Çivi Çiviyi Söler Mi?

Canım ne alaka..Her ayrılıkdan sonra illa hayatımıza birini sokmak zorunda değiliz zaten hemenbenneyaptımki

Elbette bir süre insan kendine zaman ayırmak ister..Yanlız kalmak,kafasını toplamak ister.Gayet doğal bir süreçtir..Ama her acının bir sonu olmaldır..Bir gün tekrar bizi etkileyen,bize değer veren birileri karşımıza çıkabilir..Yoksa her ayrılıkta hemen birini bulmak bunu düşünmek kolay mı? Bu kadar basit değil...Zaman herşeyin ilacı diye boşuna denmiyor...:1closedeyes:

Hee öyleyse ben yanlış anlamışım..benneyaptımki
Ben bir ilişki biter bitmez hemen yenisine başlamak diye anladım;"çivi çiviyi söker" derken..:nazar:
Yoksa zaman geçtikten sonra elbette sular durulur,güneş yeniden doğar..:lepi:

walla.. civisine baglı .. benım kocamm Allahıma sukur otekı cıvılerı catır catır soktu hemde hıc ız bıraktırmadan..

bence çivinin çiviyi sökme işi duruma göre degişiyor.cünkü bı laf daha vardır gelen gidenı aratır diye.dmekkı sen dogru insanla şimdi karsılasmıssın.Allah ayırmasın ve mesut etsin inşallah

tamamiyle çiviye bağlı bu her zaman sökemiyor malesef hayatta birçok şey unutuluyor tabiyki iz kalsada unutulacak ama çivi önemli işte hüsranaa uğranılabilir...

bence sökmüyo çivi çiviyi söker die öle bi yanlışlıklara boğulursunuz ki ozaman öle olmadığını anlarsınız bunu sizin için sölemiyorum siz şanslıymışsınız ve karşınıza iyi biri çıkmış demekki eski sevgilinizide o kadar çok sevmiyosunuzdurda alışkanlığı vardı yoksa kolay kolay başka birine bu kadar çabuk aşık olmazdınız die düşünüyorum...

bence sökmüyo çivi çiviyi söker die öle bi yanlışlıklara boğulursunuz ki ozaman öle olmadığını anlarsınız bunu sizin için sölemiyorum siz şanslıymışsınız ve karşınıza iyi biri çıkmış demekki eski sevgilinizide o kadar çok sevmiyosunuzdurda alışkanlığı vardı yoksa kolay kolay başka birine bu kadar çabuk aşık olmazdınız die düşünüyorum...

Aşkın insanı ne zaman bulacağı belli olmaz..Belki 1 saat sonra belki 10 yıl sonra...

Aşkın insanı ne zaman bulacağı belli olmaz..Belki 1 saat sonra belki 10 yıl sonra...

belki ama bi gönülde iki aşk olması mümkün mü bana göre diil zaten bi taraftan bi tarafa aşık diiilsinizki hemen aşık olabiliyosunuz demiştim ben kafa kalb eşitliği çok önemli...

eski sevgilim için ölürüm derecesinde seviyordum ama soğudum ,artık sevmiyorum.evet alışkanlık vardı.hayatıma yeni birini sokmayı düşünmüyordum onu unutamam diyordum.aslında hayatımda şu an biri yok sadece konuşuyoruz ama eskisini unutturdu iki konuşma..

şu anda evliyim, bundan önce 10 yıllık bir ilişkim vardı, asla unutamam dediğim halde, sadece anılarda kaldı.

belki ama bi gönülde iki aşk olması mümkün mü bana göre diil zaten bi taraftan bi tarafa aşık diiilsinizki hemen aşık olabiliyosunuz demiştim ben kafa kalb eşitliği çok önemli...

Bir gönülde 2 aşktan bahseden mi vardıkafamçokkarıştı

Aradan zaman geçtiğinde insan kendi ile başbaşa kaldığında tekrar bazı duyguları yaşamak isteyebilir,hatta belkide hiç düşünmezken kendisine güzel davranan,kendisini iyi hissettiren,mutlu olabilceği,aynı frekansı yakaladığını düşündüğü biri karşısına çıkabilir..Çıkmayadabilir..Bunun garantisi yoktur..
Ama Bir kalpte 2 aşk diye bir söylem söz konusu değil burada..Biri zaman içinde azalmış,soğuma olmuştur,diğeri de zaman içinde oluşur...dediğim gibi bu zaman 1 saat te olabilir 10 yıl da olabilir...

burada bahsedilen biri varken bir başkası değil, biri gidince bir başkası. herkes hem kendine hem de yeni bir sevgiliye bir şans vermeli, zaten verince görüyorsunuz; çivi çiviyi söküyor.

evet benim ilişkim bitti yani iki aşk söz konus değil.eskisi bitti,yeni bir aşk alevlenmek üzere :)

söker söker.. sökmese bile sökmeye çalışırken sen onla oyalanıp eskisini unutursun.. bölece sökmese bile işe yaramış olur..

evet kesinlikle ÇİVİ ÇİVİYİ SÖKER sonuna kadar katılıyorum:kahve:
tecrübeyle sabittiryerimseniben
herşeyim derdim.. onsuz nefes alamam derdim..
ama öyle talihsiz şeyler yaşandıki ayrıldık.. daha doğrusu ayrıldım:lepi:
çok zaman geçmedi.. karşıma sevdiceğim çıktı iyikide çıkmış:asigim:
gerçek aşkı onla yaşadım.. yaşıyorum.. ve inşallah sonsuza dek onla yaşıycamŞeniz

Kerpetenle henüz tanışamayanların mottosu bence.
Bir çivi diğerini söker, sonra o çivi gelir ötekini söker, böyle sürer gider bu oyun.
Ta kii....elinize bir yerlerden bir kerpeten ilişinceye kadar.

Ayrıca buradan yetkililere tekrar seslenmek istiyorum.

SEVGİLİYİ UNUTMA HAPI İSTİYORUM! :enbuyukkk:

X