' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Koci=kevsersoylu;34154859]Neydiyim rvayi uyutuyorum sen napiyon bakim karnin agriyor mu benimkide gelir yakında
Aynen kiz:)[/QUOTE]

Yediklerimden onra 74.8 oldugumu sanmiorm ama neyse.
Bizimkininde uykusu war ama uyumuor. Birazdan corbasini iciirip yatirirm.
Kocis kardesinin ewine gitti, oranin neti hizli isini kolay bitirir die oraya gittii
Onu gonderdm. Yaa o kdr ck cikuyedimm ki mideem fena şiş.
Bide regl den haliyle

Koci=kevsersoylu;34154859]Neydiyim rvayi uyutuyorum sen napiyon bakim karnin agriyor mu benimkide gelir yakında
Aynen kiz:)

Yediklerimden onra 74.8 oldugumu sanmiorm ama neyse.
Bizimkininde uykusu war ama uyumuor. Birazdan corbasini iciirip yatirirm.
Kocis kardesinin ewine gitti, oranin neti hizli isini kolay bitirir die oraya gittii
Onu gonderdm. Yaa o kdr ck cikuyedimm ki mideem fena şiş.
Bide regl den haliyle
[/QUOTE]
Olsun hikom regl bitsin sen tam gaz d evam edersin sonra benimki geliyo benim cnm da istiyi ciku regl olunca cok şişiyor cok kotu oluyor hic sevmiyorum olmayi bense corba yapcamervayi yatiriyi da

Olsun hikom regl bitsin sen tam gaz d evam edersin sonra benimki geliyo benim cnm da istiyi ciku regl olunca cok şişiyor cok kotu oluyor hic sevmiyorum olmayi bense corba yapcamervayi yatiriyi da[/QUOTE]

Ay hele ben gokhan ne zmndr sisko demiordu, gobek cikinca sbh sisko dedi uyuz iste.
Regl btmedn yarin diyete dewam etmem gerekoor.
Oglana pazardn balkabagi almstm, onun corbasni yaptm,
İcirirm birazdan.
Sen nasilsin bakim. Fatih nasil. Parmagi iyilesmistr dmi

Salam aleykum kızçeler.nasılsınız...ben yorgunum. Kızları yıkadım.canım çikti valla.sizden ne haber

Salam aleykum kızçkesisılsınız...ben yorgunum. Kızları yıkadım.canım çikti valla.sizden ne haber

Aleykümesselam nazlimmm , kiss snn ismin ne ,, kizinin adini soyluorm surekli.
Ayy bnm azcik karnim agriyor. Oglen agri kesici icmistim, bu arada profl resmn super bnm sipam huysuz sabahdan bu yana 1saat uyumadi walla

Son düzenleme:
Olsun hikom regl bitsin sen tam gaz d evam edersin sonra benimki geti kliyo benim cnm da istiyi ciku regl olunca cok şişiyor cok kotu oluyor hic sevmiyorum olmayi bense corba yapcamervayi yatiriyi da

Ay hele ben gokhan ne zmndr sisko demiordu, gobek cikinca sbh sisko dedi uyuz iste.
Regl btmedn yarin diyete dewam etmem gerekoor.
Oglana pazardn balkabagi almstm, onun corbasni yaptm,
İcirirm birazdan.
Sen nasilsin bakim. Fatih nasil. Parmagi iyilesmistr dmi
[/QUOTE]
:) BU erkekleri anlamak imkansiz:) bizim kide ayni hersey tam o gobek bozuyo diyo anam ugrasiyoruz iste gidicek ama bakalim ne zaman ohh afiyt olsun bnm ogluma yarasın
Iyim be hikom cnm biraz sıkkın cok sıkısıgız anlatamam surda borcun bitmesine 10 ay kaldi arabanin ozaman rahatlicaz ama parasiz olmuyor ya boylenetten bakiyorsun alamiyorsun falan cok zor
Esimde diyo satiyim arabayi rahatlayak sonra aliriz araba bende diyorum 10 kaldi sikak diyorum ama artik sıkilmiyor fatih diyo uzulme sen ben herseyi halledicem ama ne biliyim hikomm ya canım sıkılıyor valla

TE]
:) BU erkekleri anlamak imkansiz:) bizim kide ayni hersey tam o gobek bozuyo diyo anam ugrasiyoruz iste gidicek ama bakalim ne zaman ohh afiyt olsun bnm ogluma yarasın
Iyim be hikom cnm biraz sıkkın cok sıkısıgız anlatamam surda borcun bitmesine 10 ay kaldi arabanin ozaman rahatlicaz ama parasiz olmuyor ya boylenetten bakiyorsun alamiyorsun falan cok zor
Esimde diyo satiyim arabayi rahatlayak sonra aliriz araba bende diyorum 10 kaldi sikak diyorum ama artik sıkilmiyor fatih diyo uzulme sen ben herseyi halledicem ama ne biliyim hikomm ya canım sıkılıyor valla[/QUOTE]
naparsal yapalm istedkleri gbi olamicaz illaki bse cikaricaklardr.
Ben aynada tamam hkmt oldn diyene kdr diyeti birakmcam.
Sıkıntisiz hcbi ew olmazda sen yne de guclu ol.
Esin halleder ins. Ama arabayi satmayn derim. Arabann parasiyla borcu odersiniz,
GEriye kalan para da baska biyere gder. Bencee satmayn.
Bzde kemerleri baya sıkıyoruz. Borcumz yok allaha sukde ,, yeme icme cook para gsior bliosun.
Hele oglisin masraflari.
Walla allah razi olsn kocislerden. Bizlerin gelecgmz icin ugrasiorlar.
Oglan buyusun de bende calismak istiorm.
Parttime falan .

