' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Harfler ne acayip çıkmış yav:KK53:

Bu arada gülüm mutlaka doktoru na sor.bence ilacın yan etkisi..belki başka ilaç yazar..dikkat et..

[QUOalmanyadaydn dmi.
4157911]Bid:-)
e size haber vereyim sevincimi.5 senelik hasretim sona eriyor kızlar.Allah izim verirse..annemler gelicek.20 25 güne inşallah. O kadar heyecanliyimki...tohafim...beni en son 19 yaşındayken gprmüşlerdi.şimdi 24 yaşında iki kızım var artık. Kız kardeşimi 12 yaşındayken görmüştüm. Küçücükdü..şimdi 17 yaşında genç kız oldu.erkek kardeşim 18 yaşında asker gitmeye hazırlanan bir gencdi..şiçdi çalışan.evlenmemekde ısrar eden 23 yaşında bir adam oldu...annemle babamsa daha 47 lirendeydiler daha.şimdi 52 kilerinde..kızlarım sa hiç yoktulat..:nazar::nazar:[/QUOTE]

Sen almanyaday duin dimi.
Buraya gelme sansin olmadi mi hic
Adina coooook sewindimmmm,,,,,,

[QUOalmanyadaydn dmi.
4157911]Bid:-)
e size haber vereyim sevincimi.5 senelik hasretim sona eriyor kızlar.Allah izim verirse..annemler gelicek.20 25 güne inşallah. O kadar heyecanliyimki...tohafim...beni en son 19 yaşındayken gprmüşlerdi.şimdi 24 yaşında iki kızım var artık. Kız kardeşimi 12 yaşındayken görmüştüm. Küçücükdü..şimdi 17 yaşında genç kız oldu.erkek kardeşim 18 yaşında asker gitmeye hazırlanan bir gencdi..şiçdi çalışan.evlenmemekde ısrar eden 23 yaşında bir adam oldu...annemle babamsa daha 47 lirendeydiler daha.şimdi 52 kilerinde..kızlarım sa hiç yoktulat..:nazar::nazar:

Sen almanyaday duin dimi.
Buraya gelme sansin olmadi mi hic
Adina coooook sewindimmmm,,,,,,[/QUOTE]

Evet hikom.haylr malesef.oturma iznimiz yok.onu bekliyoruz..sağol arkadaşım

Bide size haber vereyim sevincimi.5 senelik hasretim sona eriyor kızlar.Allah izim verirse..annemler gelicek.20 25 güne inşallah. O kadar heyecanliyimki...tohafim...beni en son 19 yaşındayken gprmüşlerdi.şimdi 24 yaşında iki kızım var artık. Kız kardeşimi 12 yaşındayken görmüştüm. Küçücükdü..şimdi 17 yaşında genç kız oldu.erkek kardeşim 18 yaşında asker gitmeye hazırlanan bir gencdi..şiçdi çalışan.evlenmemekde ısrar eden 23 yaşında bir adam oldu...annemle babamsa daha 47 lirendeydiler daha.şimdi 52 kilerinde..kızlarım sa hiç yoktulat..:nazar::nazar:

Şimdiden gözün Aydın nazlıma çok sevindim senin adına

Ya öle bişi ki bu hastalığın tr de sadece iki ilacı var biri ithal biri de türkinde üretiliyor İtalya olan sürekli bitiyo yani mecburum bunu kullanmaya saten kont gidicem o zaman sorarım ilk başlarda böle yan etkiler olabiliyor kiminde saç dökülmesi kimide çarpıntı sonuçta artık metebolizmam çalışıyor umarım tedavi aşamasındayızfır ömür boyu ilaç kullanmak istemiyorum

Ya öle bişi ki bu hastalığın tr de sadece iki ilacı var biri ithal biri de türkinde üretiliyor İtalya olan sürekli bitiyo yani mecburum bunu kullanmaya saten kont gidicem o zaman sorarım ilk başlarda böle yan etkiler olabiliyor kiminde saç dökülmesi kimide çarpıntı sonuçta artık metebolizmam çalışıyor umarım tedavi aşamasındayızfır ömür boyu ilaç kullanmak istemiyorum

Kontrole ne zaman gidiceksn

Bide size haber vereyim sevincimi.5 senelik hasretim sona. Ayy insan h ey ec insan he. Ohh sonunda hasretiyor kızlar.Allah izim verirse..annemler gelicek.20 25 güne inşallah. O kadar heyecanliyimki...tohafim...beni en son 19 yaşındayken gprmüşlerdi.şimdi 24 yaşında iki kızım var artık. Kız kardeşimi 12 yaşındayken görmüştüm. Küçücükdü..şimdi 17 yaşında genç kız oldu.erkek kardeşim 18 yaşında asker gitmeye hazırlanan bir gencdi..şiçdi çalışan.evlenmemekde ısrar eden 23 yaşında bir adam oldu...annemle babamsa daha 47 lirendeydiler daha.şimdi 52 kilerinde..kızlarım sa hiç yoktulat..:nazar::nazar:
Oyyy nazlimm ya valla cok sevindim senin adina aanki benim annem geliyormus gibi Ay insan heycanli olmaz mi Oh sonunda hasretlik bitiyodesene gozun aydinn

Oturdugum yerden uyuyoruummm.
Oglanin sūtünü icirimm , uyucaam.
Sabaha gorusuzz. Canlarmm walaa sizi cook sewiyoruuummmm.

Allaha emaet olun.

:KK54::KK16::KK54:

Gulümmm 22martta
istanbuldayiz sekerimmm...

Dun kv lerdeydik. Aksamda cok uykum wardi giremedim.

​bennn geldimmmmm canlarimm hikomm gulummm pzledimmm sizi beni cagirdinizi hissettim

TE=kevsersoylu;ba410879]:))) bende anamlardayimm oturuyoruz kucuk aga da cok guzel ya onu izliyoruz:)

Gulummm nereye gittinn[/QUOTE]

O da gusel de sura bambaskaaaaaaaaa.

Cidden nereye gttoo, birdaym diodu. Ayy diziyo izlerken yazmk ne zor beaaaaa. Harfler karisiorrr

TE=kevsersoylu;ba410879]:))) bende anamlardayimm oturuyoruz kucuk aga da cok guzel ya onu izliyoruz:)

Gulummm nereye gittinn

O da gusel de sura bambaskaaaaaaaaa.

Cidden nereye gttoo, birdaym diodu. Ayy diziyo izlerken yazmk ne zor beaaaaa. Harfler karisiorrr[/QUOTE]
Evett anladimmm hikommm bende cadinin altini degistircem sonra gene konusuruzz olurmu hikom gene denk gelirriz konusurus hep beraber sende dizini izlee canimsinn hikommm

E=kevsersoylu;34410963]O da gusel de sura bambaskaaaaaaaaa.

Cidden nereye gttoo, birdaym diodu. Ayy diziyo izlerken yazmk ne zor beaaaaa. Harfler karisiorrr[/QUOTE]
Evett anladimmm hikommm bende cadinin altini degistircem sonra gene konusuruzz olurmu hikom gene denk gelirriz konusurus hep beraber sende dizini izlee canimsinn hikommm[/QUOTE]
Benim sipada durmuyor.
Optmmm dnk gelrz ayol.
Gülomda gelir
Mucuk kizlar

X