co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

Fiyatı bende sordum Acıbademi arayınca uygulama derinliğine, bölgesine ve seans sayısına göre değişiyormuş seans ücreti 500 tl ile 800 tl arasında (fraksiyonel co2 lazer) normal lazerler daha ucuz.

yüzümde sivilce izleri ve lekeleri var bende lazer yaptırmak istiyorum.Sosyal hayatım yok gibi.Kendimi gerçekten çok kötü hissediyorum.Bu benim için son çare çünkü krem falan etki etmiyor izlere.İz dediğim şeyler çukurluk.Biri bana yardım etsin bunu yaptırırırsam en azından %50 fayda sağlar mı.Maliyeti de epey fazla ama bunun için herşeye katlanırım yeter ki azalsınlar.Lütfen biri yardım etsin.

karaciğer fonksiyonlarına ve hormonlarınada baktırmanı tavisye ederim...lazer bu konuda ne kadar fayda sağlıyor bi fikrim yok...ama sürekli tekrarlayan bi durum ise öncelikle
zemindeki sorunu bulman gerekir.....karaciğerdeki fonksiyon bozuklukları cilde etki ediyor bazı durumlarda....bitkisel olarak denemk istersen zerdaçal tüketmeni tavsiye ederim balla
karıştırıp günde iki tatlı kaşığı ye ....şifa rabbimden kullar sebep....geçmiş olsun....

Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim canım.Söylemeyi unutmuşum ama ben roaccutane kullandım sivilcelr geçti artık çukurluklar ve izler var.İlgilendiğin için çok teşekkür ederim.

Kızlar Fraksiyonel CO2 Lazer cilt yenileme, yüz, göz kapakları, boyun ve dekolte bölgelerindeki izleri yok edilmesinde, ince kırışıklıkların giderilmesinde, yüz gençleştirilmesinde, sivilce izleri ve çukurlarının ortadan kaldırılmasında, yara ve yanık izleri ile derin çatlakların neden olduğu izlerin giderilmesinde başarılı sonuçlar elde ediliyor. Ayrıca yüzeysel akne izleri kimyasal peelinglerle yok olabilirken, daha derin sivilce izlerinin tedavisi Fraksiyonel CO2 lazer ile mümkün oluyor. fraksiyonel lazer yazun yapılmıyormuş ama vede zahmetli ve pahalı sayılır en az 3 seans yapılırsa. yapıtrıcam bende ama fiyatı sadece forumlarda okuduklarımdan biliyorum ekimde yapıtırmayı düşünüyorum yalnız bazı şehirlerde mevcut bu tedavi.

Ben gözkapaklarımdan ameliyat olmuştum ve dikişlerin bitiş noktasında iz kalmıştı, 10 seans falan fraktionel lazer yaptırdım sonuç sıfır gelişme.

Kızlar günaydın,
uzun bir süredir aranızda değildim 1 seans fraksiyonel CO2 lazer operasyonunu üniversite hastanesinde yaptırdım ocak ayında cildin kendini toparlaması 2-3 ay sürüyor.ilk yaptırdığımda pek etkisi yok gibiydi ama şimdi gayet iyi bir de deniz- güneş' e dayanabilseydim daha etkili olurdu.

Lazerin atış derinliğine göre etkisi ve iyileşme süresi değişiyor,
Bende ki soruna gelince ; uzun yıllar akne tedavisi gördüm kremler , losyonlar v.s en son roaccutane kullandım 2 yıl ara dönemlerde 6 ayı geçmeyecek şekilde ve kesinlikle doktor kontrolünde bu çok önemli ! tedaviler sonrasında cildimle çukurlar izler oluştu, destek ürünleri ile cildimi hep temiz tuttum cildin taze olması tedavilerde olumlu sonuç almanıza yardımcı olacaktır.

Lazer sonrasında yüzümdeki izlerde % 50 lik bir düzelme oldu tekrar yaptırmayı düşünüyorum ama acısına tekrar dayanabilir miyim bilemiyorum?
İlk atışlarda doktorum derinliğini ufak tuttu dayanıklılığımı ölçmek için, 5-6 . atıştan sonra derinliği arttırrdı izlerden kurtulmak için dayandım ve bütün yüzüme uyguladık.

Ben gayet memnunum, doğru tedaviler, cildi diri tutacak doğru ürünler kullanmanızı tavsiye ederim kesinlikle kulaktan dolma ev maskeleri yapmayın her cilt farklıdır ciltteki nem oranı farklıdır, ürün alırken de bir uzamandan destek alın artık bir cok eczanede cilt testleri yapılıyor nem oranına göre ürün tavsiye ediyorlar

hepinize kolay gelsin

hangi hastahane oluyor bu bagkur vs işe yarıyormu artı ücret nedir.yüzünüzdeki tüyleride yakma artırma gibi durumu oldumu lazerin

hangi hastahane oluyor bu bagkur vs işe yarıyormu artı ücret nedir.yüzünüzdeki tüyleride yakma artırma gibi durumu oldumu lazerin

buujuu bıyık bölgesine atış yapılmıyor , diğer taraflarda tüyüm yoktu zaten olumlu olumsuz etki edeceğini sanmıyorum,
ben seni başka forumdan hatırlıyorum, evde bişeyler yapıyordun iğne gibi cildine, yada yapacaktın, sende durum nedir, yaptın mı ve gelişme sağladın mı, durumun nasıl?

