' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Hava o kadar iç karartıcı ki benim bir sürü işim var ama acayip uykum geliyor neyseki yarısını hallettim işlerimin

Hava o kadar iç karartıcı ki benim bir sürü işim var ama acayip uykum geliyor neyseki yarısını hallettim işlerimin

Burada gunes war, soguk kirildi gibi.
İslerini halletmene sewindim. Bende mutfagi toparlamam gerek ama hiiiccccc yapasim yoook. Oglan uyudu, az uzandm bende. Dinlenim, sbhdan bu yaana yeni oturdum.

Esinin arkadasna cok uzuldm. İns kisa surede iyilesir.
Sahne gozumde canlandi da kotu oldm.

Arada kalmak beter beter.. neyseki buzlar eridi.
Yarin bize geliyorlar. Abim annem teyzem.. gece oglan uyuynca derin temizlige gecicem ins, simmdi hikoş huzurlu huzurlu dinleniyooooorr sen nasilsin.

Afiyet olsuuun ,, olmustr hattaaa
Nasilsnn..

Şukümmmm özledimmmmmmmmmm

Himm bnde iyiyim cnm islerimi hallettim oturuyorum kizim tv izliyoruzz kocisi bekliyorum bizi avm goturcekkk yuruyuss yuruyusa yapicamm ama iskender ismarlicak yicemmm:))

Himm bnde iyiyim cnm islerimi hallettim oturuyorum kizim tv izliyoruzz kocisi bekliyorum bizi avm goturcekkk yuruyuss yuruyusa yapicamm ama iskender ismarlicak yicemmm:))

İskenderrrrr miiiii ekmegini cok yeme bari.. kizin cok tatli yaaa,, sende onun gibi beyaz misin. Bnm oglanda uyuyooo. Ayaklrmi diktim havayaaa, uzanioruumm. Oglani banyo yaptirdk aşkimla. Yemegini yedii, kulaklrnii kasimaa basladi. Uykuuuu dedi bana karnm gurulduyooorrrrr.. bise yemek istemiormmm yaaaaa

Bakarizz:)) valla bnde kurt gibi acim :lsenin oglunda pek dadlu maaallah ya bn kumralimm bnm kiz kardesime ve esime benzeriyo bana hic benzemiyo kizim:)

Hikoşum, Kevserim geldim işteee,
Hikoşummm ben de özledim valla. 1-2 gün giremesem eksikliğinizi hissediyorum. Hala işlerim var ama oğluş çabuk uyandı
o uyanıkken yapamıyorum. Üşür çocukcağız soğuk odalara peşimden gelirse, bıraktım işi gücü mola verdim kendime ara öğünümü yapıyorum. O da salonda oynuyo kendi halinde. Hikoşum annenlere gidebildiğine o kadar sevindim ki, annenle barıştıklarına da. Sen her zaman, her istediğinde gidemiyodun, hakettin fazlasıyla gitmeyi. Hem annen de Vandaydı çok özlemişlerdir seni.
Kevser sen naptın canım belin ağrıyo mu hala? Belini zorlayıcı hareketler yapma. Çok yüklendin kendine bennce. Spora devam etmek istesen de belini etkilemiycek hareketler yap. Fatihin arkadaşına da çok üzüldüm yaa. Çok dua ettim. İnş yoğun bakımdan çıkmıştır, Allah yardımcısı olsun. Nişanlısı da mahvolmuştur üzüntüden. Roselizcim ve diğer kızlar, sizler napıyosunuz

Son düzenleme:
Ayni seyi bende yasiyorum. Oglan uyanik oldugunda ondan baska biseyle iglilenemuyorum. Simdide uyumayla uyaniklik arasinda ..
yarin gelecekler annemler. Mutluluk sarhoşuyummmmmmm

Uyandii, ayagima aldim. Geri uyuduu sipaaam.
Bunlar buyuyne kdr rhatliyamicaz biz.
Annen baban nasillar şüküm..

Son düzenleme:
Iyimm sukran abla cok sukr az agriyoo evet ya cok yuklendim kendime birden bire insallah yarina gecer spora devam edip ara ogun yapmaya calisicam bu gun de bisey yemedim ama yarin dogru duzgun yemek yicem insallahh
Vet sukran abla bnde cok uzuldum ya insallahh aminnn

Ayni seyi bende yasiyorum. Oglan uyanik oldugunda ondan baska biseyle iglilenemuyorum. Simdide uyumayla uyaniklik arasinda ..
yarin gelecekler annemler. Mutluluk sarhoşuyummmmmmm
Benim oğlan başına bi işler açmasa uyanıkken bişeyler yapardım da. Ocakta altı yanan, yemek pişen tencerelere filan uzanıyo, Allah korusun bi devirse üstüne
çok kötü olur. Korkuyorum ve o uyurken yapıyorum işlerimi.
Bu arada Allah mutluluğunu daim etsin güzelim. Artık annen de arada sırada size gelebilir. Çok güzel bişe bu

Aaaaa cok tehlikeli gercekten. Korkmamak mümkün mü.. aallahm bebislerimizi kazadan beladan korusun insallah. Aralari duzeldi ya gelmesinde sorun olmaz.

