' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

geldimmmm kiziminnn karnini doyurdum geldjm reklamlari izliyoruz bizde oglisin napiyoo iyimi paşa

Oglis iyi ,, uyuyor. Biraz once kocis gldi. E konusunca oglis sesine uyandi. Surekli diorum oglan uyuyoken kisik sesle konus die dedim sen uyuticaksin, kucaginda salladi geri uyudu sipaam. Bende oglisle reklam izlemeye alistim. Eskiden nefret ederdim. Simdi reklami cikaranlara dua ediorum :90:
Yaaa calikusuna gerildimmm he. İns ferideye kotu bise yapmaz selim adisi :)))
Kewoo cumaya kdr 75/i gormem gerek.
Sabah 76,3 ü gormustum.
Yarin sabahda 75i gorseem super olacak

Kewo sifreni ver istersen 2dk yapim,
Baslangc
Hedef
Suan kilon
Boy
Kisa sifre yaz

Eger yapamiorsan.
Ozelden yaz kewom

bn bişey yapmadan kilo vermeye calışıyorum acaba süt kesilmeden nasıl başrcam

bizimkiside ayni sessiz konus diyorum baktim uyandi bense veriyorum ayagina sallasin isine:))
ssenn mi ben mi bende reklamlari cikaranlara dua ediyorum reklam olmasa bn bitigim:)
yaptim hikom cokk sagol canimmm senin sayende
insallah gorursun cnm bnce zaten az yiyorsun bide spor yapiyorsun gorursun insallah

Ekmek az hareket az yağ az almam gereken kalori var günlük emzirdiyim için o nekadar bilmiyorum işte

belki görürsün yarın yazalım ok

İns kewooom insss. Gülde gelmedi. Eloz rahat birakmiormu acabaa.
Kewo ya senin kizcenin ismi neydi.

gulumm gell canissii
belkide
cnm bizde isim bol ervanur zehra hangisini soylersen artik:))

Masallaaah. Ama erva ya bayildim.. ismi gibi kendi de guzel ervamizin. Kiyamammm..
Bizimkinin ismi Mustafa Berk , mustafa babamin ismi. 2005de vefat etti, esim koydu mustafa diye, biz kocisle ikisini birden soyluyoruz.
Gülümmmmmmmm aaaaaaa gel amaaa

bu vidyonun yanında diyet yaptınmı birde vidyonun tamamını mı yapıyoruz saat kac dakka olarak yapalım sorularmı bağışla

Diyet yaptim tabi. Hatta hicbise yemedim. Cok cok az yedim.
Ama sen emziriorsun yemeden olmaz.
Sen yarinki yediklerni bir kagida yaz, aksama kadar ne yediysen yaz.
Aksamda burda yedikleerini yaz buraya.
Ona gore bise deeriz. Ne yemen gerek ne yememen gerek die
Tamam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…