' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

TE=kevsersoylu:;34156796]Beninde bulasiklar var simdi halletmem imkansiz eervaykanbizde kiimlanyetenej siasinizi izliyoruz horon teptik koptu gulmekten cadi:)[/QUOTE]

Erva uyandi demekk:emir_bebek:
Bnmkide geceki uykusuna gectii
Yarin cocugu olan bir arkadasm gelecek.
Ewn temizLgi de iidare eder. Mutfak temiz allahtan.

Bende elizi uyuttun ama uyandı zilli çok az uyuyor eşimde dışarda atkaşlarıyla buluştu gelsin bi ifadesini alım saat kaç oldu :KK47:

evsersoylu;3iy]Du kizz brnde oynuyum]

:-) :-) :-)
Sen ztn oynama diince sen geliosn aklmaa hele horon dendigindeee :KK1:

Gülom,, bence bisee demeee, hatta gulerek karsilaa.
Ama sooonraaa iyi anini yakala neden gec kaldigni sor.
Eger ewe geldgnde kotu karsilarsan bidahakine yine gecc kaLir
Kislar kocisleri iyiligimizLe ezelmmm:21:

[QUOTEkızda gece cok sıkliz;34156940]Olmuyo ya keda şke üçümüz yan yana olsaydık bak o zaman ne oynardık valla :KK14:[/QUOTE]
Evet gulum ya hep b. Bazen cikar ararim evebgelme saati tabi 15 dk rotarla bazen tam zamaninda:))aber 3 bir ara da ne gizel olurdu kadrr ama genede burda bulustukk cok guzel bi dostluk olduya allahim bozmasin

Bizim kizda gece cok sık uyaniyor bakalim bu gece ne olucak esin cok cikmiyorsa disari birak ciksin kiz tabi belli bisaaten sonra direk eve

Ayy kizlarr k.bakmayin cok karisik yazdim tiviye bakarken:)

Son düzenleme:
[QUOTEsoylu;34156996][QUOTEkızda gece cok sıkliz;34156940]Olmuyo ya keda şke üçümüz yan yana olsaydık bak o zaman ne oynardık valla :KK14:[/QUOTE]
Evet gulum ya hep b. Bazen cikar ararim evebgelme saati tabi 15 dk rotarla bazen tam zamaninda:))aber 3 bir ara da ne gizel olurdu kadrr ama genede burda bulustukk cok guzel bi dostluk olduya allahim bozmasin

Bizim kizda gece cok sık uyaniyor bakalim bu gece ne olucak esin cok cikmiyorsa disari birak ciksin kiz tabi belli bisaaten sonra direk eve[/QUOTE]

Kewom ya bnm kocisde cikmaz.
Eskiden bataga sarmisti ,, vok sukur birakti
Simdide isinden baska bisey dusunmuor.
Gülüm bncede ciksin birak.
Ne kdr cok sıkarsan o kdr cok cikar.
Ben eskiden batak oynama derdim. Gitme derdm.
Arkadas hergun giderdi. Sonra laf etmeyi biraktm.
Sonra kendisi birakti oynamayi

[QUOTEsoylu;34156996][QUOTEkızda gece cok sıkliz;34156940]Olmuyo ya keda şke üçümüz yan yana olsaydık bak o zaman ne oynardık alıştım sonr/QUOTE]

Bizim kizda gece cok sık uyaniyor bakalim bu gece ne olucak esin cok cikmiyorsa disari birak ciksin kiz tabi belli bisaaten sonra direk eve

Kewom ya bnm kocisde cikmaz.
Eskiden bataga sarmisti ,, vok sukur birakti
Simdide isinden baska bisey dusunmuor.
Gülüm bncede ciksin birak.
Ne kdr cok sıkarsan o kdr cok cikar.
Ben eskiden batak oynama derdim. Gitme derdm.
Arkadas hergun giderdi. Sonra laf etmeyi biraktm.
Sonra kendisi birakti oynamayi[/QUOTE]
Bizimkide sever oynar abisiyle ama o giderse ben de giserim gezmeye :) bizde karsiliklk ben ona izin verdiysem oda verir
Bixim ki telde bi savas oyununa sarmisti dusn sabah 5 saate alarmini kurardi oynardi ayarlardi yatardi soyledim soyledim birakmadi sonra bende laf etmedim alistim sonra kendisi birakti cok sukur

Oh be öteki türlü tekke yazana kadar canım çıkıyordu şimdi normal mobil e geçtim öle yazıyorum yetişemedim size.

