' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Gulüm,, ya oglan cok hareketli. Ufo yu hmn devirir.
Soba var elektrikli de, korkuorm kendini yakar die.

Matraaak dan ote olurduu be kevcimmm

Bnde uyutmaya calistim cikss olmadi simdi tv izliyo uykusu dq var

Reklam olunca hesey duruyo bnmoglan icin, uykusu gelince huysuzlaniooo, uyut beni dioo yani. Kis spor yapasm war ama yooook. Boylee bosluk wat sanki icimde. Sıkıntılı degilm ama off ne bilimmm.. kew noliyii baaaaa

Reklam olunca hesey duruyo bnmoglan icin, uykusu gelince huysuzlaniooo, uyut beni dioo yani. Kis spor yapasm war ama yooook. Boylee bosluk wat sanki icimde. Sıkıntılı degilm ama off ne bilimmm.. kew noliyii baaaaa
Bizim kide esniyo ama reklam izliyo suan bitsin uyutucam yastiga yatip duruyorr ayy hikommm bnde cok kotuyum valla ya bi cokukluk var ustumde yemek yapip yemek istiyorumm ama daha kizimi uyutucam oyle spor yapmak istiyorummm bnde su kabizlik yuzunden fazla veremiyorum cildircam valla

Bizim kide esniyo ama reklam izliyo suan bitsin uyutucam yastiga yatip duruyorr ayy hikommm bnde cok kotuyum valla ya bi cokukluk var ustumde yemek yapip yemek istiyorumm ama daha kizimi uyutucam oyle spor yapmak istiyorummm bnde su kabizlik yuzunden fazla veremiyorum cildircam valla

Kabizlik, zeytinyah icsen yemeklerden once bagirsaklarini yumusatir. Ya da gun kurusu kayisi ye.

Ne kaar icicem zeytinyagini anama kuu kayisi asla yiyemiyorumm migdem bulaniyo cayip onu yiyince

Bi tatli kasigi ic. İyi gelir. Kayisiyi suda pissin. Sonra kayisiyi rondodan gecir.
Yogurda karistir ye. Kizinin kabizligi warsa ona da yedir . Ben oglana arada yapiorm.

X