesın bı haftada gecerken benım yuzum hala lekelı pembe pembe cok acı cekıyrum bılıyomusunz her gun aglyrum nıye nıye allahım nıye!!!

canım sakin olmaya çalış nolur herkesin cildi farklı reaksiyon gösteriyor demek ki.Ben buğday tenliyim,senin tenin nasıl belki onunla ilgilidlr ya da lazeri farklı mı ayarladı acaba benim pek acımadı yapılırken

benım de pek acımadı ama anında sıstı bı tuhaf oldu yuzum sıslıkte yarım saatte ındı sende de sıslık oldumu ben de yanma falan da olmadı orta duzeyde yapmıs ama nıye ya nıye 29 gun oldu hala pembelıkler kahvelıkler lekeler olustu yzumde(((((

benim yüzüm hiç şişmedi canım sadece çok hafif kızardı, ertesi gün ise kıpkırmızıydı nokta nokta lazer izleri vardı sanki biri tırmalamış gibiydi.Ben de o yüzden panik oldum işte.Sonra o kırmızılıklar kahveleşip soyuldu.Sonuçta ikimize de aynı doktor yaptı demek ki cildin verdiği reaksiyon farklı olabiliyor.Seninki de geçecektir sadece daha uzun sürüyor.Bi de sen ne kadar ödeme yapmıştın?

Oncelikle merhaba, bende epey zamandir burada yazilanlari takip ediyorum. Son gune kadar acaba vazgecsem mi diye dusunup durdum fakat dun bende co2 yaptirdim. Yurtdisinda yasiyorum,burdaki kliniklere de guveniyorum cunki insan sagligi soz konusu olunca hic bir risk alamiyorlar. Bazi arkadaslar kabuklanmadan soz etmis. Kesinlikle kabuklanma olmamasi gerekir dediler bana, o yuzden bildiginiz beyaz vazelinden bol bol suruyorum. Cunki kabuklanma yeni izler birakabilirmis. Saniyorum izler az olunca cok guclu uygulamiyorlar. Benim akne izlerim cok derin oldugu icin once uyusturucu krem surduler bir saat etki etsin diye bekledim. Lazer islemide cok acisiz degildi. Dun butun gun yuzum sisti agri ve aci da vardi, kucuk kucuk kanamalar da oldu. Fakat bugun daha iyi. Islemden sonra iyilesme sureci hizlansin diye baska bir cihazin altinda yirmi dakika bekledim. Bugunde yirmi dakikalik bir seans aldim o isinlar yapilan lazerin etkisini guclendiriyormus. Sonuc ne olucak bilmiyorum ama yazarim.

muallıme ben paket aldım 3 prp ve 3 fraco2 ye 2000 kusur odeme yaptım yanı ucuza geldı ama gerı kalan ıkı fraco2 yı naparım bılemyrum ıade alırlarmı acaba??::: asla asla bı daha yuzuzme dokuntrmam ben.kutup yıldızı ne olur sen de gelısmelerden haberdar et bızı ben yurt dısı sıtelerıne grıpte rahatladım zaten burda bır haftada normale donersınzı dıyo tum klınık sıtelerı ama yurt dısında ıyılesme suresını 6 haftaya kadar olabılıyor dıye cok okudum ole rahatladım benım 4.haftam bıttı lekeler solarak ıyılesyor ama hala lazer atrs yerlerı cok bellı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…