Benim koçiş geç gelince kendisi açıklamasını yapıyor bu gün ben istedim çıkmasını bir ara çok çıkıyoru sürekli kıxıyorduk annesiyle birlikte şimdi bıraktı , bu gün ben çıkmasını istedim o yüzden laf etmicem bu sefer adamı sıkarım :KK66:)

Oh be öteket erkik senden olsuni türlü tekke yazana kadar canım çıkıyordu şimdi normal mobil e geçtim öle yazıyorum yetişemedim size.

Benim koçiş geç gelince kendisi açıklamasını yapıyor bu gün ben istedim çıkmasını bir ara çok çıkıyoru sürekli kıxıyorduk annesiyle birlikte şimdi bıraktı , bu gün ben çıkmasını istedim o yüzden laf etmicem bu sefer adamı sıkarım :KK66:)
Aynen gulum en iyisi bos ver bu s eferlik senden olsun:))

Eliz büyüse eşim çıkınca bende çıkarım sma şimdi küçük olduğu için bide bebek arabası biraz büyükkaldır indir katla zor oluyor, yazın baston pusetlerden alıcam o zaman rahat rahat gezerim şimdi eşime muhtacım

walla kizlar, bu kocisler uzerlerine gidilmesnden hiicc hoslanmiorlsr.
Dun aksam geldi laptop in sarj'aleti nerdeymos.
Dedm blmiormm cantasinom icine bak dedm.
Bagirdii bi suru söylendi. Yok bdha esyalarimi elleme falan.
Sustummm hcbise solemedm.
Eskiden olsa hkmt "banane snn sarjaletnden, bn ellemedm ne bagiriosn die solenirdi snra
Daha buyuk tartisirdkk..
Dun naptm sustuum,,. Tabi bulmus.
Bende o gttktwn sonra yattm uyudu.
İcine batms geldiii. Uyandrdi beni
Askm sana bagirdgm icin ozur dilerm. Affrt beni.
Seno ck sewoormm. Dedi. Dolu optuu

Geldi şimdi görmesin dedi, eğlence varmış arkadaşlarla oraya gitmiş bilseydim öle bişi olduğunu sizide götürürdüm diyo

E=Roseliz;34157181]Eliz büyüse eşim çıkınca bende çıkarım sma şimdi küçük olduğu için bide bebek arabası biraz büyükkaldır indir katla zor oluyor, yazın baston pusetlerden alıcam o zaman rahat rahat gezerim şimdi eşime muhtacım[/QUOTE]

Baston en iyisi byusunlerde bende alicam.
Koci kiskanclgndan bi yre cikarmazdi eskiden.
Simdi nereye gdersen git dedi. Oglani al gez. Kafani dagit.
Bende oyle yapicam. Hele bi ilkbahar gelsn.
Arkadass bi arabam olsaaaaaa ahh ahhhh
Esine seslenmivek olman super.
Bak esinde sairaca gor.
Gulerek karsila.
Askm hytm hosgeldn deee

Cinare ne gusel isimmiş. sen çinare dememi istiosan onu diiim ..
Bende yemek yapmadm walla kocis illa yemek demez.
Simdide kardesnn ewine calismaya gtti. Kimblir ne yer.
Ben bunku yedgm cikulardan snra bise yemem walla.
Sana nasıl rahatsa öyle de.benim için fark etmez hikom..
walla kizlar, bu kocisler uzerlerine gidilmesnden hiicc hoslanmiorlsr.
Dun aksam geldi laptop in sarj'aleti nerdeymos.
Dedm blmiormm cantasinom icine bak dedm.
Bagirdii bi suru söylendi. Yok bdha esyalarimi elleme falan.
Sustummm hcbise solemedm.
Eskiden olsa hkmt "banane snn sarjaletnden, bn ellemedm ne bagiriosn die solenirdi snra
Daha buyuk tartisirdkk..
Dun naptm sustuum,,. Tabi bulmus.
Bende o gttktwn sonra yattm uyudu.
İcine batms geldiii. Uyandrdi beni
Askm sana bagirdgm icin ozur dilerm. Affrt beni.
Seno ck sewoormm. Dedi. Dolu optuu

Ben daha o dömemi aşamadım canım.malesef.dsysnamıyorum bende cevab veriyorum..filan büyüyor gerçekten konu.denedim gerçekten sustuğumda gelib özür diliyor.ama işte dayanamıyorum dilim dönüyor:KK35:

X