Öyle görünüyo canım, 3-4 yaşına gelseler bi. Kendi haline oynarlar. 2 senedir kendim için bişey yapabildiğimi hatırlamıyorum,
hamileliğim de sıkıntılı geçti çünkü 2 sene say. Kitap okumayı, sayfalarının kokusunu bile özledim. Çiçek yetiştirmeyi, örgü örmeyi herşeyi özledim.
Bu arada annemler de iyiler. Bi sıkıntı yok. Babam işten geç geldiği için çocukları çok az görebildi, doyamadı haftasonu. 2-3 gün sonra onlar bana gelcek bu sefer. Hain kardeşimi de bir aydır göremiyorum. Ne zaman gitsem ya istanbula gitmiş oluyo a da kız arkadaşının (müstakbel sözlüsü) yanına gitmiş oluyo. Benim bi ablam var arayım sorayım demiyo.

Ben bekarken dolmusta ise gidip gelirken kitap okurdum.
Ya da yari yolda inip eve yururdum. Ahh ahhh... hamilekende kap okurdum. Orguuu ewet bende islerdim. Bnm oglise 7ay kiz dediler. Benimde dogum kisa geldigi icin kizima kendime ayni atkilari isledm durdum. ismini de mina koyacaktik. İsledigim atkilar duruyor. Annenler gelecek ne guzel. Bizimkiler bize geldiginde acayip heyecanli oluyordum. Sende de oluyor mu kuzuu

Selam kizlar

Gülcüm yakin olsaydik bir tanede sana alirdim birlikte karsilikli icerdik..offf kafadar arkadassinin olmamasi insanin cok kötü yaaaa

Hikmetcim iyiyim canim sizler gibi cocuklarin pesindeyim,,benimde kücük kizim cok hareketli coookk biranlik gaflet allah korusun
Simdi sanki biraz daha iyi biliyor kolluyor sanki kendini ama biraz yani birazcik
Buyuklerinde getiri götürü istegi bitmiyor,,

Ay ne guzelll sukran hikmet sizde kitap okumayi severmissiniz,,bende cok severim bir duvar kitabim var evimin en guzel bölümü
Simdi yeni yeni basladim az az okumaya,,eskisi kadar olmasada basladim ya en azindan oda yeter

Hikmetcim en dogru ve guzel yoldur gecim,,gecim varsa huzur var,,ben gecen bahsetmistim kv sevdigimden hic mi gormuyorum birsey,,goruyorum ama es geciyorum yasina cahilligine veriyorum,,kazandigimin farkindayim böyle yaptigimda hic hirs öfke yapmiyorum...cunku benimkinin yaüisi degisik gercekten oyle kabul edince hic bir sorun kalmadi:))) annecik babacik zaten bitane ordada keyifler kekaa

Kevser off arkadasina öyle demeside cok aci olmus yaaa bilmeden yapmistir ((( yeni bir haber var mi
Ciger patlayinca ne olur ki?

hikos canim annenin teklifi cok guzelmis.birsey sorecegm adanada dogalgaz yada klorifer taktirma imkaniniz yok mu kat kaloriferi mesela klima ne kadar isitir ki ya hem pahali hemde tam bi isinma saglanmaz onun yerine kat kaloriferi taktirin super olur bir yilda verdiginoz elektrigi karsilar

Yalnızım dostlarım yalnızım yalnız. Evet ya ne güzel olurdu benimde arkadaşım yok ne zaman olur bilmem şöyle dertleşecek çat kapı gidecek birlikte birşeyler yapacak

Adanada hava cook guzel..
Yani gunes war. Kocis uyuyor. Oglene dogru uyandirip, annemlerii almaya gidicek. Cok heyecanliyim. Dun oglisuyurken mutfagi temizledim. Dun oglende oturma odasini temizlemistim. Kocis uyandiginda o oglana bakar, bende salonu süpürürüm... annemlere kuru fasulye mi yapsam, ya da bamya mi.. yada tavuk pilav yapip yanina barbunyaa mi yapsaam. Yadaaa et sotee mi yapsaaam--- inanin uzun zamandr gelmiyorlar. Hos 2haftada bir kv ler geliyordu. Hic missfr gelmez bize. Kmseyle de muhabbetm pek deyok da.. bu duruma cok uuzuluyorm ama napim yook yookk gül asil ben yalnizimmmmmmmmmmmmmmmm..

Aynen geci cok onemli, cok sukur coşturmasa da karniminz doyuyoruz, elhamdurillah.
Allahima sukurler olsun. Kis ayini annemde geciricek olmamiz cok iyi, oglan kucuk emekliyr durmuyor yerinde. Oturma odamiz cok kucuk. Anneminki buyuk bir oda. İns guzel gunler bizimleolacak. Buna ilk basta inaniyorumm..

Serciş, bzm mahallede dogalgaz hatti yook. Onu birak. Superonline hatti bile yok. Mustakil ewde oturuypruz. Allahima binlerce sukurler olsn ewimiz var. Kira derdi yok.
Klimayla da idre edooruz napalim. Allahm saglik wersin. Bizim oturma odasi hava gunesli olunca gunes oturma odasnn icinde. Suan gunes odayi inanilmaz isitiyor. Ama salon buz. Amerikan mutfak olnca mutfakda buuuz. Allahma her zaman dua ederm sagligmz yerinde diye. Ama esimde bende bi gun burdan gitmek isteriz. Daha guzel bi semtte, daha iyi bir ewe.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…