=kevsersoylu;34155133]Aleykum selam nazlim hos geldin nasil olsun corba yapicam[/QUOTE]

Kewom sen corba yap.
Bende oglani doyurimm
Gelirimm tamam

naparsal yapalm istedkleri gbi olamicaz illaki bse cikaricaklardr.
Ben aynada tamam hkmt oldn diyene kdr diyeti birakmcam.
Sıkıntisiz hcbi ew olmazda sen yne de guclu ol.
Esin halleder ins. Ama arabayi satmayn derim. Arabann parasiyla borcu odersiniz,
GEriye kalan para da baska biyere gder. Bencee satmayn.
Bzde kemerleri baya sıkıyoruz. Borcumz yok allaha sukde ,, yeme icme cook para gsior bliosun.
Hele oglisin masraflari.
Walla allah razi olsn kocislerden. Bizlerin gelecgmz icin ugrasiorlar.
Oglan buyusun de bende calismak istiorm.
Parttime falan .
[/QUOTE]Hikom ya satmadan olmuyor gercekten cok zor babamlar olmasa bitigiz gecen cocugun bezi bitti. Para yok gitti arkadasindan borc aldi dayanamdim agladim geldi sarıldı falan uzme kendini gecixek diye bu zamana kadar hep ben diyordum bitti az kaldi 10 ay kaldi az daha sikariz diye olmuyor hikom daha fazla hele bide kızımın bezi bitince para olmayinca insanin cok zoruna gitti eskiden boylemiydik kaza yapmadan once nerdeywe hergun yer gezer icerdik ama simdi ne gaz ne benzin
Tamam hikom ben burdayim

Aleykümesselam nazlimmm , kiss snn ismin ne ,, kizinin adini soyluorm surekli.
Ayy bnm azcik karnim agriyor. Oglen agri kesici icmistim, bu arada profl resmn super bnm sipam huysuz sabahdan bu yana 1saat uyumadi walla
evet doğru.ismim zor biraz.çinare ismim.ama çınar diye bilirsin kısaca.Geçmiş olsun hikom..benim kızda uyumuyor vallayarim saat bile uyumadı bugün
Aleykum selam nazlim hos geldin nasil olsun corba yapicam
Ben yemek yapamadım bugün..balık vardı büyük kıza onu ekmekle yedirdim.küçüğümede patates püresi

kewom, cok sıkıştiysaniz satmakta mecbursunuz tabi.
BiZdede para suyunu cekior. Kocis dedi paramz kalmazsa oglana biriktrdigmz cyreklern brini satarz diye.
Bende olmaz dedm napalm dedi. Hakli mecbrsak yapmak zorundayz.
Eskiden bi yerde caliirken maasndan ceyrek aliordu. Oglann dogumu dada takmslardi.
Allah hepimze yardm etsn.
Annesi yarin biraz para wereckms.
Gecen annemler bana dgum gnu icn para gonderdiler yoksa belimizi dogrultamayiz walla.

Cinare ne gusel isimmiş. sen çinare dememi istiosan onu diiim ..
Bende yemek yapmadm walla kocis illa yemek demez.
Simdide kardesnn ewine calismaya gtti. Kimblir ne yer.
Ben bunku yedgm cikulardan snra bise yemem walla.

Aminn hikomm ya gecicek hepsi allahim gunahsiz yavrularimizin yuzune baksın saticak aradi konustuk baya. Kredi kartini kapaticam diyo kiricam diyo sen bana guvenme uzme kendini hepsi gecicek bn gene dayanamdim agladim seviyorum sni diyo aglama o diyo gotû bokluya olurum. Diyo eskiden kaza yapmadan rahatsak gene oyle olucaz diyo içim ferahladi ya ben kocama guveniyorum bu zamana kadar beni hic kirmadi sıkıntida birakmadi ne istediysem yapti bunu da. Halledicek insallah allahimin izniyle allahim hepimizin yardimcisi olsun

yaniii, esine guven sen. O sizin icin calisior didiniyor.
Kisss dötü poklu demissin yaaaa koptmmmm burda,,, bolee sewişe can kurbaaan
Walla iyiki tanimişimmmm senii. Kredi karti beladrrr, ne bnm war ne kocisinnn
Arabayi da dugunde takilan altinlarla almistik.

Bende senii hikommm bebdee seni ve gulumu iyiki tanimisim
O hep oyle sever:) can ya can o
Kiz hiko az once bi yedimm valla migdem daha almiyi cnm bide ciko istiyor belki nescafe icerken yerim bu hafta gelecek regl harelde karnim sis

Bende senii hikommm bebdee seni ve gulumu iyiki tanimisim
O hep oyle sever:) can ya can o
Kiz hiko az once bi yedimm valla migdem daha almiyi cnm bide ciko istiyor belki nescafe icerken yerim bu hafta gelecek regl harelde karnim sis

Gülümsuz biz olurmuydukk dimi kewom.
Oglan sonunda uyudu, camasrlari serdim.
Benmde pilim btmek uzereee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…