bu insanlar gerçekten soygun yapıyor!!ben Antalya'da bütün son teknoloji lazerlere sahip türkiyedeki sayılı cilt doktorlarından birine bu işlemi yaptırdım!!Aile dostumuz oldugu için de iyi bir indirim yaptı.doktor isterse indirim yapabiliyor yani,seansları benden bir saat önce olan bir bayan 400 tl ödüyordu seansına

chanel merhaba öncelikle paylaşımların için teşekkürler gerçekten sayende çok fazla bilgi sahibi oldum konu hakkında... ben de co2 lzer yaptırmayı düşünüyorum
uzun vadede sonuç vereceğinden bahsetmişsin önceki yazılarında benim sorum şu an yüzün ne durumda??? gerçekten az da olsa faydası oldu mu? yaptırdığına değdi mi? hani dediğiniz gibi %100 bi sonuç ben de beklemiyorum ama %50 bile iyileşme olsa bana yeter diye düşünüyorum şimdiden teşekkürler

arkadaşım merhaba ankarada nerede yaptırdın acaba? hangi doktora? ve geçen zamandan bu zamana ne durumdasın? geçekten fayda sağladı mı? yaptırmaya değiyor mu? şimdiden teşekkürler

merhaba angelita,

ben memnun kalmadım açıkcası düzelme % 30 gibi yani zahmetine, verilen paraya, çekilen acıya değmiyor, kimse kanmasın, kimse yaptırmasın belki o zaman adamakıllı işe yarar makineler getirirler bizde bu dertten kurtuluruz,
birde tavsiyem doktorunuzdan mutlaka resim isteyin, benim ilk seans öncesi ve 3. seans sonrası resimlerim çekildi, bende ilk görüşmede resim istedim ama yasak dedi doktor, üstünde durmadım, siz ısrar edin ben akıl edemedim, sonuçta resimleri asmak, reklam yapmak v.s. yasak olabilir ama kapalı kapılar ardında birkaç resim gösterebilir doktor size tabi sistemine güveniyorsa, bu konuda ısrarcı olmanızı tavsiye ederim.

hadi yaa çok üzüldüm ben memnun olduğunu umuyordum en azından %50 fayda sağlamıştır diye düşünüyordum bu izlerden kurtuluş yok anlaşılan ben gerçi yine de yaptırırım diye düşünüyorum denemeye değer %30 bile bi gelişme azıcık da olsa... hani görünüm olarak uygulama yapılmadan öncekine çok yakın bir durumda mı yüzün acaba? yoksa çok az da olsa yüzeyselleşti mi?
resim daha önce uygulama yaptığı kişilerin resimlerini mi görmemi öneriyorsun? evet o gerçekten çok mantıklı... bi de yapılmadan önce dediğin gibi benim resmim de çekilsin ki yapıldıktan sonrayla karşılaştırabileyim...

ben co2 lazer diye internette araştırma yaptığımda bir resim çıktı onun gibi bir düzelme olsa ben daha ne isterim ki... bak yükleyeyim onu

cnm bir de sana bir kaç sorum daha olacak cevaplarsan çok sevinirim;
sen hani çok etkisi olmadığında bunu doktoruna söyledin mi? söylediysen ne dedi sana?

ikinci sorum lazer uygulaması yapıldıktan kaç gün sonra insan içine çıkabilir hale geliniyor?

üçüncü sorum bu uygulamanın fiyatı uygulanan alana göre değişiyor mu? yoksa tüm yüzde olsa küçük bir bölgede olsa seans ücreti aynı mı oluyor? :44:

çok soru sordum kusura bakma ama kafayı yiycem bu sorunumdan kurtulmak istiyorum bir an önce az da olsa şimdiden teşekkür ederim

doktor muayenede bana eylülde tekrar gelmemi yeni seanslar yapacağını söyledi, anlayacağın tekrar sürec baştan başlayacak oysa ilk görüşmede 3 seansta kesin çözüm demişti, gitmedim tabiki

insan içine çıkman minimum bir hafta, acayip kabuklanıyor, kararıyor cilt bir hafta sonra kabuklar dökülüyor, solaryumda fazla kalmış gibi kıpkırmızı bir yüz çıkıyor altından

fiyat aynı, tüm yüz fiyatı verdim ben
aşağıdaki siteye de bak orada daha işe yarar cihazların bilgileri var, hem belki daha iyi sonuç alırsın, bol şans :)

xxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:

anladım cnm çok teşekkürler verdiğin bilgiler için çok karışık kafam ne yapıcam bilmiyorum iyice araştırmam lazım ona göre karar vericem artık yaptırıp yaptırmamaya :44:

aşağıdaki site dediğin nedir? onu anlayamadım :44:

Kızılay'da bir tıp merkezinde güzellik uygulamaları var, bana fraksiyonel lazeri önerdiler. bende hiç leke, iz falan yok. sadece cildimde elastikiyet kaybı, ve gözenek sorunu var. doktor 3 haftada bir önerdi. seansı 300 TL. dolgu işi biraz pahalı bu sistem daha uygun dedi. karar veremedim. ayrıca uzun süre kabuklanma varsa nasıl olacak, ben işyerimden izin alamam. karar veremedim arkadaşlar. yüzünde sorun olmadan bu işlemi yaptıran varmı, sadece cilt güzelliği için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…