' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

çinare kiss nden kii,, inan ben suan cok rahatim.
Ve her dedgimide tek tek yapior.
Sadece o bagirdiginda susuormm. Ve sonuc ozur dilioor.
Ve bidahakinee daha dikkatli oluyor.
Eskiden kavga ederdk ya, üstüne yürürdm dövecek gibi hemde.

Ahh gulum hikom su yaz gelsin bende almak istiyorumn baston insallah

Bak ne guzel akli sendeymis hikomun dedigi gibi

Ahhh ahhh nazlim eskiden bende oyle bi bagirirdim karsiklik verirdim valla cok kiyamatler kopuyordu artik kendimi frenleyebiliyorum cok sukur zamanla oldu

Baston en iyisi byusunlerde bende alicam.
Koci kiskanclgndan bi yre cikarmazdi eskiden.
Simdi nereye gdersen git dedi. Oglani al gez. Kafani dagit.
Bende oyle yapicam. Hele bi ilkbahar gelsn.
Arkadass bi arabam olsaaaaaa ahh ahhhh
Esine seslenmivek olman super.
Bak esinde sairaca gor.
Gulerek karsila.
Askm hytm hosgeldn deee[/QUOTE]

Artık nasıl kıskansın hikom yanında oğlun var içi rahat , şu son üç cümleyi anlayamadım , ben eşimi öpücüklerle karşılıyorum ki o da beni öpmeden oturmaz . Işe giderkende evlendiğinizden beri hep beni öpersek gider şimdi bide kızımız var onuda öpüyoo

Son düzenleme:

Walla susmak en iyisi.
Onlar bzm gibi sakin degiller.

o bendede var..benim kocişde çok iyi insan.yalan söyleyemem..kavga ederiz, asabi, bazen kabaama seviyorum hemde çok...bana o kadar yardim ederki yerleri bile siler bulaşık yıkar çamaşır asar...geçen gün mutfak çokkkk dağınıkti.uymuş dumm bende...sabah uyandım ne göreyim her tarafi toplamış.mutfak bal dök yalakıyamadım.bude işe gitmişdedim senmisin bağıran kıymetini bilmiyenbazen onun bu yaptlkları karşısında kendime ezik hiss ediyorum:2::2:

Artlk bende deniycem kevom bakalım...gözümün önüne yazdıklarimizi getircem:26:

Wayyyy esinde ne hamaratmis.
Bizimki ben ewdeyken hcbise yapmaz.
Yardim istersem yapar da.
Evde yoksam benim korkumdan bulask yikar, camasr yikar.
Sende adama iskence etme kisss.

Kewom ben çok şakindindim ne olduysa doğumdan sorna oldu çok sinirleniyorum herseye eşim benim sakindir hiç bi tartışmamız büyümemişyir en faZla 5 dk sorna gelir öper, he bu arada sadede gelim bu hastalık tiroid hastalığı sinirlilik yapıyormuş eşim bana derdi sen böle degildin şimdi. Ben diyorum aşkım bak hep bu hastalıktan dolayı böle oluyormuş öptü beni üzüldü gözleri doldu

Artlk bende deniycem kevom bakalım...gözümün önüne yazdıklarimizi . Cok degistin diyo. Simdi seni daha cok cok daha cok seviyorum diyotircem:26:
Nazlim bak sana ne guzel yardimci oluyo allah razi olsun
Bak zannediyoruz biz susunca oNlar bagirip cagirinca ezik hissediyoruz kendimizi . Kotu hissediyoruz cvp verip bagirinca ohh rahatliyoruz sanki hakli duruma cikiyoruz aslinda biz haksiz duruma dusuyoruz hakli olsakda biz sustunmu onlar zaten pisman oluyo uzuluyorlar bize bagirdiklari icin
Hersey bizde bitiyo esim onceden derdi cok saygisizlik yapiyorsun diye simdi ben susuyoru

Wayyyy esinde ne hamaratmis.
Bizimki ben ewdeyken hcbise yapmaz.
Yardim istersem yapar da.
Evde yoksam benim korkumdan bulask yikar, camasr yikar.
Sende adama iskence etme kisss.

Hamarat gerçektden..iki erkek kardeşler.kv kızı olmayınca.bunlarda yardım ederlermiş hep annelerine..o yüzden yapar...deniycem artık bende yapmalıyım.yoksa ölene kadar didişe didişe yaşariz

Troid dogru tbii..
Benim annemde guatrni aldirmsti, snra melakee gibikadin olmustuu
Kiss bizim bu kocisler amma duygusallar yaaa.

A

Benimkide hep der.saygısızlık ypıyorsun filan...dilime hakim olamıyorum

Oyyy kiyamam canimm benimm ya allahim hepimizin evliligini mutlulugunu bozmasin insallah evet gulum sinirlilik halsizlik herseyi yapiyo insallah ilaclar hersey normale döner

Oyyy kiyamam canimm benimm ya allahim hepimizin evliligini mutlulugunu bozmasin insallah evet gulum sinirlilik halsizlik herseyi yapiyo insallah ilaclar hersey normale döner

Ya kewom bişi sorucam bu ilçe bende iki gündür ateş yapıyo ben uyuyordum eşim gelmiş bana diyo ateş gibi yanıyordun şuan da öle belime yumurta kursan pişer ateş gibi sende oldumu

Ya kewom bişi sorucam bu ilçe bende iki gündür ateş yapıyo ben uyuyordum eşim gelmiş bana diyo ateş gibi yanıyordun şuan da öle belime yumurta kursan pişer ateş gibi sende oldumu
Geçmiş olsun gülüm ya..ilaçdanmı oluyor bu

T sorda allah allah gülüm bilemedim ki bende hic olmadi belki ilacin yan etkisidi ilaim proktesunu okudun gulum

Bide size haber vereyim sevincimi.5 senelik hasretim sona eriyor kızlar.Allah izim verirse..annemler gelicek.20 25 güne inşallah. O kadar heyecanliyimki...tohafim...beni en son 19 yaşındayken gprmüşlerdi.şimdi 24 yaşında iki kızım var artık. Kız kardeşimi 12 yaşındayken görmüştüm. Küçücükdü..şimdi 17 yaşında genç kız oldu.erkek kardeşim 18 yaşında asker gitmeye hazırlanan bir gencdi..şiçdi çalışan.evlenmemekde ısrar eden 23 yaşında bir adam oldu...annemle babamsa daha 47 lirendeydiler daha.şimdi 52 kilerinde..kızlarım sa hiç yoktulat..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…